SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - buri - 10.06.2011

Podstawa nie karmić trolla!

Ciekawa flaszeczka @Meir nie powiem, ładnie wygląda.

Ja ostatnio smakuje browarki, takie z mniejszych browarów. Jako student skromnie po jednym bo 4-5 zł za piwko nie pozwala poszaleć, a sesja jeszcze bardziej zmusza do ograniczeń. Trzeba przyznać odkrywa się iż piwo może smakować trochę inaczej.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

Meir, po prostu wku*****ą mnie tacy ludzie: to jest taki typ: "mam kasperskyego i jestem cool i git"
A Ciebie tacy ludzie nie wkurzają?


Re: Pogawędki VII - buri - 10.06.2011

kamil10506 napisał(a):Meir, po prostu wku*****ą mnie tacy ludzie: to jest taki typ: "mam kasperskyego i jestem cool i git"
A Ciebie tacy ludzie nie wkurzają?

Widać młody jesteś w takich sprawach. Ja osobiście mam taki filtr w mózgu, że nawet nie zauważam tego. Szkoda czasu, nerwów oraz [tutaj wpisz milion innych ciekawszych rzeczy]aby marnować na takie dyskusje. Wolę wejść na jakieś forum z poziomem i pogadać o niebieskich migdałach o wiele ciekawsza rozmowa.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

buri napisał(a):
kamil10506 napisał(a):Meir, po prostu wku*****ą mnie tacy ludzie: to jest taki typ: "mam kasperskyego i jestem cool i git"
A Ciebie tacy ludzie nie wkurzają?

Widać młody jesteś w takich sprawach.

Masz rację Smile kilku lat do pelnoletności mi brakuje i może dlatego jeszcze to mnie tak irytuje


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

Meir napisał(a):@Tommy...dwa lata wstecz tutaj prawie wszyscy zmienialiśmy codziennie pakieciki i było git.


Wiem, bo trochę dłużej jestem na forum Smile

Zmieniać można jak się testuje (1 dzień, jeden program na tych samych kryteriach), ale żeby nie popadać w obłęd, że test X w gazetce Z wypadł tak, to zaraz odinstalowuje i instaluję Y i jedzie p produkcie X Tongue

@Meir, przyznał bym ci punkt za troskę o mnie, ale na dziś limit się wyczerpał (3) Smile


Re: Pogawędki VII - Meir - 10.06.2011

kamil10506 napisał(a):Meir, po prostu wku*****ą mnie tacy ludzie: to jest taki typ: "mam kasperskyego i jestem cool i git"
A Ciebie tacy ludzie nie wkurzają?

Jak mnie poniesie to wkurzają Grin
Kurcze...człowiek jednak jest słabo ogarnięty...zawsze jak gdzieś wezmę "Finlandię" czy ''"Absoluta" to wydaje mi się,że to już jest luksus Grin ...a tu proszę jakie trunki tłoczą :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

Mogę z innej beczki? Wink
Wiecie, czy KeySclambler poprawnie działa na Aurorze?


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

Meir napisał(a):
kamil10506 napisał(a):Meir, po prostu wku*****ą mnie tacy ludzie: to jest taki typ: "mam kasperskyego i jestem cool i git"
A Ciebie tacy ludzie nie wkurzają?

Jak mnie poniesie to wkurzają Grin
Kurcze...człowiek jednak jest słabo ogarnięty...zawsze jak gdzieś wezmę "Finlandię" czy ''"Absoluta" to wydaje mi się,że to już jest luksus Grin ...a tu proszę jakie trunki tłoczą :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Bo tam są nakrętki pozłacane od środka, żeby wódka nie zwietrzała Smile


Re: Pogawędki VII - Konto usunięte - 10.06.2011

W mBanku wprowadzają od sierpnia opłatę comiesięczną 2 zł jeżeli nie korzystamy aktywnie z karty debetowej... o żeby ich ku****!
Rok temu przeniosłem się do nich właśnie ze względu na niskie koszty prowadzenia konta, a teraz niemal co miesiąc email o zmianach w cennikach i jest coraz drożej...
Chyba z początkiem lipca przechodzę do zachodniego, przynajmniej mam do niego rzut kamieniem, a i lokata jednodniowa lepiej oprocentowana.


Re: Pogawędki VII - Meir - 10.06.2011

tommy504 napisał(a):
Meir napisał(a):Kurcze...człowiek jednak jest słabo ogarnięty...zawsze jak gdzieś wezmę "Finlandię" czy ''"Absoluta" to wydaje mi się,że to już jest luksus Grin ...a tu proszę jakie trunki tłoczą :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Bo tam są nakrętki pozłacane od środka, żeby wódka nie zwietrzała Smile

Poważnie ? To faktycznie jestem słabo ogarnięty Smile


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 10.06.2011

Też mnie wkurzyła ta zmiana w mBanku.
Będąc na urlopie w PL założyliśmy z żonką konto właśnie w mBanku, po to, że jak wybierzemy się raz na ruski rok do PL, to lepiej przelewik sobie strzelić do banku w PL niż wozić gotówkę (mogę w sumie używać karty ABN Amro w PL, ale szkoda płacić prowizje).
Wróciliśmy do NL i 2 dni później email z mBanku, że albo miesięcznie na 100 PLN nastukamy transakcji, albo płacimy za kartę - więc póki co zrezygnuję z karty, jak będziemy w PL to będziemy posługiwali się kartą kredytową BZ WBK a później będziemy ją spłacali przelewami z mBanku.
Kartę kredytową mamy przynajmniej za darmo Grin


Re: Pogawędki VII - Konto usunięte - 10.06.2011

Jakby ktoś był zainteresowany, to mam Total War Shogun 2 do sprzedania - oryginalny, nieużywany klucz na STEAM Smile


Re: Pogawędki VII - tachion - 10.06.2011

Ichitoobys jak najdluzej sluzyl temu forum swoja wiedza i wypowiedziami w roznych tematach pozdrawiam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - ichito - 10.06.2011

Dzięki wszystkim za miłe słowa Smile


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

Gienek jak zobaczyy to mu się odechce grać w ET Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odkurzyłem stary dysk Tongue


Re: Pogawędki VII - Plati - 10.06.2011

Wlasnie teraz trwają obrady elity politycznej w st.moritz... rok temu byli w Hiszpanii a 2 lata temu w Grecji i wiadomo jak potoczyły się losy tych krajów. Ciekawe czy Szwajcaria bedzie kolejna ofiara ?


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

Jedno jest pewne, autostrad w 2012 roku nie będzie. Codziennie przejeżdżam w 2 miejscach gdzie mają być wiadukty nad autką, a tam cisza od pół roku jak makiem zasiał. Drogi dojazdowe zrypane, dziury, budowa nowych dojazdowych też się odłoży z rok w czasie przez to. Niech kombinują dalej.

Jak się dowiedzieli nasi , że mają EURO, to ja juz wiedziałem, że nie zdążą, to jest wszystko do przewidzenia jak to się odbywa, te ich przetargi. Smile


Re: Pogawędki VII - Plati - 10.06.2011

Te autostrady które teraz budują będą oczywiście płatne. A co do przetargu to pewnie nie są to prawdziwe przetargi tylko takie jak przy orlikach. Sondaże nadal wskazują na wygraną PO w wyborach.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

Dobrze, autostradami to niech sobie tiry jeżą, albo ci co mają kasę, ale autostrada stoi i drogi dookoła rozwalone, te co były przed budową dobre, przez dowożące tiry piach, ziemie i stal i betony, i tak będzie stąło rok, i ja mam sobie przez to zawieszenie niszczyć? Co tanio to drogo, ja nie wiem, kiedy się w tej polsce nauczą podstawowych zasad w tym rządzie. Wybrali chińczyka, który za połowę ceny chciał być naszym dobrodziejem.


Re: Pogawędki VII - morphiusz - 10.06.2011

Kamil.. nie użeraj się z takimi ludźmi. Jeśli ktoś nie chce czegoś przyjąć do swojej wiadomości, mimo, że argumenty się za tym opowiadają, wymyśla jakieś dziwne fakty/zarzuty i panicznie boi się danego oprogramowania to kaplica :*(
Będzie próbował zmieszać Cię z błotem oraz ośmieszyć, więc po co się angażować w człowieka upartego?