SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - ktośtam - 16.07.2011

Ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Znajomy zaliczył włam na konto Gmail (miał słabe hasło) i tylko dzięki weryfikacji przy użyciu telefonu komórkowego udało mu się konto odzyskać.


Re: Pogawędki VII - zord - 16.07.2011

jak nie zostanie powiązany jak potem można zresetować hasło z tego numeru
z tego co widzę to ich siedziba jest jakieś 10 minut drogi ode mnie trzeba się chyba będzie tam przejśćGrin


Dodano: 16 lip 2011, 2011 17:54

ktostam napisał(a):Ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Znajomy zaliczył włam na konto Gmail (miał słabe hasło) i tylko dzięki weryfikacji przy użyciu telefonu komórkowego udało mu się konto odzyskać.


a w mojej sekcie zakazali używania telefonu bo podobno diabeł przez niego może człowieka opętać i co zrobićTongue


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 16.07.2011

To Google ma tworzyć setki sposobów, bo jacyś debile należą do sekty i mają widzimisie Tongue


Re: Pogawędki VII - zord - 16.07.2011

bez sensu tylko google chce numer telefonu to jest przesada to nie bank tylko zwykła skrzynka pocztowa


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 16.07.2011

No może i fakt, ale z drugiej strony, co w tym złego? Będą nas sledzić?Bo ja wątpię.


Re: Pogawędki VII - zord - 16.07.2011

a po co mam podawać numer telefonu googlowi wystarczy że ktoś ze znajomych będzie miał mnie w kontaktach zsynchronizuje to z kontaktami google i google automatycznie powiąże mój adres majlowy z imieniem nazwiskiem adresem


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 16.07.2011

Zord - nikt Cię nie zmusza do korzystania z usług Google Wink Tym bardziej, że nie odpowiada Ci ich polityka prywatności.
Ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby Google wiedziało co nieco o mnie, skoro taka jest cena za ogrom świetnych usług oferowanych przez tę firmę.
Korzystam z Gmaila, Maps, Docs, Google+, Reader, Chrome oraz mam smartfona z Androidem i nie czuję, żeby moja prywatność była zagrożona.

A co do sekt i tym podobnych:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 16.07.2011

Hah, posty się sklonowały!


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 16.07.2011

Zagiąłem czasoprzestrzeń Grin


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 16.07.2011

Nie wiem jak to zrobiłeś, ale powinny się skleić.
<lol>, teraz jeden zniknął.
Czarodziej Suspicious


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 16.07.2011

Ktoś zainteresowany Google+? Mogę wysłać zaproszenia, wystarczy podać mi swój mail (najlepiej w domenie gmail.com) na PW.


Re: Pogawędki VII - zord - 16.07.2011

ktostam napisał(a):Zord - nikt Cię nie zmusza do korzystania z usług Google Wink Tym bardziej, że nie odpowiada Ci ich polityka prywatności.
Ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby Google wiedziało co nieco o mnie, skoro taka jest cena za ogrom świetnych usług oferowanych przez tę firmę.
Korzystam z Gmaila, Maps, Docs, Google+, Reader, Chrome oraz mam smartfona z Androidem i nie czuję, żeby moja prywatność była zagrożona.

A co do sekt i tym podobnych:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



no niestety na niektórych stronach przy rejestracji tolerują jedynie adres z gmail a w androidzie bez zalogowania na konto nawet głupi kalendarz nie działa


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 16.07.2011

Bo synchronizuje się z tym kalendarzem online Tongue


Re: Pogawędki VII - buri - 16.07.2011

Mnie powoli zaczyna to drażnić, za bardzo się pchają w moje życie. Podaj imię, nazwisko, a później się zacznie adres, numer karty kredytowej (bo coś tam wprowadziliśmy) itp. Serio jakoś wcześniej się tak nie przejmowałem bo po co? Teraz jednak to staje się nachalne w stylu "podaj swoje dane". Akurat dla mnie kasacja kont email na gmail to nie problem, bo jakoś nie przywiązuje do tego wagi aż tak dużej. Ma mi pozwalać na wymianę informacji, rejestracji na stronach i tyle.


Re: Pogawędki VII - N!xau - 17.07.2011

zawsze trzeba miec kilka zrodel dochodow, jak nie reklamy to np sprzedaz albo udostepnianie danych osobowych itp itd Cool


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 17.07.2011

Nie pisz bzdur N!xauproszę, albo pokaż dowody na udostępnianie/sprzedaż danych osobowych przez Google.
Te dane są wykorzystywane jedynie do targetowania reklam i akceptując EULA róznych usług Google wyrażasz na to zgodę Grin


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 17.07.2011

"twoje studio projektowe"jest dobrym programem do pprojektowania? tak się składa,że mam płytkę z muratora,ale z 2010 roku XD


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 17.07.2011

Wypróbuj Ashampoo Home Designer Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Google Sketchup też może być. Ale co Ty chcesz projektować?


Dodano: niedziela, 17 lipca 2011, 15:31

Test Smile
// 404 wywala przy dodawaniu odpowiedzi


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 17.07.2011

nic narazie nie chce projektować bo mam za słabą maszynę na takie programy XD ...coś by się stało jakbym zainstalował ubuntu desktop, albo pl remix w miejsce tego co mam teraz? Bo zauważyłem, że jak mam otwarte libre office, do tego ponad 20 kart w operze i do tego tyle samo w chromium to mi muli niemiłosiernie ;\ na windzie nie mam takich problemów


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 17.07.2011

To co ty masz teraz zainstalowane?