SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 15.07.2011

Wykluczyłem w OA folder Anti-Malware, ponadto włączyłem zapisywanie blokowanych połączeń w OA i ustawiłem Operę w trybie Run Safer. W EAM ustawiłem informowanie o zagrożeniu, decyzję ja mam podjąć. Chyba tyle.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 15.07.2011

No to ja mam dokładnie te same ustawienia. Nie wiem tylko czy warto wykluczać procesy OA w EAM? Jak myślisz?


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 15.07.2011

To podstawowy krok jeśli jest problem z aplikacjami Emsisoftu. Wykluczyć inne aplikacje zabezpieczające.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 15.07.2011

Ale w przypadku braku problemów czy jest sens?


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 15.07.2011

A co Ci szkodzi? Smile


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 15.07.2011

Emsisoft mówi że tak, ponieważ marnowane są zasoby na skanowanie całkowicie bezpiecznych zasobów, np. sterowników, bilbiotek, plików wykonywalnych etc.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 15.07.2011

OK. No to wykluczam wszystkie procesy OA Grin


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 15.07.2011

Mogę się was spytać, co sądzicie o aktualnym zdjęciu SG na facebook''u ? Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - KaMiL - 15.07.2011

Fajniutkie, ale te kółeczka mógłby być wszędzie i tło troszeczkę ciemniejsze. Nie wiem, jak to będzie wyglądało, ale mi się wydaje, że będze lepiej Smile


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 15.07.2011

Szampańskie bąbelki na pierwsze urodziny SG Tongue


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 15.07.2011

Co to już nie wymyślą:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Symulacja Oddziału Chirurgicznego 2011 - Polska wersja kinowaGrin


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 15.07.2011

Ooo ja, nie słyszałem o tej grze Smile
Ciekawe, w jakim stopniu ta gra jest realistyczna...


Re: Pogawędki VII - preter - 16.07.2011

Eugeniusz napisał(a):Emsisoft mówi że tak, ponieważ marnowane są zasoby na skanowanie całkowicie bezpiecznych zasobów, np. sterowników, bilbiotek, plików wykonywalnych etc.


Tylko że zwyczajny użytkownik komputera nie wie co mówi Emsisoft i myśli, że skoro oba programy są tego samego producenta i sprzedaje on te programy w zestawie jako a''la pakiet IS, to programy współpracują ze sobą poprawnie.

Ja np. nie wykluczałem żadnych folderów i wszystko działa bardzo fajnie, mimo tego że lapka mam nie najnowszego
HP Compaq 6735b: AMD Turion X2 Ultra ZM-80 2.1 GHz, 2 GB RAM + Seagate ST9160412AS 7200 RPM


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 16.07.2011

W tej grze można brać łapówki?


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 16.07.2011

Haha Smile


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 16.07.2011

Oczywiście nie chciałem nikogo ostarżyć o korupcję, to tylko takie "społeczno-zawodowe uprzedzenia" do zawodu lekarzaSuspicious


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 16.07.2011

Rzeczywiście połowa ludzi uważa, że jak lekarz, to musi brać w łapę Grin


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 16.07.2011

W Holandii nie do pomyślenia jest, żeby pacjent w dowód wdzięczności kupił chociaż kwiat lekarzowi o bombonierkach i tym podobnych nie wspominając.


Re: Pogawędki VII - zord - 16.07.2011

ale google jest poje... chce założyć konto ale bez podawania numeru telefonu nie da się tego obejść dobra chce to jakoś zgłosić ale oczywiście się też nie da tego zrobić bez konta googleFacepalm


Re: Pogawędki VII - N!xau - 16.07.2011

zord jak widac oni sie juz nawet z tym szpiegowaniem nie ukrywaja, od razu prosto z mostu
Cytat: Jeśli nie masz telefonu, możesz skorzystać z numeru znajomego w celu odebrania kodu w wiadomości SMS lub połączeniu głosowym. Bez obaw – numer znajomego nie zostanie powiązany z Twoim kontem Google. Nie będziemy tego numeru używać do żadnych celów poza weryfikacją konta.

buahahahaha Facepalm