SafeGroup
Pogawędki VIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VIII (/thread-3327.html)



Re: Pogawędki VIII - Konto usunięte - 11.09.2011

Eru napisał(a):Najlepiej by było, żeby kosz był ukryty ponieważ po co zwykli użytkownicy mieliby mieć do niego dostęp? Tongue


Z tym się zgadzam, kosz od teraz nie będzie widoczny dla gości.

Eugeniusz napisał(a):i szczerze mówiąc to Tommy powinien być wyrzucony wcześniej, nie Meir.


Tutaj się nie zgodzę. Meir "swoje zrobił", a po jego usunięciu jeszcze "poprawił" w bardzo wyraźny sposób.


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 11.09.2011

Nawet jeśli z Meirem skończyliśmy, to Tommy powinien był dostać warny chociażby za używanie wulgaryzmów na łamach forum. Cofnięcie mu wszystkich ostrzeżeń tylko go rozochociło. Dla mnie sytuacja wtedy stała się jasna - Meir to ten zły i agresor, a Tommy to ten dobry i ofiara.
Osobiście sądzę że było inaczej.
Pamiętajcie że to tylko moje zdanie, to co sobie tutaj bzdurkam i tak do nikogo nie trafi.


Re: Pogawędki VIII - Eru - 11.09.2011

Chyba zapomniałeś, że Meir też bez winy nie był - prowokował nie tylko Tommy''ego ale także innych użytkowników Tongue


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 11.09.2011

Nie mówię że Meir był niewinny. Wina jest po obu stronach, ale przypadek w którym jedna ze stron jest karana za winę drugiej jest po prostu śmieszny. Albo karzemy wszystkich za swoje grzechy, albo bawimy się w dziecinadę. A skoro Meir prowokował młodszego od siebie kolegę, to ten młodszy powinien pokazać swoją klasę i nie podnosić rękawicy. Problemu wtedy by nie było i winny byłby jeden - ten który sprowokował.


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 11.09.2011

Od której strony tematu zaczęła się zabawa? Tak w ogóle to przesadzacie z tymi punktami; dostał -18 potem -9 potem -14 ?! to sensu nie ma nawet... więcej punktów się odejmuje niż niekiedy dodaje głupota totalna... edit: aha czyli coś się zdarzyło i teraz jest za kulisami, ile tommy ma lat? Tak naprawdę bo ,albo z niego jest choleryk ,albo no... nie wiem jak to nazwać... poczytajcie sobie komentarze na dp pod avastem może da się to momentami porównać...


Re: Pogawędki VIII - Konto usunięte - 11.09.2011

shinjiru napisał(a):Od której strony tematu zaczęła się zabawa? Tak w ogóle to przesadzacie z tymi punktami; dostał -18 potem -9 potem -14 ?! to sensu nie ma nawet... więcej punktów się odejmuje niż niekiedy dodaje głupota totalna...


No i wychodzi nieznajomość zasad reputacji...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


BTW. To jest sprawa zamknięta, stało się, decyzje zostały podjęte. To nie jest miejsce na obgadywanie kogokolwiek. Posty dotyczące spraw osobistych tommy''ego będą usuwane.


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 11.09.2011

nie kapuje tego PClinuxOs''aGrin


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 11.09.2011

To nie używaj go i zostań przy Ubuntu Tongue


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 11.09.2011

nie, wolałbym jakiś poradnik... , ale tak mi się szukać nie chce ;<


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 11.09.2011

Poradnik do instalacji jest na moim blogu (linka nie dam), a do konfiguracji... na forum PCLOSa w polskim subforum.


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 11.09.2011

eh coś mnie ostatnio wzięło i sobie Chojraka przypominam na yt XD"


Re: Pogawędki VIII - Plati - 11.09.2011

Ja chojraka nie muszę sobie przypominać na yt - widzę go na naszym forum Smile

Edit: Czy pliki z chomika są legalne w świetle forum? Bo chciałbym może zapytać, jednocześnie nie jestem w 100% pewien czy to legalne.


Re: Pogawędki VIII - zord - 12.09.2011

zależy od tego co to za pliki


Re: Pogawędki VIII - Plati - 12.09.2011

Pliki z filmami.


Re: Pogawędki VIII - Eru - 12.09.2011

Plati napisał(a):Czy pliki z chomika są legalne w świetle forum?


A co to ma wspólnego z SG?


Re: Pogawędki VIII - Plati - 12.09.2011

Bo raz spytałem się o torrenty, to pytanie wylądowało w koszu. Teraz jestem bardziej ostrożny.


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 12.09.2011

A czy przypadkiem torrenty nie miały z założenie służyć wymianie plików między innymi ludźmi/ znajomymi? To, że ktoś ich niewłaściwie używa wcale nie oznacza, że są nielegalne...przynajmniej moim zdaniem Tongue


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 12.09.2011

To że torrenty są używane w większości przez dystrybutorów nielegalnych treści, nie oznacza że sam protokół jest złem a i czasami torrenty są pożyteczne -> Linux Smile
Wie ktoś czy YS Flight da sie zmienić geometrię skrzydeł? Niby za to odpowiada W/S, ale ja stoję na pasie Su-22 i nic się nie dzieje...


Re: Pogawędki VIII - zord - 12.09.2011

może podczas lotu zmienia skos


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 12.09.2011

Bo tak jest :/