SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - shinjiru - 28.07.2011

a coś bez tego durnego gmaila?Smile


Re: Pogawędki VII - Plati - 28.07.2011

Eugeniusz napisał(a):To źle że masz komputer na gwarancji i kartę Nvidii? Ja tam bym się cieszyłWink )


Dodano: czwartek, 28 lipca 2011, 13:49

Szybko rośnie liczba "lubiących" na Facebooku.


Tak, bo sprzedałbym nvidię i kupił Radeona. A tak nie mogę nawet otworzyć obudowy, bo jest zaplombowana. Radeon 5830 jest 3 razy lepszy od GTX 480.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 28.07.2011

shinjiru napisał(a):a coś bez tego durnego gmaila?Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - shinjiru - 28.07.2011

dzięki zaraz oblookam Wink


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 28.07.2011

@shinjiru
i jeszcze

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - shinjiru - 28.07.2011

ta strona często sypie errorami? None [ta zoho


Dodano: 28 lip 2011 20:25

oh hotmali! <3 czemu wcześniej na to nie wpadłem dzięki!


Re: Pogawędki VII - Eru - 28.07.2011

Plati napisał(a):Radeon 5830 jest 3 razy lepszy od GTX 480.


Nie wiem skąd to wziąłeś ale:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wink


Re: Pogawędki VII - Lord Zgon - 28.07.2011

Zdrówko.
Pytanko mam. Czy Avast IS z tego magicznego helmutowego promo to opcja lepsza/porównywalna/weź idź do domu się schowaj w konfrontacji z CIS? Bo porzucam czerwoną parasolke i sam nie wiem co wybrać... Z CISa trochę korzystałem i sprawiał dobre wrażenie. Avasta w wersji IS nie widziałem nigdy, stąd moje pytanie.


Re: Pogawędki VII - andrzej76 - 28.07.2011

Ja wybrałbym CIS, AvastIS też jest ok., w sprawie wykrywalności CIS raczej delikatnie lepiej to robi niż A IS 6, jak zauważyłem.( chyba, że się mylę).A nowy CIS 5.8 beta jest lekki tak jak by go nie było w systemie.


Dodano: 29 lip 2011 00:02

Plati napisał(a):Radeon 5830 jest 3 razy lepszy od GTX 480.


Ładne żarty sobie robisz, humor Ci dopisuje, możetak na odwrót jest co Plati?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 29.07.2011

Facebook mnie bardzo lubi :/, najczęściej mój awatar pojawia się przy postach na fanpage Facebook.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 29.07.2011

Eugeniusz napisał(a):Facebook mnie bardzo lubi :/, najczęściej mój awatar pojawia się przy postach na fanpage Facebook.

Zostałeś więc "twarzą" SG Grin


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 29.07.2011

Łeee nie chcę.
W której klasie składa się deklaracje maturalne? Dla liceum w 2/3 w technikum 3/4?


Re: Pogawędki VII - ichito - 29.07.2011

Gieniu...bez urazy...ale ta "twarz" to jakaś taka bardziej soc-realistyczna jest przecież Suspicious

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A co byś powiedział na taki?...sorrry...ale okrutnie mi sie on spodobał Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 29.07.2011

Eee nie, tak sobie wrzuciłem z nudów. Nazywam go "przodownikiem pracy" a z socjalizmu zostały tylko osiedla z wielkiej płyty i upadłe zakłady metalowe.
Swoją drogą, na Wiki dostępny jest artykuł o moim osiedlu, jest nawet archiwalne zdjęcie lotnicze:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

trzeba przyznać wygląda bardzo "nowocześnie" i dobrze zaprojektowane. Mojej siedziby nie widać.


Re: Pogawędki VII - Eru - 29.07.2011

Zawsze w ostatniej klasie się składa deklarację, że będziesz przystępował do matury Tongue


Re: Pogawędki VII - zord - 29.07.2011

ale G jest żalowe

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Facepalm


Re: Pogawędki VII - Plati - 29.07.2011

Eugeniusz napisał(a):Eee nie, tak sobie wrzuciłem z nudów. Nazywam go "przodownikiem pracy" a z socjalizmu zostały tylko osiedla z wielkiej płyty i upadłe zakłady metalowe.
Swoją drogą, na Wiki dostępny jest artykuł o moim osiedlu, jest nawet archiwalne zdjęcie lotnicze:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

trzeba przyznać wygląda bardzo "nowocześnie" i dobrze zaprojektowane. Mojej siedziby nie widać.


To jakieś centrum miasta? Ciężko teraz spotkać aby tak ładnie został zaprojektowany układ i wygląd budynków. Bytom w PRLu tez ładnie wyglądał.. a teraz tam jest dziura na dziurze i masowa emigracja. Na Śląsku od 1990r. to tylko w Katowicach zwiększyła się populacja.None


Dodano: 29 lip 2011, o 15:21

Eru napisał(a):
Plati napisał(a):Radeon 5830 jest 3 razy lepszy od GTX 480.


Nie wiem skąd to wziąłeś ale:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wink


patrz tutaj ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

liczy się Mhash/s.


Re: Pogawędki VII - Eru - 29.07.2011

Plati ty patrz na testy praktyczne a nie na jakieś Mhash/s Tongue
W ogóle pierwszy raz o takim czymś jak Mhash/s słyszę Tongue


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 29.07.2011

Centrum miasta raczej nie, raczej "nowoprojektowane". O dokładności świadczy zatrudnienie ogrodników i postawienie rzeźb. Niektóre rzeźby pamiętam z dzieciństwa, teraz nic już nie ma. Gdzieś miałem jeszcze jedno zdjęcie, ale zgubiłem je gdzieś.
Cytat:
Pierwszym osiedlem, którego budowę rozpoczął Grzecznarowski było Osiedle "XV-lecia", dzieło jego życia, uważane kiedyś za najpiękniejszą dzielnicę Radomia.

W ciągu kilku lat powstały nowe bloki, ulice, przedszkola, szkoły, sklepy i inne obiekty dla pożytku publicznego. Zatrudnieni zostali ogrodnicy, którzy mieli się zatroszczyć o otoczenie tego osiedla. To właśnie dlatego Osiedle XV-Lecia jest jednym z najbardziej zielonych osiedli w Radomiu. Ponadto zakupiono również od artystów liczne rzeźby, niektóre z nich stoją na tym osiedlu nadal. Wielu mieszkańców pamięta również oczka wodne z fontannami, po których niestety pozostał niewielki ślad, bowiem zostały zasypane. Wybudowano nawet schrony na wypadek wojny.(wojna o pokój Wink) To te charakterystyczne budki na trawnikach, których nie można już spotkać w nowszych dzielnicach.


O mam:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

na drugim planie, wysoki środkowy wieżowiec to mój. Dalej pola, teraz tam jest KWP.


Re: Pogawędki VII - Plati - 29.07.2011

Eru napisał(a):Plati ty patrz na testy praktyczne a nie na jakieś Mhash/s Tongue


Mhash/s jest potrzebne do pewnej rzeczy, o której nie dawno się dowiedzialem ;/

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


@Gienek - pewnie te rzeźby były w stylu socrealistycznym takich jak ta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

? Pewnie dlatego zburzyli.