SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Są przecież jeszcze wersje OEM. Na allegro jest duzo licek AV po 25 zł, bo przesyłają tylko kod


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):Są przecież jeszcze wersje OEM. Na allegro jest duzo licek AV po 25 zł, bo przesyłają tylko kod


A ja co dostałem box? wpłaciłem kasę i dostałem maila z kodem, działa do dziś, jeszcze 181 dni z 730.

To się nazywa wersja ESD. Dostajesz sam kod, program sam musisz pobrać i się sam obsłużyćWink

Po co mam kupować wersję BOX?że pudełka nie widziałem? Mi tylko zależy na aktywacji, nie na pierdołach Smile
I to mi się podoba

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Tylko szkoda, że na allegro nie ma wersji polskiej po takiej cenie. Jest tylko ang.ale kod nie bedzie dzialal w wersji PL.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.07.2011

Test Midori.
Test edycji.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

Wytłumaczę ci to na mój rozum.

Po co mi wersja PL, jak i tak wersja ENG jest wcześniej? Smakuję sobie wszystko wcześniej. Masz przykład, wersja K2012 będzie dopiero połowa sierpnia.
Nie znasz parę słówek z anglika co występują w programie? to się nauczyszCool
No i zawsze wersja ENG ma najwcześniej łaty/patche. Pozdro.


Dodano: środa, 6 lipca 2011, 11:21

kamil10506 napisał(a):Tylko szkoda, że na allegro nie ma wersji polskiej po takiej cenie. Jest tylko ang.ale kod nie bedzie dzialal w wersji PL.

Negocjuj, proś, kup PL, podobno działa z ENG jaki i z PL. Na odwrót niestety nie. I tu masz następny argument za ENG.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Czekaj, bo nie rozumiem. Klucz w wersji ANG bedzie dzialal w wersji PL?


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):Czekaj, bo nie rozumiem. Klucz w wersji ANG bedzie dzialal w wersji PL?

Źle przeczytałeś, nie będzie działał. Tak było w K2011. Wyjdzie PL 2012 to sam sprawdzę.

Mam ENG key i nie działał na wersjach 2010 i 2011 PL


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

No właśnie...wiadomo, mogę sie nauczyć ang.słówek, ale wiekszy komfort pracy da wersja PL.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):No właśnie...wiadomo, mogę sie nauczyć ang.słówek, ale wiekszy komfort pracy da wersja PL.


Nie żartuj. Przyzwyczaisz się do ENG to olejesz PL. Prawdę mówię.

Wszystkie zagadnienia po ENG znajdziesz w necie, PL raczej nie.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Jeszcze się zastanowię. Jeśli wygram Sandboxie, zostaję przy FIS-ie


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.07.2011

Strasznie leje u mnie. Od 4 w nocy.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):Jeszcze się zastanowię. Jeśli wygram Sandboxie, zostaję przy FIS-ie


A co to Sandboxie jest głównym programem AV? Oczywiście, że nie, jest tylko piaskiem. Nie widzę sensu w/w


Dodano: środa, 6 lipca 2011, 11:42

Eugeniusz napisał(a):Strasznie leje u mnie. Od 4 w nocy.

Leje, leje panie kolego, wczoraj to nie szło ujechać autem 40/h z szybkimi wycieraczkami.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Nie nie jest, ale nie powiesz, że FIS jest słabym AV. Do tego MBAM PRO i Sandboxie, ktory tak naprawde nie przepusci zadnego wirusa, ktory jest umieszczony w piasku.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):Nie nie jest, ale nie powiesz, że FIS jest słabym AV. Do tego MBAM PRO i Sandboxie, ktory tak naprawde nie przepusci zadnego wirusa, ktory jest umieszczony w piasku.


Może być, tylko dlaczego MBAM PRO? FREE wystarczy. Na żądanie min. raz dziennie. A sandboxie do uruchamiania podejrzanych progz. I masz fortecę.
Po co do pakietu IS dodawać MBAM PRO? niepotrzebnie.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

A mam pytanie dotyczace Sandboxie. Jako że nigdy go nie używalem: co się stanie, jeśli cos zainstalujemy w piasku? Program sie normaljne zainstaluje, czy kiedy sie usunie zawartosc piaskownicy, wtedy tego programu po prostu nie bedzie?


Re: Pogawędki VII - morphiusz - 06.07.2011

To drugie.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):A mam pytanie dotyczace Sandboxie. Jako że nigdy go nie używalem: co się stanie, jeśli cos zainstalujemy w piasku? Program sie normaljne zainstaluje, czy kiedy sie usunie zawartosc piaskownicy, wtedy tego programu po prostu nie bedzie?

To co uruchomisz w piasku nie zrobi żadnej szkody systemowi. Pozostaną w katalogu SB pliki, które pozostawił malware.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Ale mi chodzi o sytuację, kiedg instaluje program w piasku. Wtedy ten program normalnie sie zainstaluje w systemie, czy w Sandboxie i kiedg usune zawartosc , to ten program zniknie?


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.07.2011

Instalujesz program w piasku, okazuje się że jest be to opróżniasz piaskownicę. Nie ma po nim śladu.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):Ale mi chodzi o sytuację, kiedg instaluje program w piasku. Wtedy ten program normalnie sie zainstaluje w systemie, czy w Sandboxie i kiedg usune zawartosc , to ten program zniknie?


Instaluje się jak normalnie niby jak program, tylko to co on robi ląduje nie w systemie tylko w katalogu na c:\sandbox. Kumasz? Jego instalki, settings, droppery są w C:\sandbox.

Rejestr kompa jest czysty, nie wprowadza tam żadnych zmian.