SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - zord - 19.07.2011

ja go ostatnio zacząłem używać trzeba tylko uważać z tym czyścikiem rejestru przy uruchomionym deep scan jak na moje oko wykrywa trochę za dużo


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 19.07.2011

hm... ok dzięki za info popatrzymynarazie ładnie wygląda :p jak go wcześniej używałem to na 7mce zaczęło mi z deka mluić ;p ciekawe jak będzie tym razem


Dodano: 19 lip 2011 19:47

hmmm...ponoć z nowym flashem są jakieś problemy... nie mogę się zdecydować na install przez te komentarze XD


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 19.07.2011

Chciałem sobie ściągnąć Ubuntu 10.04 gold master, nie było źródła (same 10.04.2), postanowiłem poszukać torrenta na thepiratebay.
Oczywiście TPB nie działa :/


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 19.07.2011

Co to TPB?


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 19.07.2011

The Pirate Bay.
Mi też się posty sklonowały!


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 19.07.2011

Rzeczywiscie Smile Napisz w "Bledy i propozycje"


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 19.07.2011

Kamil najlepiej format trzasnąć Wink
Jeszcze jak masz system z głową, czyli nic z danych nie trzymasz na C, tylko system i zainstalowane programy/gry to zgraj tylko dane np. pocztę/dokumenty podręczne i formacik.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 19.07.2011

Tommy, ja tam zawsze po postawieniu systemu formatuję też dysk D, a dane przed instalacją Windy przerzucam na pendrivea Smile

Kuźwa, obraz jest rozmazany, a w Ati Catalyst opcja "Default" nie działa :crazy:


Dodano: 19 lip 2011 21:07

Wkurza mnie to. Ja się dwoję i troję, żeby system był jak najlepiej poukładany, zoptymalizowany, a kiedy wyjadę na 2 tygodnie, to na pulpicie pojawia się Fifa 11 o rozmarze 9MB i flash player o rozmiarze 500kb i nie od Adobe, obraz rozmazany, a pulpit zawalony Wall
Będę mieć laptopa, to będę miał w dupie, co się dzieje na stacjonarnym. Zrobię taki eksperyment, że nie będę nic robić na stacjonatnym przez 2 miesiące. Ciekawe, czy system się w ogóle się będze uruchamiał...


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 19.07.2011

A co laptop to jakiś inny odmienny wynalazek od PC; też trzeba porządku pilnować Wink
Jak ty masz wszystkie swoje dane na 1 pendrive to cię rozumiem - szybko pójdzieGrin

Jak masz obraz rozmazany to może karta siada?


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 19.07.2011

I tak bym nie ściągnął Ubuntu 10.04 bo już nie ma na trackerachGrin . Zamiast tego na żywca wziąłem z repozytorium aktualizacji te pliki i zainstalowałem.
Duszno dzisiaj było.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 19.07.2011

Nie wiem, może sterowniki.
Spoko, mam kopię danych na płytce Smile
Ale mi chodzi o to, że tylko ja dbam o system na stacjonarxe, jesli przestanę to robić, to system padnie

Ok, idę robić teścik.

Nie przeszkadzać Smile

Geniu, za cienki jestem na Linuxa


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 19.07.2011

Zamknij przeglądarkę to Ci nie będziemy przeszkadzać.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 19.07.2011

Posty będę czytać Wink )


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 19.07.2011

przeglądarkę i program pocztowy, jak masz


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 20.07.2011

jak można być za cienkim na linuxa?None


Dodano: 20 lip 2011 06:29

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

szopka jest z 2009 ale podsumowanie jakby na rok poprzedni... DZIWNE O_O


Dodano: 20 lip 2011 06:32

btw. ten co grał jedno rękiego bandytę [automat]to po twarzy kojarzę, że u mnie rury wymieniał XD albo to ktoś podobny,ale patrząc po wzroście...


Re: Pogawędki VII - buri - 20.07.2011

shinjiru napisał(a):jak można być za cienkim na linuxa?

Zacząć zbyt ambitnie i rzucić się na trudniejszą dystrybucję. Ja po roku korzystania z linuksa ciągle boję się spróbować coś pokroju gentoo (nawet te prostsze odmiany).
Pisałem to już w temacie o linuksie, że na początek to: Mint, Ubuntu (zacząć od remixu, bo jeszcze więcej ułatwień na stacie), openSUSE, PCLinuxOS coś co daje sporo ułatwień na starcie.

Od rana leje jak nie wiem co, a w nocy ładnie grzmiało i błyskało.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 20.07.2011

U mnie tak grzmiało w nocy że myślałem że się wojna zaczęła, a moje miasto było celem ataku nuklearnego Grin, niewyspany jestem.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 20.07.2011

A ja spalem jak zabity, nic nie slyszalem Cool


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 20.07.2011

No to witam ze świeżutkiego systemu po formacie Grin


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 20.07.2011

To teraz 7emka musi zakirzać Tongue