SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - buri - 25.06.2011

ktostam napisał(a):No rzeczywiście, trochę za daleko zaszła ta dyskusja Wink Również przepraszam za niestosowne zachowanie.
W ramach zmiany tematu: kto z uczestników forum obchodził w tym roku dzień ojca? Pytam w sensie ilu z nas już zrobiło sobie backup Wink
Ja się przyznaję jako pierwszy Tongue

Ja jeszcze za młody na to jestem oraz nie znalazłem dziewuszki wartej takie wielkiego przedsięwzięcia.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 25.06.2011

Ja już sam nie wiem co można a co nie można.
Dlatego zrezygnowałem w większości z elektronicznej rozrywki. Zostaje to co mam w domu.


Re: Pogawędki VII - tachion - 25.06.2011

omg zobaczcie sobie to niesamowite

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - tommyklab - 25.06.2011

niesamowite i to że od 22.06.2011 ponad 820.000 odsłonGrin


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 25.06.2011

Można to inteligentnie wykorzystać. Ponad 500 lat temu Hiszpanie to wykorzystali, tyle że na znacznie większą skalę...


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 25.06.2011

Chłopaki, jak wam sie to widzi ? Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - KaMiL - 25.06.2011

Jesli nie ma być wybitnie do gier, to bierz Smile


Re: Pogawędki VII - Piotrex44 - 25.06.2011

mateusxzz napisał(a):Chłopaki, jak wam sie to widzi ? Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jeśli do normalnego użytkowania to parametry ok no ale jeśli jesteś zapalonym graczem to odpada ze względu na grafikę..


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 25.06.2011

No, 64 Bity szyny...


Re: Pogawędki VII - bierni - 25.06.2011

młody daj sobie spokój z takim rozwiązaniem. taki laptop nie nadaje się do niczego. kup porządny sprzęt albo zainwestuj w desktopa. jeśli chcesz albo potrzebujesz laptopa ponieważ jesteś mobilny to musisz uderzać w mniejsze rozmiary coś do max 14" ale jak większość czasu siedzisz w domu to daj sobie spokój z laptopem, poza tym bawisz się w szopie więc dobra karta będzie ważna.

EDIT: właśnie doczytałem - monitor 15.6" 16:9, 1366x768 i błyszcząca matryca -:crazy:


Re: Pogawędki VII - buri - 26.06.2011

bierni napisał(a):właśnie doczytałem - monitor 15.6" 16:9, 1366x768 i błyszcząca matryca -

Większość już jest taka, a mnie tak nie pasuje ta rozdzielczość osobiście. Laptop jak laptop zły nie jest, ale pograć na nim nie pogra. Kwestia podstawowa do czego chce wykorzystywać ten sprzęt w głównej mierze.

Kurde już tak blisko wakacje, a ja nawet ich nie czuję, zero radości.


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 26.06.2011

Dobra chłopaki, ale ja idę do liceum na 3 lata do Warszawy, będę mieszkał w Warszawie i muszę mieć lapa + bezprzewodowy internet.... nie będę ciągał ze sobą całego PC, bo to nie ma sensu i chcę na te 3 lata jakiegoś laptopa Tongue
Skoro coś do max 14" to może coś polecisz i żeby jeszcze jakoś działało ? Tongue


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 26.06.2011

Ja tam bym wziął tego Samsunga


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 26.06.2011

Ja mam Samsunga R510 już od około 2 lat i naprawdę mogę polecić produkty tej firmy. Kolejny laps jaki kupię też będzie od Samsunga, więc z mojej strony również polecę Ci zakup tej maszyny.


Re: Pogawędki VII - Plati - 26.06.2011

Wie ktoś jak utworzyć lektora do filmu z napisami? Może ktoś takie coś robił?


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 26.06.2011

Nie bawię się w to (nienawidzę filmów z lektorem), ale w ALLPlayer dodaje się lektora z głosem IVONY.


Re: Pogawędki VII - Plati - 26.06.2011

A da się jakoś nagrać lektora i film i dźwięki razem, żeby można było sobie nagrać na płytę DVD i włączyć w odtwarzaczu?
W Allplayerze w zakładce Ustawienia -> Lektor -> testuj dzialanie lektora ivona nie chce przeczytać tekstu umieszczonego obok. Co robic?
PS: uprzedzam pytanie - film jest za darmo, tylko jest dosyć trudny, a przez kilka godzin nie chce mi się czytać napisów.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 26.06.2011

Ekhm, zobacznie to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - tommyklab - 26.06.2011

Ale urwał, w bani muł Wink


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 26.06.2011

Nagrywarka zmartwychwstała!
//no prawie...