SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - buri - 14.07.2011

Lol Adobe wydało wtyczkę flash 11 b1 dla Linuksa x64! O.o
Pobrane, zainstalowane, działaCool


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 14.07.2011

Ile kosztuje windows server 2008? I czy microsoft planuje wypuścić z win8 kolejny win server?


Dodano: 14 lip 2011 15:14

nieważne znalazłem,że niby ponad 1000 więc...


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 14.07.2011

No po cenie wersji OEM to raczej nie dostaniesz Servka Tongue


Re: Pogawędki VII - zord - 14.07.2011

około 3 tysięcy za wersje standard trzeba daćWall


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 14.07.2011

Zainstaluj sobie Debiana czy Ubuntu Server Edition Tongue, chyba że stawiasz Active Directory czy IIS.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 14.07.2011

jeszcze zboacze to ubuntu, a tak do obczajenia chciałem sobie zobaczyć hehe Grin


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 14.07.2011

Testował ktoś już TrustPort 2012 na "żywym organizmie" jak to jest z jego lekkością?

Sam instalator waży 210-240MBWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - Kolos28 - 14.07.2011

jaki dodatek w FF5 polecacie do okienek jak w operze, wiem że jest speed dial , fox tab itp. ale jaki waszym zdaniem jest najlepszy i najbardziej funkcjonalny?Smile


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 14.07.2011

@slawsi5 pobrałeś patcha b do KISa?Suspicious


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 14.07.2011

Na dłuższą metę, żaden nie jest zbytnio wystarczający Tongue


Re: Pogawędki VII - Kolos28 - 14.07.2011

tommy504 napisał(a):@slawsi5 pobrałeś patcha b do KISa?Suspicious

pobrałemGrin

to który jest najlepszy dodatek ja używałem tego drugiego fox tab ale coś mi nie przypadł do gustu


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 14.07.2011

UltimateDefrag ma na dobrych programach 6,6Facepalm , Ichito będzie załamany jak się o tym dowie.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 14.07.2011

tommy504 napisał(a):Testował ktoś już TrustPort 2012 na "żywym organizmie" jak to jest z jego lekkością?

Sam instalator waży 210-240MBWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Lata toto na silnikach AVG i Bitdefendera.
Na Wildersach piszą, że jak już zostawi "odcisk palca" na plikach, to działa bardzo lekko. Czyli wniosek taki, że najlepiej po instalacji wykonać pełny skan i mamy z głowy. Kusi mnie, żeby spróbować TrustPort IS 2012...
Ale w kolejce czeka jeszcze F-Secure IS 2012 (btw. wyszła wersja R38 i zainstaluje się automatycznie jak ktoś ma betę 2012).


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 14.07.2011

Najlepszym defragmentatorem jest ten systemowy (mówię o Win7) jeśłi chodzi o HDD. Żadne wynalazki nie przyspieszą dysku, systemowy defrag wystarczy żeby "poukładać" odpowiednio pliki, a robi to w kilku etapach.
SSD to jest piękna sprawa na system, a w niedalekiej przyszłości nawet na storage; oczywiście nie wolno nawet defragmentować SSD (Win7 sam wyłącza defrag na SSD).

Oczywiście, jak zawsze nikt nie musi się z tym zgadzaćWink


Re: Pogawędki VII - zord - 14.07.2011

ja ostatnio używam PowerDefragmenter to nakładka na konsolowy Contig.exe program z pakietu Sysinternals


Re: Pogawędki VII - Kolos28 - 14.07.2011

tommy504 napisał(a):Najlepszym defragmentatorem jest ten systemowy (mówię o Win7)


to prawda ale wypróbuj deflagglerGrin


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 14.07.2011

Defraggler dla mnie był dobry, teraz jest za wolny.
//Albo mam coś z łączem (vectra Sad


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 14.07.2011

Ściemniło się, grzmi, raczej będzie lało 50km od KrakowaSmile


Re: Pogawędki VII - ichito - 14.07.2011

Eugeniusz napisał(a):UltimateDefrag ma na dobrych programach 6,6Facepalm , Ichito będzie załamany jak się o tym dowie.

Masz rację Eugeniusz...pełna załamka...mówię całkiem serio. Ja już nie wiem, czy ludzie głosują "dla jaj" czy faktycznie nie mają pojęcia o programie. Ponoć nowy Defraggler ma jakoś tak zoptymalizowany silnik, Puran jest też solidną konkurencją, a coraz nowsze wersje innych defragmentatorów się rozbudowują...a UD jest...nie wiem...ruski czołg..."gniotsa, nie łamiotsa"...stabilny, solidny, ma mnóstwo opcji...tylko trzeba je nieco ogarnąć.
Odnośnie "dziwnych głosów" na programy jest nawet dziś na DP wątek na blogu...przykładem są softy zabezpieczające właśnie Smile
Power Defragmenter...jest świetny...u mnie stanowi uzupełnienie UD, bo można defragmentować pliki i foldery, a szybka defragmentacja nie zmienia układu plików na dysku, który ustanowił UD.
Tommy...jabym chciał, żeby to grzmienie zamieniło się na na jakiś deszcz...pobuczało, pohuczało i kiszka...żar znowu się leje z nieba. Siedzę w samych płóciennych spodenkach i normalnie mało się nie uduszę:/


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 14.07.2011

Przeszedł już lekki deszczyk i się schłodziło, wiaterek wieje, ale pr0no dziś byłoWink