SafeGroup
Video-recenzje youtube - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Publikacje (https://safegroup.pl/forum-27.html)
+--- Dział: Testy (https://safegroup.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: Video-recenzje youtube (/thread-3162.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Re: Video-recenzje youtube - tommyklab - 05.09.2011

Stawiam na Spyware Terminator 2012, niedawno wyszedł, ale obaczy się jak będzie test.


Re: Video-recenzje youtube - aope - 05.09.2011

Spyware Terminator 2012:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile


Re: Video-recenzje youtube - ktośtam - 06.09.2011

Pomijając to, że ST 2012 wygląda jak jakiś rogue, to wykrywalność ma naprawdę powalającąFacepalm
Poza tym kolejny świetny test aopei wielki "+" za muzykę na końcu testu (Dj Shadow "Building Steam With A Grain Of Salt").


Re: Video-recenzje youtube - tommyklab - 06.09.2011

Ciekawe jak by sobie poradził w wersji PRO na którą trzeba wybulić 40$:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Video-recenzje youtube - ktośtam - 06.09.2011

Niestety nie udostępniają triala wersji PRO, ale nie sądzę, żeby w wersji PRO poradził sobie lepiej.


Re: Video-recenzje youtube - aope - 06.09.2011

Wersja pro myślę, że poradziłaby sobie znacznie lepiej, dzięki silnikowi av od F-Prot. No ale nie będzie mi dane tego sprawdzić. Niestety. No i $40... Facepalm

@Ktostam: dzięki. Dj Shadow to legenda i klasyk, wszystkie płytki obecne w kolekcji Smile


Re: Video-recenzje youtube - Ambient - 06.09.2011

Na końcu Dj Shadow? Nie obejrzałem testu do końca, ale z tego co kojarze to na początku była jakaś "techniawka"dość dziwne zestawienie dałeś Grin


Re: Video-recenzje youtube - ktośtam - 06.09.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Video-recenzje youtube - aope - 06.09.2011

@Ambient: Pomyślałem po prostu, że na początku będzie pełen optymizm, a na końcu mocno depresyjne dźwięki Smile

@Ktostam: spory zawód z tym Trend Micro :/


Re: Video-recenzje youtube - ktośtam - 07.09.2011

@aope: jak potrzeba depresyjnych dżwięków, to polecam Portishead, Tricky...


Re: Video-recenzje youtube - aope - 07.09.2011

AVG 2012 FREE:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

by MalwareGeek

@Ktostam: znam, lubię, dziękuję Smile


Re: Video-recenzje youtube - ktośtam - 07.09.2011

@aope: w związku z wydaniem finalnej wersji NIS i NAV 2012, może pokusisz się o przetestowanie NIS 2012 w najbliższym czasie?


Re: Video-recenzje youtube - aope - 07.09.2011

ktostam napisał(a):@aope: w związku z wydaniem finalnej wersji NIS i NAV 2012, może pokusisz się o przetestowanie NIS 2012 w najbliższym czasie?


Jasne Smile


Re: Video-recenzje youtube - ichito - 07.09.2011

ktostam napisał(a):Pomijając to, że ST 2012 wygląda jak jakiś rogue, to wykrywalność ma naprawdę powalającąFacepalm

Przypuszczam, że to bardziej żartobliwa ironia z tym wyglądem ST, bo wiadomo, że po wyglądzie programu się nie ocenia Smile Natomiast bardziej merytorycznie...
ktostam napisał(a):Poza tym kolejny świetny test aope

Mam świadomość, że moja opinia może być kontrowersyjna, niemniej powiem tak...test nie jest niestety dobry - więcej nawet - niestety jest niedobry . Obejrzałem film, bo ten program znam od sporego czasu i jest on właściwie pierwszym samodzielnym HIPSem, z jakim się zetknąłem i jaki poznałem. Więcej nawet...dzięki komunikatom ST, które są naprawdę bardzo dokładne i pouczające (zwłaszcza w opcji zaawansowanej) zacząłem uczyć się, jak takie softy działają, co mówią ich komunikaty i co dzieje się w systemie podczas działania różnych aplikacji. Dlatego mam do tego programu mocny sentyment i dość wyrobione zdanie, że to mocny HIPS, a funkcje anty-spyware spełniają bardziej pomocnicze funkcje zwłaszcza na początku, kiedy po skanowaniu ustalamy listę zaufanych aplikacji.
Co do samego testu teraz...większe wyjaśnienie napisałem w wątku o ST, bo doskonale wiem, że zginie w powodzi kolejnych postów w tutejszym wątku, a poza tym może pozwoli na lepsze zrozumienie czym program jest i do czego może służyć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na koniec...przykład ten pokazuje, że niestety ale do wykonania testu konieczne jest jakieś przygotowanie merytoryczne, żeby wiedzieć jak poddać program próbie, żeby świadczyło to w sposób rzetelny o jego możliwościach. Poza tym... mój komentarz nie jest próbą "zbesztania" czy "dania po łapach" testującemu , a jeśli tak został odebrany to z góry przepraszam...jest tylko wskazaniem na błędy w postępowaniu i ocenie, a ma to być w tym przypadku środkiem do naprawy błędów tylko Smile


Re: Video-recenzje youtube - aope - 07.09.2011

@ichito: opublikowałem odpowiedź pod Twoim postem tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile


Re: Video-recenzje youtube - fabi - 07.09.2011

Test Webroot Secure Anywhere czesc 1:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i druga:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Video-recenzje youtube - KaMiL - 07.09.2011

NIS 2012 Final

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Video-recenzje youtube - tommyklab - 07.09.2011

Nie oglądałem całego, ale końcówka dobra, tak powinno byćCool


Re: Video-recenzje youtube - ktośtam - 07.09.2011

Też oglądałem tylko końcówkę Wink i widzę, że nic nie wpuścił. Dobrze widzę?


Re: Video-recenzje youtube - tommyklab - 07.09.2011

Dobrze. Wg. tego testu oczywiścieTongue