SafeGroup
Pogawędki VIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VIII (/thread-3327.html)



Re: Pogawędki VIII - zord - 20.09.2011

mi ten syfik działa ale nie zamierzam z tego korzystać


Re: Pogawędki VIII - slawektor - 20.09.2011

buri napisał(a):zero kasy za bycie, ale to raczej utopia.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Google zrezygnował z systemu zaproszeń dla usługi społecznościowej Google+ - nowy konkurent Facebooka jest od dziś dostępny dla wszystkich zainteresowanych.


Re: Pogawędki VIII - zord - 20.09.2011

Cytat: Gdy używasz usługi Google+ na urządzeniu przenośnym, firma Google gromadzi informacje o Twojej lokalizacji w celu świadczenia usługi


Cytat: Gdy ktoś oznaczy Cię tagiem na udostępnionym zdjęciu lub filmie, możesz usunąć ten tag.


ale najpierw musisz go sobie znaleźćWink

Cytat: Możemy wyświetlać posty z dołączonymi informacjami o Twojej lokalizacji użytkownikom szukającym postów z usługi Google+ w okolicy, w której zostały utworzone


Cytat: Możemy także zbierać od innych osób informacje dotyczące Ciebie


same perełkiGrin


Re: Pogawędki VIII - buri - 20.09.2011

Oddałem już wystarczająco dużo danych internetowi, starczy już tego, a google to tylko poczta i wyszukiwarka.
Przeżyłem grono, nk, fb pozostało, a dalej już mi się nie chce - tam nic nie ma Sad Fajna była nk miała taki urok na początku, normalność, a później każdy wie.


Re: Pogawędki VIII - slawektor - 20.09.2011

Osiem miesięcy robót za poniżenie Tuska w niszowej gazetce:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Za obrazki jeszcze nie karająSmile :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VIII - morphiusz - 20.09.2011

Donald ma Tole.. Smile

Pan po napisaniu "Je*ać rząd" poszedł siedzieć na 2 lata....Facepalm


Re: Pogawędki VIII - ktośtam - 20.09.2011

morphiusz napisał(a):Pan po napisaniu "Je*ać rząd" poszedł siedzieć na 2 lata....Facepalm

Widać wyraźnie, skąd czerpie inspirację Tusk - wprost z Białorusi od Łukaszenki.
Polska polityka to dno i metr mułu i naprawdę potrzeba wymiany co najmniej dwóch pokoleń, żeby coś się zmieniło.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VIII - polak900 - 20.09.2011

ja bym tego kibola zamknął i jeszcze mu wpier... spuścił za taką odzywkę, nie ważne jaki rząd
kultury by się raz dwa nauczył


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 20.09.2011

To co jeśli minister Fedak powiedziała spier... do ministra swojego rządu Tongue


Re: Pogawędki VIII - ktośtam - 20.09.2011

polak900 napisał(a):ja bym go zamknął i jeszcze mu wpier... spuścił za taką odzywkę, nie ważne jaki rząd
kultury by się raz dwa nauczył

Cytat: Konwencja o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Artykuł 10 – Wolność wyrażania opinii

1. Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe.



Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 20.09.2011

fakt, jednak mimo wszystko taka nienawiść nie ma sensu...

w takim wypadku skoro istnieje takie prawo to karanie za donalda matole, czy j*** rząd jest bezpodstawne?

szczerze nic z tego nie rozumiem :S


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 20.09.2011

Gdzie opinia, a gdzie obrażanie organów państwa polskiego (specjalnie tak napisałem by wzmocnić siłę słów)?


Re: Pogawędki VIII - Plati - 20.09.2011

Morphiusz - ja nadal czekam na odpowiedzi Smile

Co do Ruchu Palikota, to nie chciałbym, żeby weszli do Sejmu. Palikot był już posłem i dał się poznać niestety z negatywnej strony. Gdy będzie ze swoją partią ponownie w Sejmie, nie sądzicie, że dalej się będzie tak zachowywał? Poza tym dlaczego Palikot chce delegalizacji PISu?


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 20.09.2011

A powiedź mi jak według ciebie miał się zachować skoro według tego co mówił inne metody nie skutkowały?


Re: Pogawędki VIII - morphiusz - 20.09.2011

Palati, co masz dokładnie na myśli?
To kto ma wejść? POPiSy? Prawicowe SLD zmieniające się w lewicowe na czas wyborów na czele z człowiekiem, który nie nadaje się do polityki?

PiS na czele z człowiekiem niezrównoważonym jest niebezpiecznym narzędziem władzy Smile


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 20.09.2011

Kurde, wysłałem SMS doładowujący chomika i nie przysłali mi kodu :crazy: Będę musiał chyba znowu wysłac, czyli zpłacić drugi raz...


Re: Pogawędki VIII - ktośtam - 20.09.2011

Eugeniusz napisał(a):Gdzie opinia, a gdzie obrażanie organów państwa polskiego (specjalnie tak napisałem by wzmocnić siłę słów)?

Masz po części rację. Z tym, że czasem potrzeba naprawdę mocnych słów, żeby wyrazić swoją frustrację.
I uwierz mi, że kiedy czytam co się w PL wyrabia, kiedy słucham co opowiadają moi rodzice o tym co się dzieje, to na usta cisną mi się bardziej wulgarne epitety pod adresem organówpaństwa polskiego.


Re: Pogawędki VIII - Plati - 20.09.2011

ktostam napisał(a):Widać wyraźnie, skąd czerpie inspirację Tusk - wprost z Białorusi od Łukaszenki.


Na Białorusi jest 0.9% bezrobocia i drogi bez dziur. Wzrost gospodarczy w 2010 roku wyniósł 7.6%, w 2009 roku (kryzysowym) 0.2% a w 2008 roku aż 10.2%. Na inwestycje rocznie wydaje się 36% PKB, więc jest z tym o wiele lepiej niż w Polsce.


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 20.09.2011

Plati napisał(a):
ktostam napisał(a):Widać wyraźnie, skąd czerpie inspirację Tusk - wprost z Białorusi od Łukaszenki.


Na Białorusi jest 0.9% bezrobocia i drogi bez dziur. Wzrost gospodarczy w 2010 roku wyniósł 7.6%, w 2009 roku (kryzysowym) 0.2% a w 2008 roku aż 10.2%. Na inwestycje rocznie wydaje się 36% PKB, więc jest z tym o wiele lepiej niż w Polsce.

Może chodzi o sposób rządzenia? Smile


Re: Pogawędki VIII - ktośtam - 20.09.2011

Plati napisał(a):Na Białorusi jest 0.9% bezrobocia i drogi bez dziur. Wzrost gospodarczy w 2010 roku wyniósł 7.6%, w 2009 roku (kryzysowym) 0.2% a w 2008 roku aż 10.2%. Na inwestycje rocznie wydaje się 36% PKB, więc jest z tym o wiele lepiej niż w Polsce.

Były takie czasy w Polsce, kiedy wykonywało się 200% normy a ludzie znikali bez śladu.
W tych czasach wojsko strzelało do robotników a mój ojciec został brutalnie pobity przez milicję za to, że ktoś doniósł, że należy do Solidarności, więc proszę Plati skończ...