SafeGroup
Pogawędki VIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VIII (/thread-3327.html)



Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 31.08.2011

slawektor napisał(a):O ile dobrze rozumiem to chodzi o ścisłą konkurencję, czyli portale zajmujące się podobną tematyką, oraz o linkowanie do innych for bez konkretnej przyczyny, czyli nic konkretnie nie wnosi poza reklamą danego forum - taka kryptoreklama.

Dla Safe Group nie ma konkurencji Grin
slawektor napisał(a):Z tego co wiem dobre nie daje zgody na kopiowanie, publikowanie z swojej strony treści w pełnej wersji. Godzą się z reguły na kilka zdań.
Nie wiem czy nasze forum ma od nich zgodę na publikowanie w całości, jak ma to dobrze, bo mogą z tej strony kiedyś wyniknąć nieprzyjemności.

Już dawno zająłem stanowisko w tej sprawie. Uważam że nie powinno sie postować takich treści, poza tym czasami mam deja vu. Wchodzę na DP, potem na SG i czytam to samo:crazy:
Gdyby było to tak:
...coś tam coś tam, powołując się na kogoś tam, opinia moja jest taka, co o tym sądzicie
to rozumiem.
Ale ściąganie artykułów na żywca to już bezsens....
A tak w ogóle, to jutro idę do szkoły Sad
Ktośtam chyba nie obrazi sie za słowa "coś tam coś tam" i "kogoś tam" Smile


Re: Pogawędki VIII - Eru - 31.08.2011

Eugeniusz napisał(a):A tak w ogóle, to jutro idę do szkoły Sad


A ja mam wolne aż do października Tongue


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 31.08.2011

Jak we wrześniu będę miał praktyki (nierealne) to też Tongue


Re: Pogawędki VIII - Konto usunięte - 31.08.2011

slawektor napisał(a):W sumie wątek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Z tego co wiem dobre nie daje zgody na kopiowanie, publikowanie z swojej strony treści w pełnej wersji. Godzą się z reguły na kilka zdań.
Nie wiem czy nasze forum ma od nich zgodę na publikowanie w całości, jak ma to dobrze, bo mogą z tej strony kiedyś wyniknąć nieprzyjemności.
To trochę bez składu pisaćcoś i potem podawać źródło z linkiem pod którym jest napisane to samo.
Jako źródło wystarczyło by napisać: Dobre programy. Bez linka bo po co ma się to samo dublować.
Pzdr


Z "informowaniem" w postaci wklejania tekstu z innych stron również zaczniemy najprawdopodobniej walczyć.
Co innego dodać wstęp wiadomości i / lub słowa od siebie, a co innego bezczelnie kopiować.


Re: Pogawędki VIII - ktośtam - 31.08.2011

Eugeniusz napisał(a):Ktośtam chyba nie obrazi sie za słowa "coś tam coś tam" i "kogoś tam" Smile

Ofkorz, że nie.


Re: Pogawędki VIII - Eru - 31.08.2011

Eugeniusz napisał(a):Jak we wrześniu będę miał praktyki (nierealne) to też Tongue


Praktyki to raczej w maju żeby się was pozbyć na czas matur Tongue


Re: Pogawędki VIII - morphiusz - 31.08.2011

Wybory się zbliżają, będziecie głosować na POPISy? Smile


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 31.08.2011

czemu nagle nie mogę pisać wiadomości? ...o tą napisałem


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 31.08.2011

Gdybym mogl glosowac, to bym...nie glosowal Tongue


Re: Pogawędki VIII - nikita - 31.08.2011

Panowie, doradźcie mi który router wybrać:
1. D-Link DIR-635
2. TP-Link TL-WR1043ND lub tańsza alternatywa TL-WR941ND

Lub ewentualnie inny? Zależy mi na N''ce i wysokiej wydajności. Tak do 250 zł. Aktualnie korzystam z D-Linka DSL-2740B i jestem bardzo zadowolony, ale potrzebuje czegoś do nowego mieszkania (co nie znaczy że może mieć "słabsze anteny"). Fajny byłby przyszłościowy zakup. Z góry dzięki!


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 31.08.2011

nikitagorbaczow napisał(a):Panowie, doradźcie mi który router wybrać:
1. D-Link DIR-635
2. TP-Link TL-WR1043ND lub tańsza alternatywa TL-WR941ND

Lub ewentualnie inny? Zależy mi na N''ce i wysokiej wydajności. Tak do 250 zł. Aktualnie korzystam z D-Linka DSL-2740B i jestem bardzo zadowolony, ale potrzebuje czegoś do nowego mieszkania (co nie znaczy że może mieć "słabsze anteny"). Fajny byłby przyszłościowy zakup. Z góry dzięki!


Nie lepiej zalozyc nowy temat? Wink


Re: Pogawędki VIII - nikita - 31.08.2011

Nieeee... krótka piłka Wink


Re: Pogawędki VIII - andrzej76 - 31.08.2011

D-Link DIR-635 , ten będzie git, jadę na podobnym modelu tylko Air G Plusjuż 1,5 roku bez zawiech, awarii, itp., mnie pasuje.


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 31.08.2011

Emsisoftantymalwere free jest czymś w rodzaju malwerebytes?


Re: Pogawędki VIII - nikita - 31.08.2011

shinjiru napisał(a):Emsisoftantymalwere free jest czymś w rodzaju malwerebytes?

Jak dla mnie tak, z tym że jest troszeczkę cięższy, zajmuje więcej miejsca i bazy są większe. Wykrywalność lepsza? Suspicious Cznie?

A co sądzicie o tych?
3.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

4.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

troche droższy.

To już ostatnie dwa, więcej nie podaje.


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 31.08.2011

Ponoć może być w parze z malwerebytes btw. nie wygląda wam to uderzenie jakoś... sztucznie? o.o

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

co prawda były teorie, że to hologram i niby je obalano, ale jak tak na to patrzę to.... coś mi nie styka:/


Re: Pogawędki VIII - tommyklab - 31.08.2011

nikitagorbaczow napisał(a):TP-Link TL-WR1043ND

Ja bym brał tego.


Re: Pogawędki VIII - nikita - 31.08.2011

tommy504 napisał(a):
nikitagorbaczow napisał(a):TP-Link TL-WR1043ND

Ja bym brał tego.

A powiem szczerze, że kusi mnie D-Link DIR-815 (jakoś mam zaufanie do tej firmy), szczególnie że mam w mieszkaniu z 15 innych sieci w zasięgu, a on dysponuje transmisją w 2,4 i 5 GHz.. Szkoda, że nie ma WDS''a :/


Re: Pogawędki VIII - Eru - 01.09.2011

Tak ze bym brał TL-WR1043ND - sam mam TL-WR740N, który działa 24/7 przez 2 miechy i jak na razie wszystko bdb Grin


Re: Pogawędki VIII - nikita - 01.09.2011

Eru napisał(a):Tak ze bym brał TL-WR1043ND - sam mam TL-WR740N, który działa 24/7 przez 2 miechy i jak na razie wszystko bdb Grin

Swoją drogą mój 2740B działa non-stop od jakiś 3 lat Wink Wyłączam tylko jak wszyscy domownicy wyjeżdżają na urlop.