SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - KaMiL - 11.06.2011

Fajniutka dzisiaj pogoda. Trzeba wyjść, poruszać się Smile

Heh, wiecie, że ten troll Kovec zmutował się? Wydaje mi się, że użytkownik PcNinja, MilegoDniato są te same osoby. Oczywiście pisali komentarz do Kaspra i MSE. Co więcej, obaj założyli konto o tej samej godzinie i napisali komentarze prawie w tym samym czasie...


Re: Pogawędki VII - marsellus - 11.06.2011

Kamil bo dostaniesz obsesji na jego punkcieCool


Re: Pogawędki VII - morphiusz - 11.06.2011

kamil, pisanie jako niezalogowany czy z multikont to standard na dp.. pan janek Ci to powie Smile


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 11.06.2011

@kamil10506:
Ustawcie się na solówkę z kovec-em hahahahaha
A tak na poważnie, to dawno temu przestałem czytać komentarze na dp.pl, bo w większościich poziom dno i metr mułu.
Kiedyś lubiłem spędzać czas na forum dp, obecnie już nie bardzo - wolę safegroup (ot taka wazelinka ;-)).


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 11.06.2011

Ok, koniec z Kovcem Smile
DP coraz bardziej schodzi na psy, jak się do nich napisze w jakieś sprawie, to jak groch o ścianę. Wall

Ktoś wyjeżdża nad morze na wakacje? Smile


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 11.06.2011

Ja tam mam morze 20 minut spacerem od domu Grin, tylko pogoda coś nie teges...


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 11.06.2011

ktostam napisał(a):Ja tam mam morze 20 minut spacerem od domu Grin,

Na serio?Smile
Pewnie jest zimniej, niż w PoznaniuTongue


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 11.06.2011

No dzisiaj jakieś 17°C, ale to standard w NL od dwóch lat to samo - bardzo ciepły maj (mieliśmy po 28°C), później chłodny czerwiec i lipiec i ponownie upały w sierpniu i wrześniu.
Poczekam sobie do sierpnia/września i znowu urlopik sobie zrobię Grin


Re: Pogawędki VII - Lord Zgon - 11.06.2011

O rany, ale tu się pozmieniało... Nie było mnie raptem pół roku a tu normalnie szał Smile

I aż 985 nowych postów do przeczytania.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 11.06.2011

Lord Zgon, no widzisz, jak to forum się rozwija?Cool


Re: Pogawędki VII - bierni - 11.06.2011

Lord Zgon napisał(a):O rany, ale tu się pozmieniało... Nie było mnie raptem pół roku a tu normalnie szał Smile


mamy wielu nowych co mogą mieć problem ze zrozumieniem tego bełkotu i to dla nich przetłumaczę to co zgon powiedział na język nonalko: "O rany, ale mi się pomieszało.... Piłem raptem przez pół roku i nic mi nie jest normalnie szał Smile."

powrót pierwszego z marnotrawnych, ciekawe kiedy na horyzoncie pojawi się ignatiusSuspicious


Re: Pogawędki VII - Konto usunięte - 12.06.2011

Lord Zgon napisał(a):I aż 985 nowych postów do przeczytania.


Zapewne po jakimś czasie zostały usunięte z listy nieprzeczytanych, bo miesięcznie jest średnio 2-3 tysiące.


Re: Pogawędki VII - Lord Zgon - 12.06.2011

bierni napisał(a):
Lord Zgon napisał(a):O rany, ale tu się pozmieniało... Nie było mnie raptem pół roku a tu normalnie szał Smile


mamy wielu nowych co mogą mieć problem ze zrozumieniem tego bełkotu i to dla nich przetłumaczę to co zgon powiedział na język nonalko: "O rany, ale mi się pomieszało.... Piłem raptem przez pół roku i nic mi nie jest normalnie szał Smile."

powrót pierwszego z marnotrawnych, ciekawe kiedy na horyzoncie pojawi się ignatiusSuspicious


Bierni, ranisz mnie... byłem na odwyku, zaszyli mnie, od dwóch dni już nie piję, a Ty sugerujesz, że... szkoda słów, muszę przez Ciebie się napić... Pół roku terapii poszło...


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 12.06.2011

Przestańcie o piciu, bo mam trochę delirkę dzisiaj po wczorajszym spotkaniu ze znajomymi :/


Re: Pogawędki VII - Plati - 12.06.2011

Posiada może ktoś monitor o rozdzielczości 1920x1200 i proporcjach ekranu 16:10?


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 12.06.2011

@LikwidatoR chyba się nie nawróci, ale przynajmniej ciągnie temat o KIS na fixitpc Smile
Ale jechał równo po gościach jak mu coś nie pasowało ;P


Re: Pogawędki VII - Meir - 13.06.2011

lukasamd napisał(a):Debil, a z debilami nie warto rozmawiać.

Lukas...czyżby mnie wzrok mylił Tongue )
BTW.Nie przepłacać Chłopcy za wódę ! Piłem w sobotę tą Fvodkę...i nie poczułem żadnej różnicy w smaku...


Re: Pogawędki VII - Eru - 13.06.2011

A ja sobie pozwolę zaprezentować kilka wypowiedzi pewnego trolla zbanowanego na DP na innych stronach:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - KaMiL - 13.06.2011

aaaa, to ten psychol NazirGrin
Niezła była dyskusja na forum. Nie wiem ,skąd się tacy ludzie biora...

Eru, pod jakim programem on to pisał?


Re: Pogawędki VII - Eru - 13.06.2011

kamil10506 napisał(a):Eru, pod jakim programem on to pisał?


Masz na ich forum linka do tych wypowiedzi pierwszych (w wyszukiwarce wpisujesz nicka kolesia i masz odpowiedni temat), kolejne wyszukałem przez google i podałem serwisy Grin