SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - shinjiru - 26.07.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wut


Re: Pogawędki VII - zord - 26.07.2011

ale ten cyfrowy polsat to dziadowska firma pare dni temu przyszedł SMS ponaglający ze trzeba zapłacić termin płatności mija jutro więc chciałem zapłacić jutro szukam rachunków oczywiście nie ma bo wysyłają po pare sztuk dzwonie do biura obsługi przez parę minut czekam na konsultantka z rozmowy sie dowiedziałem ze ich blankiety nie interesują mam sobie dzwonić za każdym razem i zamawiać sobie nowe bo inaczej ich wysyłać nie będą te które zamówiłem dziś przyjdą za jakieś 2 tygodnie w tym czasie oczywiście odetną sygnał i ogólnie żebym pocałował ich gdzieś mam płacić i nie zawracać im dupy tyle tylko że za energie przychodzą rachunki za kablówkę i internet przychodzą rachunki za gaz przychodzą rachunki za telefon też
ale polsat nie będzie sam z siebie rachunków wysyłał bo oni nie są od tego żeby w jakikolwiek sposób ułatwiać klientom życie


Re: Pogawędki VII - Plati - 26.07.2011

Zord, wejdź w ICOK na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, zaloguj się i tam możesz uregulować rachunki.


Re: Pogawędki VII - zord - 26.07.2011

zapomniałem hasla Tongue zresztą i tak mus płacić rachunki normalnie w okienku


Re: Pogawędki VII - Plati - 26.07.2011

Jeśli zapomniałeś hasła to wpisz nr karty z menu dekodera.


Re: Pogawędki VII - zord - 26.07.2011

tam wpisuje się numer karty i hasło jestem w 99% pewien że wpisuje prawidłowe hasło ale nie pasuje

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - Plati - 26.07.2011

Kliknij pierwsze logowanie. To jedyne wyjście jesli zapomniales hasła.:crazy:


Re: Pogawędki VII - Blade - 27.07.2011

Mam pytanko.
Czy jeśli będę czyścił stacjonarny PC raz na rok to nie będzie to za rzadko?


Re: Pogawędki VII - Konto usunięte - 27.07.2011

Raczej nieco za rzadko. Jeżeli masz rozbudowany system wentylacji - warto raz na miesiąc.
Jeżeli raczej typowy komputer, to warto czyścić raz na ~3-4 miesiące.


Re: Pogawędki VII - virugen - 27.07.2011

Hej może ktoś zapodać screena z Chrome 12? Tongue


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 27.07.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - virugen - 27.07.2011

Dzięki Smile


Re: Pogawędki VII - Blade - 27.07.2011

lukasamd napisał(a):Raczej nieco za rzadko. Jeżeli masz rozbudowany system wentylacji - warto raz na miesiąc.
Jeżeli raczej typowy komputer, to warto czyścić raz na ~3-4 miesiące.

Dzięki


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 27.07.2011

Blade napisał(a):Mam pytanko.
Czy jeśli będę czyścił stacjonarny PC raz na rok to nie będzie to za rzadko?


Chodzi ci o fizyczne czyszczenie wnętrza? czy czyszczenie systemu?Wink

Jeśli fizyczne w środku, to z mojego doświadczenia przynajmniej raz na 3 miesiące. Zbiera się kurz na łopatkach wentyli i na finach radiatorów, który pogarsza przepływ powietrza. Ja jestem osoba niepalącą, pomieszczenie czyste i odkurzaneSmile

Natomiast czyszczenie systemu to nie częściej niż raz na miesiąc, no chyba, że chodzi o przeczyszczenie ciastek, cache, prywatnych danych. JV16 (ustawienia domyślne) i CCleaner są bezinwazyjne; raczej nie powinien się system rozleciećWink


Re: Pogawędki VII - buri - 27.07.2011

Padł mi laptop Wall
Pochlastać się idzie.


Re: Pogawędki VII - Plati - 27.07.2011

Dobrze że zrobiłeś backup.


Re: Pogawędki VII - buri - 27.07.2011

Plati napisał(a):Dobrze że zrobiłeś backup.

Nom bo 3 dni później padł, ale dysk mi działa dobrze. Podpina sobie pod kumpla lapka i mam wszystko nad czym pracuje pod ręką, tylko nie mam na razie pomysłu co robić z kompem. Nowy może być problemem i to dużym, a wymiana części wydaje się bezsensowna. Kurde tak się przywiązałem do tego lapka (do klawiatury) iż kupiłbym sobie używkę i dalej normalnie żyłTongue
Bez kompa długo nie pociągne - magisterka, praktyka, projekt na wrzesień ... kurde przechlapane, a kiedyś wystarczał zeszytFacepalm


Re: Pogawędki VII - Blade - 27.07.2011

buri napisał(a):Chodzi ci o fizyczne czyszczenie wnętrza? czy czyszczenie systemu? Wink

Wnętrza
Tylko mam pcta dopiero 8 m-cy i nie wiem czy mogę otwierać obudowę żeby gwarancji nie stracić. Wiecie może jak to teraz z tym jest?
Ja też nie paleGrin


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 27.07.2011

hm... powiedzcta mi ludzia, czy używając systemu operacyjnego w przeglądarce internetowej, jest bezpieczne?


Re: Pogawędki VII - PascalHP - 27.07.2011

Blade napisał(a):
buri napisał(a):Chodzi ci o fizyczne czyszczenie wnętrza? czy czyszczenie systemu? Wink

Wnętrza
Tylko mam pcta dopiero 8 m-cy i nie wiem czy mogę otwierać obudowę żeby gwarancji nie stracić. Wiecie może jak to teraz z tym jest?
Ja też nie paleGrin

Niby już plomb nie można zakładać, ale róznie to z nimi bywa. Jeżeli ich nie ma to możesz otworzyć.