SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - Eru - 06.08.2011

Boże a co tu takiego trudnego do zrozumienia:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.08.2011

Boże, no widzisz, taki głupi jestem.

Plati

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Też macie taki wygląd?


Re: Pogawędki VII - tommyklab - 06.08.2011

Bitcoins zbiera się albo kopiąc "koparkami", albo handlując, albo wpłacając kasę.
O koparkach jest nieco tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Żeby się opłacało kopanie to trzeba by było mieć ze 4 kompy z 4 kartami przynajmniej. I tak nie ma pewności co będzie za rok, jak się dopiero zwróci za sprzęt i prąd.

Dzieci jak się do tego dorwą to jak rodzice zobaczą rachunek za prąd za 3 miesiące ile zdoją np. HD59 czy 69 nie mówiąc już o crossfire to im bardzo szybko bitcoiny wylecą z głowyWink

Na allegro nawet koparki sprzedają:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wszystko o bitcoin:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

albo tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - Plati - 06.08.2011

kamil10506 napisał(a):Boże, no widzisz, taki głupi jestem.

Plati

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Też macie taki wygląd?


Tak tez taki mam.


Re: Pogawędki VII - Eru - 06.08.2011

@kamil10506
Zmień kolor napisu MBAM w podpisie...


Re: Pogawędki VII - adrian1877 - 06.08.2011

Ma ktoś linka do aktualnych testów Emsisofta? Ale nie videorecenzje z forum.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.08.2011

Wejdź sobie na forum emsisoftu: support.emsisoft.com, tam jest dział reviews and tests


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.08.2011

Eru, zmienilem, choc nie wiem, co bylo z nim nie tak...


Re: Pogawędki VII - Eru - 06.08.2011

Regulamin przeczytałeś? :
Cytat: 16. Zabrania się nadmiernego koloryzowania postów oraz podpisów - użycie kolorów jest dopuszczalne o ile nie są one zbyt kontrastowe.



Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.08.2011

Dziwne, ze zauwazyles to dopiero wtedy i nie poinformowales mnie na PW.


Re: Pogawędki VII - Eru - 06.08.2011

Dziwne jest raczej to, że warna nie dostałeś mimo iż ten wpis jest już od dłuższego czasu Tongue


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.08.2011

To trzeba mi bylo dac, tez go widziales. Dla mnie nie byl meczacy dla oczu. I ten wpis w regulaminie, przynajmniej dla mnie, jest troszeczke bez sensu, bo kazdy ma inny monitor, ktory wyswietla inne kolory. Na jednym kolor moze byc bardzie jaskrawy i meczacy, na drugim nie.

I masz dziwne poczucie czasu, bo sygnatura jest od wczoraj po poludniu, jesli sie nie myle.


Re: Pogawędki VII - Eru - 06.08.2011

Ale ja ci się wcale nie muszę tłumaczyć ze swoich decyzji - dla mnie kolor bił po oczach aż miło i dlatego napisałem żebyś go zmienił - koniec tematu.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.08.2011

Dobra, dobra za ten punkt może podpaść pół forum. Wszystko zależy od interpretacji. Dla jednego kolory mogą być kontrastowe, może być ich za dużo:
Cytat:
Zabrania się nadmiernego koloryzowania postów oraz podpisów

Na ile oceniacie "nadmiernego"?


Re: Pogawędki VII - Plati - 06.08.2011

Pomożecie? Mam pewien problem z pojęciem, który mówi o zjawisku, które nie ma przyczyny. Jak nazwać coś, co nie ma przyczyny? Wiem, że jest na to jakaś nazwa (coś na kształt "zjawisko bezprzyczynowe"), jednak jest dość fachowa, prawdopodobnie zapożyczona z fizyki, a której nie mogę sobie przypomnieć.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 07.08.2011

ale wy dzisiaj jaskrawi jesteście GrinDD


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 07.08.2011

Plati napisał(a):Pomożecie? Mam pewien problem z pojęciem, który mówi o zjawisku, które nie ma przyczyny. Jak nazwać coś, co nie ma przyczyny? Wiem, że jest na to jakaś nazwa (coś na kształt "zjawisko bezprzyczynowe"), jednak jest dość fachowa, prawdopodobnie zapożyczona z fizyki, a której nie mogę sobie przypomnieć.

Chodzi może o zjawiska akauzalne?


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 07.08.2011

Hej, pamiętacie mojego pendrive Verbatim 16GB który się rozpadł? Dzisiaj go naprawiłem Tongue, a zrobiłem tak:
1) otworzyłem obudowę
2) zwarłem dwa piny na obudowie
3) wgrałem nowe firmware
Działa Grin
Jedyna niedogodność to teraz Fedora go widzi jako "090c:1000 Feiya Technology Corp. Flash Drive" zamast Verbatim Store''n''Go.


Re: Pogawędki VII - Eru - 07.08.2011

Ja miałem sytuację z pendrivem matki taką, iż jakaś jej koleżanka trąciła go jak był w porcie i potem po wsadzeniu nie chciało go czytać - otwieram obudowę patrzę 1 lut poszedł, więc przylutowałem z powrotem - skleiłem obudowę i działa Grin


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 07.08.2011

Idealnie to on nie działa, ale i tak jest lepszy taki niż niedziałający. Zauważyłem tylko że nie mogę go odmontować z opcji bezpiecznego usuwania sprzętu, trzeba wchodzić w Mój komputer i wybierać wysuń. Co ciekawe wtedy pendrive wciąż jest widoczny w systemie, tylko jak chcę wejść do niego to wyświetla się "włóż dysk do stacji dysków" huehueh
Ale na Fedorze normalnie działa Smile