SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - tommyklab - 18.07.2011

Już lepiej zainwestować w kubusia/smakusiaWink Najlepiej butla duża


Re: Pogawędki VII - buri - 18.07.2011

To wróciło? Ja pamiętam, że może jeden dwa smaki jakoś jeszcze mi przypadły do gustu, ale reszty nie pamiętam = nie smakowało. Wariacji z tym trochę było, ale jak szybko się pojawiło tak szybko znikło. Kosztować to kosztowało jak na taką małą buteleczkę, oranżada była lepszaCool


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 18.07.2011

No to.... KUBUŚ! Tongue


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 18.07.2011

Test
Maxthon @ SGS
Test edycji.
Działa Wink


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 18.07.2011

kubuś TAK niszczy zęby,że to tragedia... więc lepiej nie... siostra znajomej za dzieciaka to piła i teraz ma 13 lat i nie za fajne ząbki XDDD [rasizm]czarne


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 18.07.2011

przesadzasz.
pewnie od czekoladek i cukiereczków ma takie ząbki.
a ząbki się myje 2 razy dziennie, najlepiej po posiłkachWink


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 18.07.2011

Buuuurza była, tradycyjnie zresztą Smile, chyba piorun uderzył w stację transformatorową, prądu nie było. Problem w tym że instalowałem wtedy Ubuntu 11.04 z dysku twardego. Bateria nie wytrzymałaby nawet do zainstalowania systemu bazowego, więc zaryzykowałem i wyłączyłem notebooka.

Po 30 minutach przywrócili zasilanie, oczywiście grub w rozsypce. Przywracam bootmanager Windows XP, restart. Nieprawidłowa tabela partycjaWall , łapię za wszystkomającą, genialną płytę od PC Worlda (redaktor napisał na okładce coś takiego: "Po totalnej awarii Windows odzyskałem wszystkie dane. Genialne narzędzie", tyle że to zwykły systemrescuecd, podobno to jakaś ekskluzywna). Naprawiłem tablicę partycji i jeszcze raz zainstalowałem.
Pech :/


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 18.07.2011

Jakoś to będzie... Smile


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 18.07.2011

W koncu cos pozytecznego od pisemka komputerowego. Chociaz PC World nie jest jeszcze zly. Daje fajne programy i jest gruby ^_^


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 18.07.2011

PCWK to najbardziej tandetne i szajsowe czasopismo komputerowe w Polsce. Czasami piszą takie głupoty że mnie serce boli Sad. A mają takie mają pomysły, że ja też chciałbym dostawać pieniądze za takie wygłupianie się:
- temat numeru: stwórz idealny system operacyjny! A zrobić trzeba to tak: z Maca ściągnąć wygląd i Time Machine, z Linuksa montowanie ISO jako urządzenia, wszystko na podstawie Windows 7. Nazwa takiego systemu to "iWindux 7"Facepalm
- open source i Linux to największy błąd IT
- Vista to zuuooo
- wrzucają darmowego Avasta z dopiskiem "eksluzywna dożywotnia licencja", z facjatą redaktora i napisem "używam na domowym komputerze. 100% ochrony"
- SSD to jedna wielka pomyłka
- nie opłaca się defragmentować HDD
chyba tyle
Chip to samo.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 18.07.2011

A Komputer Swiat? To jest dopiero szajs...


Re: Pogawędki VII - morphiusz - 18.07.2011

Komputer Świat swego czasu miał dużo o bezpieczeństwie Windowsa to kupowało się Wink.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 18.07.2011

Tak? A jaka dokładniej tematyka? Jak założyć hasło na konto w Windowsie? Grin


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 18.07.2011

"Gdy ci smutno, gdy ci źle zrób se format dysku C:"


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 18.07.2011

Nie da sięSad


Re: Pogawędki VII - morphiusz - 18.07.2011

kamil10506 napisał(a):Tak? A jaka dokładniej tematyka? Jak założyć hasło na konto w Windowsie? Grin


Testy programów, najbardziej aktywne zagrożenia, recenzja programów zabezpieczających.
Raz był cały artykuł o FakeAVi tych innych Fake registry repair aplikacjach.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 18.07.2011

Coś się posypało z fanpage sg (na facebooku), mianowicie przy niektórych postach jest mój przodownik, tj. awatar, a przecież nie byłem autorem tych tematów.
Eru też tak raz ma.
Dziwne.


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 18.07.2011

To losuje podaj obrazek z tych które są w temacieod osób które odpowiedziały Tongue Zauważ, że w wielu wypadkach jest znaczek opery :p


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 18.07.2011

Hmm dziwneWink


Re: Pogawędki VII - Piotrex44 - 18.07.2011

test