SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - tachion - 07.07.2011

wczoraj wlasnie go ladowalem znajomemu na lapka ogolnie fajnie wyglada i szybko chodzi


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 07.07.2011

Na komorce google mi nie dziala! Wywala mi blas 404


Re: Pogawędki VII - morphiusz - 07.07.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 07.07.2011

Muszę to pokazać mojej nauczycielce polskiego:
Cytat:
Nie dajcie sobie wmówić że Polacy to naród nietolerancyjny. W przeszłości na naszych ziemiach nie było przypadków nietolerancji, tereny Polski zamieszkiwały różne nacje, różni wyznawcy...

Znam to na pamięć.


Re: Pogawędki VII - bardok206 - 07.07.2011

Wszędzie są tacy ludzie, z drugiej strony nie każdy wie jakby się zachował w danej sytuacji. Częśćosób myśli że na pewno by im to nie przeszkadzało, jednak życie weryfikuje...


Re: Pogawędki VII - Konto usunięte - 08.07.2011

Ja otwarcie przyznam, że patrząc się na sytuację we Francji czy Anglii tolerancyjny dla muzułmanów nie jestem. Rozumiem jak ktoś przyjeżdża i potrafi się dostosować, nie rozumiem jak ktoś przyjeżdża i zaczyna panoszyć się ze swoimi prawami.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 08.07.2011

lukasamd napisał(a):Ja otwarcie przyznam, że patrząc się na sytuację we Francji czy Anglii tolerancyjny dla muzułmanów nie jestem. Rozumiem jak ktoś przyjeżdża i potrafi się dostosować, nie rozumiem jak ktoś przyjeżdża i zaczyna panoszyć się ze swoimi prawami.


Skąd ja to znam? Najlepiej jakby na całym świecie zapanował

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, wtedy będą szczęśliwi.
Ludzie opuszczają swoje ojczyzny, po to, żeby polepszyć swoje życie, a ta zaraza rozjeżdża się po świecie, tylko po to, żeby wszędzie wcisnąć swoją "religię pokoju".
Najlepsze jest to, że w razie czego, szybko potrafią przeobrazić się z oprawców w ofiary i płakać jacy to oni biedni i pokrzywdzeni, bo pobliski McDonald''s serwuje dania z wieprzowiną, a politycznie poprawni politycy za chwilę to zmienią, żeby tylko zadowolić swoich kochanych gości.
Sam jestem emigrantem, ale jest między nami przepaść - uczę się języka, pracuję uczciwie, integruję się a ci z kolei zamykają się w swojej społeczności tworząc swoiste "getta" (jak pozbyć się tego problemu zostało nam pokazane kilkadziesiąt lat temu) będące zalążkami rożnych patologii.
Panoszą się jak u siebie, potrafią zaatakować parę spacerujących staruszków, zwyzywać, okraść albo wyzwać od szmat i k... spacerujące po mieście dziewczyny - ot tak dla rozrywki.
Patrząc na to wszystko, obcując z tą dziczą na co dzień jestem całym sercem z Geert''em Wildersem, który pomimo ciążącego na nim wyroku śmierci, nie boi się mówić otwarcie tego, co sądzi na temat wyznawców "religii pokoju" i mam nadzieję, że nie skończy jak Theo Van Gogh czy Pim Fortuyn. Mam nadzieję, że zdobędzie takie poparcie, które pozwoli mu wcielić swoje pomysły w życie.
I na koniec: nie jestem "islamofobem", bo fobia oznacza strach a ja się tych dzikusów nie boję - tego właśnie powinna się uczyć Europa od Pana Wildersa. Lać ich z otwartej po pyskach, wcierać smalec wieprzowy w mordy i w żadnym wypadku nie okazać strachu, to pastuchy wrócą tam skąd przyszli.
I nie patrzyłbym na to wszystko w kategoriach katolicka Europa vs muzułmański najeźdzca, bo jest to raczej wojna cywilizacji wolności z patologicznym tworem polityczno-religijnym, który wdzierając się w samo serce wolnej Europy, próbuje zeżreć ją jak rak - od środka. Należy odstawić poglądy religijne na bok i przyjrzeć się bliżej społeczno-politycznej stronie islamu, zobaczyć co oferują nam przybysze z bliskiego wschodu: legalną pedofilię,sprowadzenie kobiety do roli maszynki do reprodukcji i worka treningowego, morderstwa i gwałty podparte literą prawa itd.

Więc jeżeli chcą uczyć w szkołach tolerancji, to niech przestaną pierniczyć bzdury, bo nie ma i nie będzie tolerancji dla islamu, tak jak nie ma jej dla faszyzmu czy komunizmu.
Zamiast pajacować w burkach i turbanach po mieście, siądźcie do książek i poczytajcie, do czego chcecie ludzi uczyć tolerancji.
Nie szukajcie w politycznie poprawnych mediach informacji o tym, że w imię allaha (specjalnie pisane małą literą) i jego pedofilskiego proroka

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, bo tam ich nie znajdziecie. Przestańcie indoktrynować dzieci tymi bzdurami o tym jaki to islam fajny, bo to gówno prawda! Oni nie są przyjaciółmi i wielu mówi wam to teraz, więc zacznijcie słuchać zanim obudzicie się z łańcuchami na szyjach jako ich niewolnicy, bo taki jest założenie ich religii - poddaństwo niewiernych psów lub ich śmierć.


Re: Pogawędki VII - rwid7kidj - 08.07.2011

Elo.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.07.2011

Ktoś wie jaka jest skutecznośc kaspersky virus removal tool? daje rade zamiast malwerebytes? [albo jako kolejny pomocnik]


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 08.07.2011

Ma taką samą jak Kaspersky Anti-Virus. Czyli bardzo dobrą. A MBAM... to inny świat. Jeśli nie masz zainstalowanego żadnego antywirusa, warto skorzystać z KVRT i MBAM. Jeśli masz zainstalowanego antywirusa raczej nie.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.07.2011

mimo to looknę, dzięki


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 08.07.2011

Ja polecam zrobić manualny skan jak podejrzewasz infekcję, albo po prostu - sprawdź jak to działa.
Automat to automat, a jak sprawdzi logi "przeszkolony" to zawsze co innego Wink


Re: Pogawędki VII - morphiusz - 08.07.2011

Testując malware... Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - tommyklab - 09.07.2011

Zaczęło smażyć na zewnątrz:/


Re: Pogawędki VII - facecik - 09.07.2011

A co słońca nie lubisz ?
Od jutra opady ,więc warto pójść na piwo.
Ja niebawem właśnie pryskam nad Wisłę do PUB-u, na grilla Wink


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 09.07.2011

Lubię, tak do 25st.
No to zdrowie grilla, ja mam na ogrodzieSmile


Re: Pogawędki VII - facecik - 09.07.2011

tommy504 napisał(a):Lubię, tak do 25st.
No to zdrowie grilla, ja mam na ogrodzieSmile

Super , ja żeby tego zaznać muszę przepłacać nad Wisłą Wink


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 09.07.2011

Właśnie wróciłem z jeziorka. Dosyć ciepla woda, na roweru wodnym popływałem. Naprawdę super pogoda.

//matko, napisale "roweru"...


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 09.07.2011

jutro ma lać w całej polsce <złowieszczy śmiech> hahahah Tongue


Re: Pogawędki VII - Kolos28 - 10.07.2011

no i pogoda się sprawdziła - w Poznaniu pochmurno , troszkę pokropiło ale na szczęście na razie bez deszczuGrin