SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - Eru - 08.08.2011

Masz dziwne pojęcie wybitności Smile
Poza tym zacznij pisać jak by już wypadało na twój wiek bo niektórych twoich wypowiedzi czytać się nie da nawet - podobno masz powyżej 20 lat a piszesz jakbyś był w podstawówce a czasami układasz zdania jakbyś w przedszkolu dopiero był - sorry ale taka prawda Tongue

Sam jakoś wybitnie polonistycznie nie jestem no ale staram się pisać adekwatnie do wieku jednak...


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.08.2011

zdecyduj się; albo podstawówka, albo przedszkole takie porównanie jest co najmniej idiotyczne bo to już nie moja wina,że nie umiesz czytaćGrin samo to świadczy o tym,że dorosły nie jesteś XD


Re: Pogawędki VII - Eru - 08.08.2011

Cytat: piszesz jakbyś był w podstawówce a czasami układasz zdania jakbyś w przedszkolu dopiero był


Widzisz tam słowo "czasami"? Może czytać ze zrozumieniem też się jeszcze nie nauczyłeś? Tongue

Niby mam 20 lat no ale to nie wiek świadczy o dojrzałości/dorosłości ale sposób zachowania raczej...


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.08.2011

sposób zachowania NIE ŚWIADCZY o żadnej dojrzałości! dojrzałość sobie wymyślili LUDZIE i to nie moja wina,że za szybko przeczytałem.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 08.08.2011

shinjiru napisał(a):i to nie moja wina,że za szybko przeczytałem


Wydaje mi się, że Twoja Smile

No ale zgódka ma być i proszę się nie kłócić Grin

A na serio, po co się kłócić, jeszcze w pogawędkach <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.08.2011

poprawka to moja wina XD wkurzyłem się i napisałem co mi ślina na język przyniosła [up dzięki, akurat właśnie zauważyłem XD""]


Re: Pogawędki VII - Eru - 08.08.2011

To np umowy kredytowe lub inne też będziesz za szybko czytał i podpisywał a potem sądził się z bankiem czy jakąś inną instytucją/człowiekiem i przed sądem tłumaczył: "wysoki sądzie za szybko czytałem i nie wiedziałem dokładnie co podpisuję"? Tongue

No tak można tak jak ty pisać jak za przeproszeniem 8 - 12 letni gówniarz lub jak człowiek z jakimś jednak wykształceniem - ale to już zależy od ludzi - niemniej prosiłbym żebyś starał się pisać jak człowiek a nie jak dziecko ponieważ strasznie potrafi to irytować jak "dorosły" człowiek pisze jak dziecko Wink


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 08.08.2011

Shinjiru, rzeczywiście było by miło, gdybyś postarał się ładniej pisać. Na początek zacznij używać wielkich liter i znaków interpunkcyjnych Wink.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.08.2011

Eru, czy Ty potrafisz "Panie dorosły" się tylko złośliwie czepiać wszystkich dookoła? Normalnie drugi Meir....tylko winnym wydaniu. Co do mojego pisania to wystarczy trochę pomyślećFacepalm


Re: Pogawędki VII - Eru - 08.08.2011

No i teraz jest bdb - od razu lepiej się czyta Tongue

Czepiam się tylko o to o co w sumie każdy powinien - i nie porównuj mnie do Meir''a ponieważ to zupełnie inna liga Tongue


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 08.08.2011

Eru nie jest Meirem, ale czasami mnie też wkurza Grin

No widzisz shinjiru? Jak chcesz to potrafisz. Ostatnia uwaga: wyluzuj, jak zawsze Smile


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.08.2011

Ja nie wiem jakie siano niektórzy mają, bo dużo razy mi zwracano uwagę, że pisze niezrozumiale, a jak czytałem siebie to zachodziłem w głowę czego tu nie rozumieć?! Ok tu nie ma przecinka, tam nie ma no i? Chyba jestem debilem. ;((


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 08.08.2011

Sposób, w jaki piszesz (oprócz tych dwoch postów) jest bardzo dziwny i nie dziw sie, ze wielu ludzi nie rozumie Ciebie Wink


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.08.2011

Widocznie pochodzę z jakiejś innej PolskiLol


Re: Pogawędki VII - marsellus - 08.08.2011

shinjiru napisał(a):Widocznie pochodzę z jakiejś innej PolskiLol

Z IV RP pewnie Grin


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.08.2011

W ogóle to nie kapuje! żałosne to jest deko; reszta postów była poprawna [chyba ha ha ha]a teraz przychodzi jakiś [oj daj spokój! tak się mówi]eru i się dopieprzaGrin tiaa od razu z VI


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 08.08.2011

Co to jest "deko"? Smile

Blagam Cie, pisz poprawnie. Naprawde trudno czyta sie takie posty. Nie zrob tego da Eru, zrob to dla mnie Grin


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.08.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ja znam wersje,że deko to "trochę" więc na to samo wychodzi


Dodano: 08 sie 2011 18:11

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

nie moja wina,że pochodze z VI RP


Re: Pogawędki VII - Serafin - 08.08.2011

shinjiru napisał(a):nie moja wina,że pochodze z VI RP


Chyba IV, a nie VI. Nasz kraj nie miał nawet V RP. Tongue


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 08.08.2011

Dziwni jacyś dzisiaj jesteście Grin przecież ja żartuję