SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - KaMiL - 27.06.2011

Kto ma talent?


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 27.06.2011

Ten bajkopisarz.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 27.06.2011

Nie nazwałbym tego talentem, tylko głupotą i urojeniami...


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 27.06.2011

@Meir: A co się stało, że "zdradziłeś" NIS na rzecz Prevx?


Re: Pogawędki VII - Meir - 27.06.2011

A nic się nie stało Grin więc to mi starczy.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 27.06.2011

Przetestuj PrevX na linkach zobaczysz co się stanie z twoim systememGrin


Re: Pogawędki VII - Meir - 27.06.2011

tommy504 napisał(a):Przetestuj PrevX na linkach zobaczysz co się stanie z twoim systememGrin

Puść kilka zakładów w Lotto-a zobaczysz,że walniesz kumulację Grin


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 27.06.2011

tommy504 napisał(a):Przetestuj PrevX na linkach zobaczysz co się stanie z twoim systememGrin

Spokojnie przecież Meir ma jeszcze GeSWall Pro.


Re: Pogawędki VII - Meir - 27.06.2011

Powtarzam do upadłego,że GW jest u mnie podstawą...dajcie linka do virka który go złamie-a od razu kupię lickę do Kaspra Smile


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 27.06.2011

Oj tam, oj tam Kaspra od razu... Wink


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 27.06.2011

Ależ nie złość się na kaspra, odciążaj system, już nie jeden tak się uczył rozumu Tongue

Ja mówię o PrevX, nie o Geswall.

Meir napisał(a):Puść kilka zakładów w Lotto-a zobaczysz,że walniesz kumulację Grin


Wolę sobie porządną pulę po browarze puścić, niż grać w lotto, to jest gra dla frajerów.
Ale jak są kumulacje to można od czasu do czasu zagrać, przynajmniej mały fun zaliczyćCool


Re: Pogawędki VII - Meir - 27.06.2011

tommy504 napisał(a):Ależ nie złość się na kaspra, odciążaj system, już nie jeden tak się uczył rozumu Tongue

Nie rozśmieszaj mnie Tommy-dlaczego miałbym się złościć na Kaspra Smile A co do rozumu...to jak już mi system padnie od virków-od razu Cię powiadomię i przyznam rację.


Re: Pogawędki VII - Plati - 27.06.2011

kamil10506 napisał(a):A propo dawnych lat: ma ktoś może zdjęcia starego wyglądu forum? Jestem ciekawy, jak wyglądało.


Zaraz wrzucę. Poczekaj 5 minut.

EDIT: Spójrz tutaj -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Nie zawsze działają kolory.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 27.06.2011

Niestety strona źle się wyświetla.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 27.06.2011

tommy504 napisał(a):Ale jak są kumulacje to można od czasu do czasu zagrać, przynajmniej mały fun zaliczyćCool


Właśnie. W sobotę jest 18,5 miliona € do wzięcia. Chyba zagram.
Podawajcie swoje zestawy. Potrzebuję 6 liczb z zakresu 1 do 45 oraz kolor: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy. Czyli 6 liczb + jeden z wymienionych kolorów. Każdy podaje po 1 zestawie, wybiorę losowo 1 zestaw i tymi liczbami zagram w sobotę. Jak trafię dzielę się z osobą, która wytypowała szczęśliwy zestaw (50/50). Oczywiście wszystko zostanie uwiecznione na zrzutach ekranu. To jak bawimy się?


Re: Pogawędki VII - Plati - 27.06.2011

Meir napisał(a):
tommy504 napisał(a):Ależ nie złość się na kaspra, odciążaj system, już nie jeden tak się uczył rozumu Tongue

Nie rozśmieszaj mnie Tommy-dlaczego miałbym się złościć na Kaspra Smile A co do rozumu...to jak już mi system padnie od virków-od razu Cię powiadomię i przyznam rację.


Ja nie byłem nigdy fanboyem żadnego programu wbreww temu co kilka osób o mnie myślało. 2 lata temu było tutaj dużo bardziej... zabawnie, nigdy nie zapomnę postawy naszego kolegi VenomXa co do NODa oraz akcji "policyjnej" na forum naszego dawnego kolegi, teraz konkurencji, czyli lunaticdreamsaLolI ja byłem bardziej zabawny...


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 27.06.2011

Ok, to ja pierwszy

10
21
6
15
33
27


niebieski


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 27.06.2011

Plati, byłeś po prostu wierny Avirze.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 27.06.2011

Meir napisał(a):A co do rozumu...to jak już mi system padnie od virków-od razu Cię powiadomię i przyznam rację.


acha, acha, skąd ja to znam, przeformatujesz po cichu system i wrzucisz NIS i tak się zakończą twoje eksperymenty z odchudzaniemGrin


Re: Pogawędki VII - Meir - 27.06.2011

tommy504 napisał(a):
Meir napisał(a):A co do rozumu...to jak już mi system padnie od virków-od razu Cię powiadomię i przyznam rację.


acha, acha, skąd ja to znam, przeformatujesz po cichu system i wrzucisz NIS i tak się zakończą twoje eksperymentyGrin

Puściło Cię Tommy czy co Question