SafeGroup
Pogawędki VIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VIII (/thread-3327.html)



Re: Pogawędki VIII - bardok206 - 09.09.2011

Ciekawe jak rozwinie się sprawa z avg antywirus na nowy system komórkowy microsoftu.


Re: Pogawędki VIII - zord - 09.09.2011

trza AVG wywalić z telefonu bo jak na windowsie szpieguje to na androidzie tak samoFacepalm


Re: Pogawędki VIII - buri - 09.09.2011

Linuks wrócił do życia ... choć się trochę namęczyłem tych komend - głupota te poradniki, automat powinien to robić, a nie pierniczenia się od groma.

Ogólnie jakoś tak dziwnie się czuje korzystając z miesiąc z Windowsa ... teraz Linuks taki dziwny, inny. Kurde przyzwyczajenia są straszne!Wall


Re: Pogawędki VIII - Piotrex44 - 09.09.2011

dla mnie samo rozmieszczenie zamykania okna było trudne do przyzwyczajenia Wink


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 09.09.2011

To że w Ubuntu przyciski zarządzania oknem są po lewej stronie nie znaczy przecież że tak jest w każdym Linuksie... wybór jest ogromny i nie trzeba męczyć się z *buntu.


Re: Pogawędki VIII - ktośtam - 09.09.2011

Mi z wszystkich dystrybucji najbardziej pasował Siusiak jak do tej pory. Chyba najmniej kłopotów z nim miałem.


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 09.09.2011

Aaargh, inwazja kataru siennego!
Chyba umrę... z braku tlenu bo wytrzymać nie mogę a oddychanie przez usta doprowadza mnie do szału!


Re: Pogawędki VIII - morphiusz - 09.09.2011

Tylko nie kombinuj z wapnem czy takimi cudami, bo to nic nie daje, badania kliniczne kompletnie go położyły Wink.
Myślę, że masz jakieś leki, a jak nie, to jakiś antagonista receptorów histaminowych II giej generacji dostępny bez recepty typu Cetyryzyna/Loratadyna.
Nawet głupi Aviomarin jak masz pomaga (to jest lek I generacji, przenika barierę krew-mózg i zrobi z Ciebie przymuła na jakiś czas Tongue, jednak zadziała tak jak ma zadziałać)


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 09.09.2011

Zacznijmy od tego że nie jestem pewny czy to katar sienny. To się "robi" chyba od alergii, a ja mam to tylko raz w roku (gdzieś wrzesień-październik), ale wtedy chyba nic nie pyli?
Nie wiem... jakoś przeżyję ten tydzień.


Re: Pogawędki VIII - ktośtam - 09.09.2011

Eugeniusz napisał(a):Aaargh, inwazja kataru siennego!
Chyba umrę... z braku tlenu bo wytrzymać nie mogę a oddychanie przez usta doprowadza mnie do szału!

Skombinuj sobie jakieś antyhismaninanty, najlepiej "III generacji" - bez recepty powinieneś dostać Aerius (tabletki) albo Azomyr (syrop).
Chyba, że coś lżejszego dla wątroby to wtedy musisz poszukać leków na bazie feksofenadyny:
- Fexofast
- Telfast
- Telfexo
- Allegra
- Fexogen

Jeżeli masz naprawdę problemy, to możesz znajomego lekarza poprosić o immunosupresanty (np. Prednizolon), ale to już ekstraklasa w zwalczaniu objawów alergii i powodują najwięcej skutków ubocznych.


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 10.09.2011

Nie wiem jak to możliwe, ale dzisiaj jest znaacznie lepiej. Cud, bo zawsze to trwało co najmniej tydzień Smile


Re: Pogawędki VIII - bardok206 - 10.09.2011

Interesował się ktoś gdzie można obejrzeć dzisiejszą walkę adamka? Nie mam cyfrowego polsatuani innej (satelitki). Chodzi głównie o możliwość obejrzenia online. Jak ktoś ma rtl niemiecki to może oglądać walkę ( będzie nie kodowany).


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 10.09.2011

Hmm ja mam Vectrę i RTL jest...
ale i tak nie będę oglądał bo mnie to interesuje.


Re: Pogawędki VIII - Konto usunięte - 10.09.2011

bardok206 napisał(a):Jak ktoś ma rtl niemiecki to może oglądać walkę ( będzie nie kodowany).


To jest dokładnie RTL po prostu? Mam Cyfrowy Polsat i tam są chyba 2, RTL 2 i RTL Classic albo coś podobnego.


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 10.09.2011

Bardok, najlepiej na soccer-live lub meczyki.pl


Re: Pogawędki VIII - bardok206 - 10.09.2011

lukasamd napisał(a):
bardok206 napisał(a):Jak ktoś ma rtl niemiecki to może oglądać walkę ( będzie nie kodowany).


To jest dokładnie RTL po prostu? Mam Cyfrowy Polsat i tam są chyba 2, RTL 2 i RTL Classic albo coś podobnego.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


22:45


Re: Pogawędki VIII - Konto usunięte - 10.09.2011

Dzięki ! Wcześniej niż o 23:30 nie ma sensu chyba siadać do telewizora (w Polsce gala zaczyna się o 23:15).


Re: Pogawędki VIII - Plati - 10.09.2011

Ja nie mam RTL w telewizorku. Może jest gdzieś w internecie?
Co do Aviomarinu to czytałem, że są po nim niezłe fazy przez jakiś czas.Wink


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 10.09.2011

Aviomarin? Uzywałem go przez dłuższy czas... Żadnych faz nie miałem Smile

Pięknie, właśnie zaliczyłem BSODaSad


Re: Pogawędki VIII - morphiusz - 10.09.2011

kamil10506 napisał(a):Aviomarin? Uzywałem go przez dłuższy czas... Żadnych faz nie miałem


"Fazy" są po wzięciu całego opakowania, jak nie kilku (w jednym jest tylko 5 tabletek).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]