SafeGroup
Re: Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Publikacje (https://safegroup.pl/forum-27.html)
+--- Dział: Testy (https://safegroup.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: Re: Pogawędki VII (/thread-3082.html)

Strony: 1 2


Re: Re: Pogawędki VII - ktośtam - 19.06.2011

Nowe video od languy99 , zapowiadające nową serię "Versus"Suspicious
Na pierwszy ogień idzie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.


Re: Re: Pogawędki VII - KaMiL - 19.06.2011

Oo, dzięki ktostam. Obejrzę do poduszki Grin


Dodano: 19 cze 2011 22:06

Ocho, widzę dużo negatywów. No ale sam zobaczę i ocenię.


Re: Re: Pogawędki VII - bardok206 - 19.06.2011

ostanie 2 min filmu niepotrzebne


Re: Re: Pogawędki VII - ktośtam - 19.06.2011

bardok206 napisał(a):ostanie 2 min filmu niepotrzebne

No przecież nie ma takiej opcji, że nie będzie wielkiej pochwały produktów C w filmiku languy99.


Re: Re: Pogawędki VII - KaMiL - 19.06.2011

No niestety, widać miłość do Comodo. To, że go kocha, to nic złego, tylko nie musi tego okazywać. Trochę to nieprofesjonalne.


Re: Re: Pogawędki VII - ktośtam - 19.06.2011

To bardzo nieprofesjonalne. Osobiście nic nie mam do Comodo, wręcz przeciwnie - to bardzo dobrze, że dają za free całkiem przyzwoity pakiet bezpieczeństwa. Jednak to co robi languy99 to żenada. Ten filmik powinien mieć tytuł KIS 2012 vs NIS 2012 Beta vs CIS 5.
Poza tym jego metodologia czasem mnie zadziwia - program sugeruje "Deny" jako domyślną akcję, on jednak wybiera "Allow", żeby zobaczyć co się stanie. Co ciekawe nie widziałem, żeby robił to samo z CIS-em...


Re: Re: Pogawędki VII - KaMiL - 19.06.2011

Chyba po to jest
ktostam napisał(a):program sugeruje "Deny


Chodzi o HIPSA tak? Chyba po to on jest, żeby ostrzegał przed AV i też nie rozumiem zachowania languy99.
No ale sam zobaczę zaraz całość.


Dodano: 19 cze 2011 22:37

tommy504 napisał(a):Wyrypane wizje dzieciaków; widzę, że jest coraz gorzej...


Dokładnie. Żenada/


Re: Re: Pogawędki VII - tommyklab - 19.06.2011

Zrobił odzew na moje Allow na CIS Smile Co za leszcz.
Chłopak z amerykinie wytrzymał presji polaka rodem z ukrainy. I to porównanie do MBAM, MBAM jest wykładnikiem bezpieczeństwa? Od kiedy?

Straszny tester tylko ma prawie połowę negatywów, co za s********Facepalm


Re: Re: Pogawędki VII - ktośtam - 19.06.2011

Poniekąd ośmiesza w ten sposób także Comodo. Co jest z tą firmą nie tak, że ma tak zagorzałych fanboyów?


Re: Re: Pogawędki VII - bardok206 - 19.06.2011

Idź na forum nortona ; ] . Każdysoft ma swoich zagorzałych zwolenników. To nie od firmy zależy a od ludzi , po prostu trzeba podchodzić do tego z dystansem .


Re: Re: Pogawędki VII - ktośtam - 19.06.2011

Tak właśnie robię, chociaż największy sentyment mam do DWPF. Szkoda, że Ilya nie chce popracować na interfejsem, bo obecny nieco odstrasza.


Re: Re: Pogawędki VII - zord - 19.06.2011

KIS 2012 versus NIS 2012 a kto wygrywa oczywiście Comodo co robił w teście tego nie wie niktFacepalm


Re: Re: Pogawędki VII - Konto usunięte - 19.06.2011

Przeniosłem do odpowiedniego działu.
Nie chce mi się walczyć z buforem na yt - jaki wynik?


Re: Re: Pogawędki VII - ktośtam - 19.06.2011

Wygrywa CIS...


Re: Re: Pogawędki VII - tommyklab - 19.06.2011

Languy ma problem sam ze sobą, jak jest z teamu CIS to po kiego testuje inne produkty. Sam sobie w dupę ładuje jointy Smile


Re: Re: Pogawędki VII - Eru - 19.06.2011

Trzeba przyznać, że sztuczka z Nortonem była niezła Grin

A CIS wygrywa w skanowaniu - a jak wiemy skanowanie to nie wszystko Wink


Re: Re: Pogawędki VII - andrzej76 - 19.06.2011

Skanowanie to nie wszystko, ale, Defense + w CIS też wymiata, sandbox jest sprawny, a CIS co robił w teście, był czarnym koniem tych rozgrywek.


Re: Re: Pogawędki VII - Eru - 19.06.2011

ktostam napisał(a):Poza tym jego metodologia czasem mnie zadziwia - program sugeruje "Deny" jako domyślną akcję, on jednak wybiera "Allow", żeby zobaczyć co się stanie.


Chodzi ci o HIPS''a czy o FW bo jak o FW to wiadomo, że się zezwala - co innego w wypadku HIPS''ów Wink

tommy504 napisał(a):Straszny tester tylko ma prawie połowę negatywów, co za s********


Od kiedy to oceny filmików są wyznacznikiem ich jakości? Może fanboje danego softu który słabo wypadł minusują? Wink


Re: Re: Pogawędki VII - andrzej76 - 19.06.2011

Ho, ho , ho, zaraz i mnie zmieszacie z błotem, bo swego czasu robiłem testy na forum,( teraz brak czasu, ale spokojnie, nadrobię) w moim teamie Languy''a nie ma, i nie było, też testowałem różne produkty- czy to źle,po to jest tester,ale numerów nie paliłem żadnych, bo to nie w moim stylu niestety, Tommy504, spokojnie, nie ma co się wkurzać, używasz KIS to wiesz na co go stać, ja Comodo i znam ten soft troszkę,nikogo nie obrażam też, bo i po co, przecież nie jestem gorszy, jak nie używam KIS''a? respect dla wszystkich testujących, czy to fanboye, discopolowcy czy dziecikwiaty.


Re: Re: Pogawędki VII - Meir - 20.06.2011

A co to za fajans ten @languay99,że tak go przeżywacie ?