SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - KaMiL - 03.07.2011

Ktostam, długo w tej Holandii siedzisz?


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 03.07.2011

Za 2 tygodnie będzie równo 4 lata...


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 03.07.2011

Oho, to sporo. A przyjeżdzasz czasami do Polski?


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 03.07.2011

Przyjeżdżam tak mniej więcej raz w roku i póki co to wystarczy. Za dużo nerwów kosztuje mnie każda wizyta w PL. A jak przyjdzie coś w urzędach załatwiać, to nóż się w kieszeni otwiera. No i za każdym razem mandat dostajęGrin i 8 pkt. karnych.


Re: Pogawędki VII - Eru - 03.07.2011

To jak jeździsz ? Grin


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 03.07.2011

No to uważaj Smile


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 03.07.2011

Za szybko Grin
Ale zawsze złapią mnie gdzieś pod koniec drogi, jak mam już dość jazdy (prawie 1400 km to dość sporo) i cisnę ile się da, żeby jak najszybciej być na miejscu. Najgorsze jest to, że na ogół załapię się jako pierwszy, zaraz po tym jak się ustawią, bo jak już chwilkę postoją, to ktoś na CB podpowie co i jak Grin
Najśmieszniejsze jest to, że nie złapali mnie nigdy w okolicach Świecka,Poznania czy Bydgoszczy - bo tam zawsze jest najwięcej "misiaczków", tylko na jakimś zadupiu, jak już się ładnie rozpędzę Grin


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 03.07.2011

No jasne, zawsze tak jest, że kiedy możesz przycisnąć, bo jakimś cudem trafisz na równą drogę, to pieski zaczynają szczekać Tongue
Mój brat coś wie o tym. Też lubi przycisnąć swoim Daewoo Espero 90KM Grin


Re: Pogawędki VII - tachion - 03.07.2011

moze ktos sprawdzic z jaka predkoscia sie ostatnie paczki malware sciagaja bo u mnie 40KB masakra troche i w polowie potrafi rozlaczyc


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 03.07.2011

300KB/s u mnie.

I tak Vectra coś kombinuje. Dzisiaj z serwerów Microsoftu miałem ledwie pół megabajta na sekundęFacepalm, a jeszcze wczoraj miałem 2megabajty.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 03.07.2011

U mnie 750 kb/s, czyli maks.


Re: Pogawędki VII - tachion - 03.07.2011

hmm po stronie lacza mam wine bo na alternatywnym systemie teraz mam to samo z innych serwerow normalnie mi sciaga a lacze mam 25Mb upload tez nie jest zabity


Re: Pogawędki VII - zord - 03.07.2011

u mnie max leci ale w operze wyskakuje ze korzystam z wolnego połączenia do tego nie mogę przez VPN sie połączyćWall


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 03.07.2011

U mnie skacze od 1,5 do 1,9 MB/s, czyli można uznać, że w normie, chociaż z innych serwerów mam stabilne transfery w okolicach 2 MB/s.


Re: Pogawędki VII - bardok206 - 03.07.2011

Pewnie 20 osób na raz zaczęło sprawdzam max transfer i ci spadło Smile. Trzeba uderzać w kimono i o 5 pobudka do roboty. Aby tylko nie padało bo po dzisiejszym dniu chybaz wyrka nie wstanę...hehe


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 03.07.2011

A ja mam pytanie dotyczace silnikow FIS-a
Jeden to F-PROT, a drugi?...


Re: Pogawędki VII - tachion - 03.07.2011

hmm byc moze 5 rano uu a ja od jutra zaczynam prace 6 miesiecy na chorobowym bylemTongue tydzien temu bylem zobaczyc tylko co sie dzieje na froncie


Dodano: 03 lip 2011 23:40

bitdefendera ale glowy nie dam


Re: Pogawędki VII - bardok206 - 04.07.2011

kamil10506 napisał(a):A ja mam pytanie dotyczace silnikow FIS-a
Jeden to F-PROT, a drugi?...


F-Secure Aquarius (silnik bitdefendera)
F-Secure Gemini (silnik hipsa,deepguarda)
F-Secure Hydra (silnik macierzysty fsecure bazyjący na sygnaturach od nich)
F-Secure BlackLight (silnik przeciwko rootkitom, można zaobserwować jako dodatkowy proces np podczas skanowania)
(jest także modułem odpowiedzialnym za usuwanie wszelkiego robactwa)

Chyba tak to wygląda teraz. Fprot to chyba był wcześniej ,za czasów jak fsecure korzystał z silnika kasperskiego.

Ps:trzeba kawkę trzasnąć Smile


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.07.2011

Ok, dzięki bardok. Smile
Matko, ja bym w życiu nie wstał. (teraz leżę w łóżku Smile )


Re: Pogawędki VII - Piotrex44 - 04.07.2011

potrzebuje pilnie pomocy ponieważ kiepsko u mnie z angielskim, potrzebuje informacji:
jaki jest koszt przelewu 500Euro do Polski (Mbank) z banku ING.be (Belgia) oczywiście nie posiadając konta w Belgii.
informacje jakie udało mi się zdobyć to ten wykaz pdf:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


strona banku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]