SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - shinjiru - 06.07.2011

eh Geniu, nie załamuj mnie bo i tak już jestem "dobity" ^^"... najwyżej jak coś mi będzie źle działało to przywrócę kopię;d narazie działa wszystko, nie wiem skąd te fałszywe alarmy [jesli w ogóle]się wzięłyFacepalm zaraz dam screena bo może to fp? ale pisze,że usunięcie się niepowiodło [wziąłem "wylecz"]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):Dzieki Geniu, Tommy
Eru, jesteś milusi. Właśnie w ten sposób zapoznaję się z programem: PYTAM O RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEM!!! Wszystkiego sie czepiasz. Jak mam wiedziec rzeczy o programie, ktorego nie uzywalem?!


Sam potestuj ze 3 dni, potem popatrz do FAQ i potem ewentualnie zadawaj pytania Smile


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.07.2011

shinjiru napisał(a):eh Geniu, nie załamuj mnie bo i tak już jestem "dobity" ^^"... najwyżej jak coś mi będzie źle działało to przywrócę kopię;d narazie działa wszystko, nie wiem skąd te fałszywe alarmy [jesli w ogóle]się wzięłyFacepalm zaraz dam screena bo może to fp? ale pisze,że usunięcie się niepowiodło [wziąłem "wylecz"]


Jeśli masz Windows Vista/7 to prawdopodobnie są to klucze usługi systemowej BFE (Base Filtering Engine).
Przejedź HitmanemWink
[wziąłem "wylecz"]- śmieszny bbcode, nie działa niestety Sad


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Wyobrazcie sobie, ze jestem na 2-tyg. wakacjach i mam tylko komorke. Z tego, co wiem, to na komorke SB nie ma. Ale moze sie myle, co?


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 06.07.2011

żal to po co jest ta opcja "wylecz" jak nic nie daje? ;d


Re: Pogawędki VII - Eru - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):Wyobrazcie sobie, ze jestem na 2-tyg. wakacjach i mam tylko komorke. Z tego, co wiem, to na komorke SB nie ma. Ale moze sie myle, co?


No to jak wrócisz to se potestujesz a na razie chyba możesz poczytać...


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.07.2011

Przycisk wylecz to tylko taki pojemnik*, w nim się znajduje opcja przenieś do kwarantanny i usuń.
* zapomniałem słowa, które określiłoby wielopoziomowe przyciski
Usunąć się nie dało bo pewnie nie masz uprawnień (klucz systemowy).


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):Wyobrazcie sobie, ze jestem na 2-tyg. wakacjach i mam tylko komorke. Z tego, co wiem, to na komorke SB nie ma. Ale moze sie myle, co?


1 tester mniej na 2 tyg Smile szkoda.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Też żaluje, ale kiedyś trzeba od tego odpocząć.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 06.07.2011

Facepalm zobaczę hitmanem,ale nie powinienem nic mieć przecież...linux taaaki bezpieczny ;D


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Eru, bardzo przepraszam, że zasmiecam forum bezsensownymi pytaniami. Wiecej tego nie bede robil


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):Wyobrazcie sobie, ze jestem na 2-tyg. wakacjach i mam tylko komorke. Z tego, co wiem, to na komorke SB nie ma. Ale moze sie myle, co?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Ktostam, jak widzisz pisać mogę. Tapatalk nie jest mi potrzebny Wink


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.07.2011

Odchudzał ktoś płytę instalacyjną Windows XP? Udało się zejść poniżej 300MB?


Re: Pogawędki VII - Eru - 06.07.2011

kamil10506 napisał(a):Eru, bardzo przepraszam, że zasmiecam forum bezsensownymi pytaniami. Wiecej tego nie bede robil


Nie o to chodzi - po prostu zadajesz takie pytania na które odpowiedź spokojnie znajdziesz wpisując odpowiednią frazę w google...
Pytać można no ale wcześniej należałoby samemu poszukać informacji na jakiś temat bo pewnie nie raz był on gdzieś już wałkowany i nie ma sensu wałkować tego kolejny raz...


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

Eugeniusz napisał(a):Odchudzał ktoś płytę instalacyjną Windows XP? Udało się zejść poniżej 300MB?


W celu?

Tylko narobisz problemów.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.07.2011

Mój napęd czyta tylko płyty "mniejsze" od około 300MB. Potem pojawiają się błędy odczytu. Dlatego szukam alternatywnego sposobu instalacji Windows XP, na wypadek gdybym nie mógł przywrócić obrazu z dysku.
Jest jeszcze opcja PXE, ale nie wiem czy XP da radę.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.07.2011

Powierzchownie szukałem pytania w necie, ale nic nie znalazlem. Byc moze dlatego, ze szukalem tylko na polskich stronach, bo angielski bardzo slabo znam, a google tlumacz czesto wypisuje glupoty. Dlatego sie tu zapytalem. Myslalem, ze to nie bedzie problem...


Re: Pogawędki VII - Eru - 06.07.2011

A nie możesz instalować z USB?


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.07.2011

Eugeniusz napisał(a):Mój napęd czyta tylko płyty "mniejsze" od około 300MB. Potem pojawiają się błędy odczytu. Dlatego szukam alternatywnego sposobu instalacji Windows XP, na wypadek gdybym nie mógł przywrócić obrazu z dysku.
Jest jeszcze opcja PXE, ale nie wiem czy XP da radę.


To nie powód odchudzać XP Smile
Nabyć CD/DVD zewn. nie wiem co ty tam masz i instalować.