SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - nikita - 10.06.2011

Przecież mówiłem, że czyściłem radiator - żeby to zrobić musiałem odkręcić podwozie i spostrzegłem tajemniczego tringa-jeden.

To ja jeszcze dodam alergików i studentów. Aczkolwiek do pierwszej grupy nie należę.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

tommy504 napisał(a):Napisałem mu żeby siedział na tym co ma, bo inaczej mu wyślę zmodyfikowanego GpCode, na razie cisza, może poszedł na browara? Smile

Socjologia panowie, socjologia.


Matko boska, dobrytommy to Ty?Tongue
Zmiękł na pewno. Ze tak powiem: zmiażdżyliśmy goCool


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

Reguła jest taka, że jak coś rozbierasz (np. w laptopie), to staraj się zapamiętać co robiłeś od początku do końca i przy składaniu, żebyś wiedział jak to idzie Smile

Tak, to jaGrin


Re: Pogawędki VII - zord - 10.06.2011

wspaniale mi dziś internet działa w południe jeszcze miałem około 60kb teraz 20kb jeszcze troche i przestanie działać całkowicieWall

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

zord
Jesli tylko dzisiaj, to spoko Smile
Często tak jest, że przez jakiś czas chodzi słabo


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

zord napisał(a):wspaniale mi dziś internet działa w południe jeszcze miałem około 60kb teraz 20kb jeszcze troche i przestanie działać całkowicieWall

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dziś dopadło ciebie, ja od 3 dni ma neta ściętego, pisałem o tym w dziale labu naszego, że mam upośledzone łącze, na szczęście dziś już jest po staremu, chyba naprawili. Myślę, że to wina TPSA, ja mam DSL nie neo Grin


Re: Pogawędki VII - zord - 10.06.2011

u mnie w całym mieście w vectrze coś się złego dzieje pytałem Meira i u niego to samo


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

Jak jest powyżej 3 dni że mi idą bajty w przeglądarce to dzwonię, teraz było tak, że 1 dzień mnie nie było, na drugi dzień skumałem, myślę, poczekam 1 dzień, 2 - pewnie naprawią, trzeci, chciałem dzwonić, ale się naprawiło, to po co? Z reguły się nie cackam, tylko od razu konfrontacja, się im udało, bo wiązanki by poszłyGrin


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

Może ktos pomoże?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Piszcie tu albo na PW, chyba, że ktoś ma konto na DPWink


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

kamil10506 napisał(a):Dawaj bardok206 Smile
Jestem ciekawy, jak inne AV

Sam testować będę miał czas dopiero od jutra. Jeszcze mam egzamin z fortepianu, brrr


Kiedyś zaczynałem, trochę tam podziałałem, długa przerwa, ale podstawowe nuty jeszcze pamiętam:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

Tomek (mogę Cie tak nazywać?): bosko Grin
Ja jednak mam trochę trudniej bo chodze do szkoły muzycznej


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

Możesz, może być tomek Smile
Coś tam zobaczył? Grin


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

tommy504 napisał(a):Coś tam zobaczył

Chodzi o szkołę muzyczną?


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 10.06.2011

EE, gdzie tam do szkoły, tzn. kiedyś za młodego to tak :0

Pamiętam tylko jak to idzie, nic po za tym, jak na kompie da się coś odtworzyć, to jednak cosik zostało Smile
Dali tylko 1 gamę w tym google instr Smile

Granie na np. pianinie/fortepianie to prosta rzecz, trzeba tylko sobie odpowiednio kluczować(zapamiętać) nuty i umieć z tego zagrać (po kolei nuty, kiedy przystanki, kiedy szybko, kiedy podwójne), loozzzz Smile


Dodano: piątek, 10 czerwca 2011, 21:24


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

P
tommy504 napisał(a):Granie na np. pianinie/fortepianie to prosta rzecz, trzeba tylko sobie odpowiednio kluczować(zapamiętać) nuty i umieć z tego zagrać (po kolei nuty, kiedy przystanki, kiedy szybko, kiedy podwójne), loozzzz Smile


Tomek, widać ,dawno nie grałeś Grin Granie 3-4 godziny dziennie... Do tego lekcje...
Jeszcze musisz dać coś od siebie. To nie jest takie łatwe.


Re: Pogawędki VII - Eru - 10.06.2011

2 nowe wypowiedzi trolla 1 przy KIS a druga przy MSE Grin


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

Eru, czy u Ciebie też znikł ostatni post tego z***a? (przy MSE2)


Re: Pogawędki VII - Eru - 10.06.2011

kamil10506 napisał(a):Eru, czy u Ciebie też znikł ostatni post tego z***a? (przy MSE2)


Zniknął bo go zgłosiłem - toć to obrażał innych użytkowników - aż nie wierzę, że ktoś z dp to rozpatrzył Grin
A co do dany premiery KIS 2012 PL to producent podaje połowę sierpnia - czyli potwierdzona informacja a nie wyssana z palca - masz już problemy z czytaniem ? Grin


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 10.06.2011

Eru, ja jeszcze bardziej nie wierzę. Toż to jakiś cud.


ERU, to była IRONIA. Przecież sam podałem link wcześniej Smile


Dodano: 10 cze 2011 22:48

Sprawdzał ktoś może, czy KeySclambler działa na Nightly 7a1? Nie chcę bez sensu intalować...

Ps, sorry za literówki, ale wiecie: android Tongue


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 11.06.2011

Też tak macie czasami, że jak kliknę w poczcie (TB) w temacie np. "Zbiór niebezpiecznych stron,
plików, malware, rogue, itp." na odnośnik to się otwiera "Pogawędki VII"? Smile Ciekawe

Kiedy KAV/KIS v2012 PL?ileż można trąbić, wklejcie wszystkim tego linka co się pytają:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]