SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

Coś Ty Cool Zreszta zaraz sprawdze na paczkach, wynik bedzie powyzej 100%, zobaczycie. Dlugo, naprawde dlugo szukalem idealnego zestawu i w koncu znalazle. W Mega Antivirus jest nawet sejf danych. Moge tam bezpiecznie przechowywac hasla, numery kont bankowych, kody PIN, itp. Polecam!


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 04.08.2011

Słyszałem też, ale nie wiem czy to prawda, że Security Shield Pro potrafi wykryć i skutecznie blokować nie tylko zagrożenia "0 day", ale również stosuje jakieś tajne, opatentowane algorytmy wykrywania zagrożeń z przyszłościGrin
No i do tego Mega Antivirus oraz skaner MKS (to chyba ta najnowsza wersja rozwojowa tak?) tworzą z Twojego zestawu istną fortecę.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

Meir chcial zrobic DDoS???


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 04.08.2011

jak nie, jak tak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Słomiany miał zapał, bo się skończyło na braku kasy Wink
Jakby zapłacił i zlecił, to by nas DDOSowali, pewnie by root-admin wysmarował posta nawetTongue


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

Tak @Ktostam, masz racje: Security Shield jest naszpikowany nowoczesna technologia. Nawet moglem go uzywac bez Mega Antivirus, ale stwierdzilem, ze potrzebuje jeszcze bardziej zaawansowanego zabezpieczenia. No i ten sejf... W koncu wiem, ze moje dane sa bezpieczne. A MKS, to wiadomo: esencja zabezpieczenia. Oczywiscie uzywam wersji rozwojowej: v20. Z tajnych zrodel, ale na pewno wyjdzie wersja stabilna, bo MKS to wszak ( Wink ) najszybciej rozwijane oprogramowanie zabezpieczajace. Szczegolnie czesto aktualizuja bazy.


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 04.08.2011

Coście dziś rano jarali?


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 04.08.2011

No i wykrywalność też niczego sobie. W ostatnich testach AV Comparatives miał coś około 117%.
Możesz Kamil podać wynik skanu na paczce malware z jutra? Ciekawi mnie wynik wczorajszego buildu MKSa.
Sam nie mogę sprawdzić bo mi się X-y w DOSie posypały i dlatego piszę teraz z pilota od klimatyzacji.


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 04.08.2011

Ja myślę, że #ReRef to jego projekt.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

Ktostam, na pewno Smile
Ale na serio, to on powinien sie isc leczyc.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

A slyszales o tym, ze spece z Security Shield zlamali kod GPCode? Ten najnowszy.

Nie no ktostam, rozwaliles mnie tym pilotem Grin
A wynik MKS to: 300/246. Byloby pewnie lepiej, gdyby wlaczyl zaawansowana heurestyke. Jutro bedzie lepszy wynik, bo wydaja nowa wersje. Calkiem nowa. Bedzie calkiem nowa technologia.


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 04.08.2011

kamil10506 napisał(a):A slyszales o tym, ze spece z Security Shield zlamali kod GPCode? Ten najnowszy.


Nie, zapodaj linka jak możesz.


Re: Pogawędki VII - Piotrex44 - 04.08.2011

Tommy jak widzisz FTP jest w nienaruszonym stanie..ostatnio wystawiając 2 paczki po 10 sztuk od tak sobie nawet nie dawałem na ftp aby nie zaśmiecać,nawet gdybym dostał kiedyś Bana to na pewno nie czepił bym się z tej złości za ftp bo z niego korzysta prawie całe forum więc po co miałbym utrudniać innym forumowiczom...Ja po prostu jestem w gotowości gdybyś nie miał czasu itp. to wtedy wrzucę paczkę na ftp..
A to że czasami się przekomarzamy to nic w tym złego po prostu wymieniamy się poglądami Wink i na pewno możesz liczyć z mojej strony że twój upload jest bezpieczny w moich rękach,rękach 27 latka którego zabawy kosztem innych nie "rajcują"


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 04.08.2011

kamil10506 napisał(a):A slyszales o tym, ze spece z Security Shield zlamali kod GPCode? Ten najnowszy.

No to kiepsko, bo używałem go do szyfrowania poufnych danych :/ . Teraz muszę poszukać nowego rozwiązania...


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

Zainstaluj Mega Antivirus. Szyfruje w standardzie AES-9560. Jako pierwsi na rynku.


Dodano: 04 sie 2011 12:06

Tommy, to jest scisle tajne jeszcze. Poczekaj spokojnie, to poinformuja o tym.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

A swoja droga wiecie, ile Meir mial lat? Bo zachowywal sie, jak walniety 16latek...


Re: Pogawędki VII - Piotrex44 - 04.08.2011

@KaMiL a czasem takiego cuda nie masz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - tommyklab - 04.08.2011

Ja 33 więc chyba najstarszy, ale mniejsza o to.
Wiesz, z czasem człowiek dochodzi do pewnych wniosków, nie zamierzam nikogo przekonywać, czy się chwalić. Jak czytam moje pierwsze/dalsze posty to się sam z siebie śmieję, że takie kulfony waliłemWinkAle po nitce do kłębka, inaczej się nie da.

@piotrex, dawaj na FTP, dlaczego nie? nie rozumiem cię terazWink

Ja jak tez jakbym miał bana, to mam i też honor, nie zniszczyłbym pracy, którą ja i ktoś włożył. Trzeba być naprawdę bez serca, żeby to zrobić.

Ja jestem user-fiendly, a przekomarzać to i tak się będziemy nie raz, byle normalnie ;P

Dziś paczki raczej nie będzie; Jestem u wujka/budowa domu/nie da rady bo zaklepałem, jutro pewnie

Oj, przeczytałem na czerwono, jak nie pasi to przenieść do pogawędekWink


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 04.08.2011

Mówiłem żeby promować abstynencję, mówiłem??


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

Kurza twarz... Nie wiedzialem, ze to wirus Facepalm
Co mam teraz począć?
WTW: dobrze, ze Security Shield jesf wiarygodny.

Geniu, ale ja...ale, ja.... Ja nie wiedzialem, naprawde Sad


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 04.08.2011

Piotrex44 napisał(a):@KaMiL a czasem takiego cuda nie masz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Stronka, ładny RogueCool