SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 04.08.2011

Gdzieś słyszałem "Kim Dzong Drugi" zamiast Kim Dzong Il Tongue


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 04.08.2011

ahahaha ten koleś od podsłuchu mnie totalnie rozjebau XDDDD nie :p nie ma nawet takiego słowa jak rozjebau :p jest inne :p ale to nawet nie istnieje :p


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 04.08.2011

Znam jeszcze takie dziwne słowo "papf", nikt nie wie co znaczy, nawet twórca słowa czyli Eru.


Re: Pogawędki VII - Plati - 04.08.2011

Ratatui napisał(a):Plati kiedyś miał pretensje do mnie, że miałem Kim Dzong Ila w avatarze a teraz sam komuchów ma w avatarze Smile


Ja nie miałem jeszcze żadnego komunisty w avatarze; Mówiłem kiedyś o tym zbrodniarzu Kimie w twoim avatarze, który doprowadzil do śmierci co najmniej 2 mln obywateli a o ogolnym poziomie zycia w KRLD nie wspominajac.


Dodano: 4 sie 2011, o 18:30

Eugeniusz napisał(a):Gdzieś słyszałem "Kim Dzong Drugi" zamiast Kim Dzong Il Tongue


To powiedział Szpakowski odczas meczuBrazylia - KRLD na Mundialu w RPA Smile


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 04.08.2011

w regulaminie jest określone czy takie tematy jak ten od podsłuchu założył są na tym forum legalne? [nie chce mi się sprawdzać]bo jak jest jasno napisane,że NIE WOLNO to on jest depilem [no ten co się depiluje :p]Grin bo ma pretensje niewiadomo do kogo XD


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 04.08.2011

Jest, że łamanie prawa będzie karane Tongue


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

Trzeba zrozumiec bidule: potrzebowal tego, zeby udupic swoja przyszla eks-zone.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 04.08.2011

przecież mógł ją udupić inaczej >> zero romantyzmu


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

A tam... Wiesz co miedzy nimi bylo? Wink


Re: Pogawędki VII - Plati - 04.08.2011

Co wy sie przejmujecie jakims gościem który najpierw złamał regulamin a później nas zwymyślał? Wrzućcie na luzSmile


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 04.08.2011

zapewne do dópy związekGrin


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

Na pewno do dÓpy Wink


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 04.08.2011

kamil10506 napisał(a):Na pewno do dÓpy Wink

Przestań, ja lubię czytać posty shinjiru Smile,
shinjiru, nie przestawaj i pisz dalej


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 04.08.2011

Za te anusy, to wam zaraz nasz dyktator Mateusz przydzieli po warnie. Chyba, że faza już mu się skończyła Smile


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

Pirz, pirz Wink
Nie, spoko. Już się przestaje nabijać Smile
------------------------------------
Fazę to on ma non stop...


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 04.08.2011

Mam taki dylemat. Wyobraźcie sobie, że zostaliście sklonowani. Spotykacie swojego klona i uprawiacie z nim seks. Czym to będzie? Zaawansowaną formą masturbacji, czy może aktem homoseksualnym?


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 04.08.2011

Ja piernicze, ktostam...mi już przeszło, widać Tobie jeszcze ten klej trzyma Grin

Swoją drogą wkurza mnie już mój podpis, zmieniam na normalny. Może jeszcze kiedyś.


Re: Pogawędki VII - Blade - 04.08.2011

Od jak dawna MS nie sprawdza autentyczności systemu podczas pobierania plików z ich strony?
Kumpel mi to pokazał i trochę mnie to zdziwiłoGrin


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 04.08.2011

ktostam napisał(a):Mam taki dylemat. Wyobraźcie sobie, że zostaliście sklonowani. Spotykacie swojego klona i uprawiacie z nim seks. Czym to będzie? Zaawansowaną formą masturbacji, czy może aktem homoseksualnym?

Hmm ciężka sprawa. Przemyślę to.

Wiesz, ja się zastanawiałem czy ''autoalarm" znaczy alarm automatyczny czy samochodowy.


Re: Pogawędki VII - Plati - 04.08.2011

ktostam napisał(a):Mam taki dylemat. Wyobraźcie sobie, że zostaliście sklonowani. Spotykacie swojego klona i uprawiacie z nim seks. Czym to będzie? Zaawansowaną formą masturbacji, czy może aktem homoseksualnym?


Nie uprawaialbym seksu z klonem ale odpowiem:
Jeśli klon będzie tej samej płci co ja, to będzie to drugie.