SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - ktośtam - 11.07.2011

Niestety, ale to utopia w najczystszej postaci Wink


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 11.07.2011

Nie wpadłbym że Mak znaczy Mc''Donalds:/


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 11.07.2011

AHA.. ALE WTF? XD


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 11.07.2011

mateusxzz napisał(a):AHA.. ALE WTF? XD

to jakiś rebus czy jak?Suspicious


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 11.07.2011

To znam Smile


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 11.07.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - preter - 11.07.2011

@Ktostam
he he... LOL Wink


Re: Pogawędki VII - buri - 11.07.2011

O.o

Ciężka pogoda dzisiaj była ... ale dzień kończę z pozytywnym uśmiechem - sesja po mojej myśli. Teraz można się rozłożyć na dwa tygodnie, bo później trza lekko do roboty się wziąć, ale za to sierpień cały wolnyCool


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 11.07.2011

Ale kampania wrześniowa będzie, czy udało się wyjść obronną ręką?Suspicious


Re: Pogawędki VII - buri - 11.07.2011

Będzie! Oczywiście bez niej czułbym się trochę nie tak, czegoś by mi w życiu brakowałoTongue Tylko projekt+zaliczonko (tak lekko nazwę) to nic w porównaniu z zeszłymi latami.

Nuda mnie lekko bierze komputerowa. Mam ochotę trochę poeksperymentować z systemami na kompie, ale prędkość neta mnie hamuje troszeczkę. Te 1 mbit to za mało na testowanie i pobieranie iso po 600-800 MB,a czasami aktualizacji jeszcze większych Sad


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 11.07.2011

No to fakt, 1Mbit/s to troszkę mało. Kurcze a pamiętam jak się cieszyłem z 256 Kbit/s Tongue


Re: Pogawędki VII - buri - 11.07.2011

Spoko, muszę wrócić do Krk aby zrobić ten projekt (tak teraz w wakacje przynajmniej z 50-80%) więc na mieszkaniu czeka 10(40)/10 Mbit, a przy tym to już można szaleć. Teraz przejął nas Aster i dogadaliśmy się na mieszkaniu, że zostajemy przy starej ofercie bo Aster nie ma nawet w najdroższej opcji takiego wysyłania, a to dla większości najważniejszy priorytet. Po co komu te 120 Mbit pobierania, przesyłanie na serwer, na pocztę, na ftp lub gdzie indziej z prędkością 1 MB/s to się czuje i raczej wolę wolniej pobierać. Asynchroniczne łącza to porażka jak się trochę posiedzi na synchronikuGrin


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 11.07.2011

W ogóle to mam nadzieję że byłeś/jesteś Mateusz w Radomiu przejazdem Grin
Z tego miasta się wyjeżdża, a jeśli chcesz się przekonać dlaczego, przejedź się "aleją upadłości"Sad
Znam dwa interesujące wydarzenia: Air Show* (akurat w tym roku jestCool ) no i wybory samorządowe (ciekawe wydarzenie bo zawsze PiS wygrywa).

*oczywiście pojawię się, mam nadzieję że tym razem nic nie spadnie, bo 3. raz z rzędu wypadek będzie oznaczał klątwę nad tym lotniskiem.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 12.07.2011

IE9 jest szybszy na laptopach niż na netbookach, zy nie ma róznicy...?


Re: Pogawędki VII - facecik - 12.07.2011

No wiadomo że szybszy, ale tu nie chodzi o sam rodzaj sprzętu ,a o procesor i ilość pamięci ram, oraz szybkość dysku.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 12.07.2011

aha rozumiem, a co właściwie daje środowisko silverlight tak dokładnie? No i czy MNS [komunikator microsoftu]jest dobry?


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 12.07.2011

Silverlight jest frameworkiem aplikacji internetowych. Ty, jako użytkownik końcowy używasz Silverlighta do uruchamiania aplikacji w nim napisanych. Wszedł razem z Vistą jako WPF.
Szkoda że WPF nie jest tak popularny, jest szalenie interesujący.
A MSN - mało osób z niego korzysta (w Polsce).
Myślę że w tym temacie lepiej wypadłby LukasAMD, mi takie coś zupełnie nie odpowiada Tongue


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 12.07.2011

ok dzięki za odpowiedź ^^


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 12.07.2011

Znacie takie coś co się zwie "SecurityMag"?
Dostałem wiadomość od nich, chcą współpracy ze mną, jako eksperta ds. zabezpieczeń baz danych. Tyle że ja w tym temacie jestemWall
nie wiem co się dzieje
W bazach danych to ja jedynie umiem trochę w SQLu robić (select, insert...)


Re: Pogawędki VII - morphiusz - 12.07.2011

Ale fajnie Gieniu, już polują na młode talenty.
Smile