SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 14.07.2011

U mnie dzisiaj już ze 3 razy padało.O 8, złapało mnie w drodze do szpitala. Potem jakoś o 17, popadało 15 minut, przerwa pół godziny, znowu deszczyk.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 14.07.2011

A u mnie leje od wczoraj i tak jeszcze co najmniej do poniedziałku. Piękne, holenderskie lato:/


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 14.07.2011

Nie wiem co macie do EAM 5.1.
Zainstalowałem przed chwilą, aktywowałem nową licencję (przyrzeczoną za przetłumaczenie Mamutu) i działa bardzo przyjemnie, nawet na mojej legendarnej Toshibie z 1GB RAM i Pentium M.

Popracuję z tą wersją, zaktualizuję do 6.0.0.16


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 14.07.2011

No przecież mówiłem, że nowa wersja EAM działa bardzo sprawnie.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 14.07.2011

Może nawet dorzucę OA 5.0.1
//Zarejestrowałem się w programie partnerskim Emsisoftu. Może coś zarobię? Dostałem najwyższą stawkę procentową, 45% ceny licencji wpada do mnie. Gdyby skomercjalizować się i założyć sklepik mógłbym coś zarobić? Zobaczymy za pół roku.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 14.07.2011

ponoć są info o ubuntu 11.10 alfa


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 14.07.2011

Eugeniusz napisał(a):Może nawet dorzucę OA 5.0.1
//Zarejestrowałem się w programie partnerskim Emsisoftu. Może coś zarobię? Dostałem najwyższą stawkę procentową, 45% ceny licencji wpada do mnie. Gdyby skomercjalizować się i założyć sklepik mógłbym coś zarobić? Zobaczymy za pół roku.


Ale w którym konkretnie, bo jest tych programów partnerskich kilka Wink


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 14.07.2011

Jest, ale różnica jest znaczna:
partnerski - klik, ktoś kupuje, dostaję dolę (czyli mój)
reseller - kupuję kilkanaście licencji, sprzedaję na własną rękę
dystrybutor - na cały kraj, trzeba mieć infrastrukturę.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 14.07.2011

No wiem, dlatego pytałem Tongue


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 15.07.2011

Leje jak z cebraWink


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 15.07.2011

U mnie trochę padało, ale podobno w rejonie miałem trąbę powietrzną, która oczywiście miasto ominęła, podobnie zresztą jak inwestycjeSuspicious


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 15.07.2011

Test Tongue


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 15.07.2011

Tomy, gdzie u Ciebie leje? Pod Toruniem piękna pogoda.


Re: Pogawędki VII - virugen - 15.07.2011

kamil10506 skąd masz licke na Keyscramblera ? Tongue


Re: Pogawędki VII - buri - 15.07.2011

Facepalm

Postanowiłem sobie poprawić humor czytając komentarze pod programami zabezpieczającymi na dp.pl i się nie zawiodłem. Mam prośbę nie wypowiadajcie się tam bo wedle zasady "z głupim się nie polemizuje, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem" - tak odebrałem te bezsensowne dyskusje. Dobrze iż tylko czytam parę blogów oraz niektóre nowinki co mnie interesują, a wypowiadanie się zostawiam "inteligentom".

Wracając do pogody to ciągle coś popaduje. Rano jednak był czad, przespałem ratowanie budynku/magazynu, ale tata trochę pomachał wiadrami. Najgorsze iż ziemia już tak wody nie chce pochłaniać i jeszcze jedna taka zlewa i może być mało ciekawie. Koło mnie w dołkach stoi woda ludziom na działkach i to dość sporo, a najgorsze iż nie wsiąka.

Dzisiaj na obiadek zrobiłem karkówkę z grilla (trafiłem między deszczem) i trza przyznać mam ochotę na grilla jeszcze jednego na weekendzie.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 15.07.2011

pod krakiem


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 15.07.2011

virugen, miałem to szczęście, że kumpel miał Smile
Na serio, nie ściemniam.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 15.07.2011

Jestem szaleńcem podobnie jak ktośtam!
Zainstalowałem i aktywowałem zestaw Emsisoft Anti-Malware + Online Armor PremiumCool


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 15.07.2011

Jakim szaleńcem? Smile Świetny zestaw


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 15.07.2011

Eugeniusz napisał(a):Jestem szaleńcem podobnie jak ktośtam!
Zainstalowałem i aktywowałem zestaw Emsisoft Anti-Malware + Online Armor PremiumCool


No to witam w klubie popaprańców Grin
I jak się zestawik sprawuje? I czy zmieniałeś coś w domyślnych ustawieniach obu aplikacji, czy raczej nie ma takiej potrzeby? Wykluczałeś je wzajemnie z ochrony, bo czytałem gdzieś na forum Emsi, że nie ma takiej potrzeby, ale wolę się upewnić.