SafeGroup
Pogawędki VIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VIII (/thread-3327.html)



Re: Pogawędki VIII - Plati - 26.09.2011

Eugeniusz napisał(a):Zalogowałem się i ujrzałem powiadomienie dostałeś wiadomość. No to klik i pojawiła się strona dyskusja użytkownika z całą masą ciekawych linków, poradników i instrukcji.
Czy ja gdzieś nie mówiłem że obsługa Wiki mnie przerasta??


To możesz pisać nowe artykuły na swoim brudnopisie a ja będę sprawdzał czy dobrze. Jak będzie coś źle, to ci napiszę.


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 26.09.2011

Największy problem sprawia mi ta rozbudowana składnia Mediawiki, infoboty, jakieś sekcje, źródła. Rany boskie, jak będę miał więcej czasu to zacznę to ogarniać.


Re: Pogawędki VIII - Plati - 26.09.2011

Nie musisz ogarniać. Możesz wzorować się na podobnych artykułach, np. jesli chcesz dodać infobox do jakiegoś distra Linuksa, to kopiujesz infobox z artykułu o Ubuntu i wklejasz go w artykuł, który nie ma infoboksa. Potem zmieniasz w infoboksie dane i gotowe.


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 26.09.2011

Tak zrobiłem z tabelką wersji w PCLinuxOS-ie. Skopiowałem ją z angielskiej wiki, przerobiłem daty, zmieniłem napisy i jakoś działa.


Dodano: 26 wrz 2011, 20:00

Noo 50mln w Lotku... 5 kolejnych pokoleń mojej rodziny nie musiałoby totalnie pracować Tongue


Re: Pogawędki VIII - bardok206 - 26.09.2011

Eugeniusz napisał(a):Tak zrobiłem z tabelką wersji w PCLinuxOS-ie. Skopiowałem ją z angielskiej wiki, przerobiłem daty, zmieniłem napisy i jakoś działa.


Dodano: 26 wrz 2011, 20:00

Noo 50mln w Lotku... 5 kolejnych pokoleń mojej rodziny nie musiałoby totalnie pracować Tongue

Przeważnie jak są takie wysokie stawki to jak trafisz 6 to z reguły mało dostajesz( wygrywa wtedyok 8 osób) jak ost byłem w Italii na wakacjach to tam w eurolotto była wtedywygrana 159 mln euro ;] . Wygrał jeden koleś co puścił jeden losSmile


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 26.09.2011

Wiem, ale jeśli z 50mln (może będzie więcej?) 44% idzie na szóstkę (niech będzie jedna) to daje 22mln złotych. Podatek -10% (2,2mln) czyli mamy 19,8mln złotych. 4 mln starczą Smile. Reszta do banku (banków!) i niech zarabiają na siebie.


Re: Pogawędki VIII - bardok206 - 26.09.2011

Fajny był przypadek chyba z 94 roku. Facetwygrał w lotka 6tke. Dla całej wsi zrobił imprezkę. A tu później okazało się że oprócz niego wygrało chyba 49 osób. Jednego dnia był szczęśliwy, a nstkomornik zajął mu połowę gospodarstwa...ehhh


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 26.09.2011

Cytat: Alkohol to zguba ludzkości. Kto ma słabą głowę, nie powinien pić!

Wink


Re: Pogawędki VIII - morphiusz - 26.09.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

-Wink


Re: Pogawędki VIII - Plati - 26.09.2011

Nawet symbol ateizmu jest Grin


Re: Pogawędki VIII - slawektor - 27.09.2011

Lider" - film dokumentalny o J. Kaczyńskim:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VIII - Plati - 27.09.2011

Od wczoraj ponad 240 komentarzy...


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 27.09.2011

Będą jajca jak SLD do Sejmu nie wejdzie Tongue


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 27.09.2011

Jak SLD ma nie wejść? Grin Ale tracą pozycję, to na pewno.


Re: Pogawędki VIII - morphiusz - 27.09.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


SLD już to wie, i ostro ostatnio RPP jest oczerniany i najeżdżany, no ale cóż, taka jest politykaNone2
Wychodzi sprawa "majstra" który przez wiele miesięcy siedzał cicho, dopiero uderza w ten ostatni tydzień kampanii Grin


Re: Pogawędki VIII - Plati - 27.09.2011

kamil10506 napisał(a):Jak SLD ma nie wejść? Grin Ale tracą pozycję, to na pewno.


SLD wejdzie do Sejmu bo dawni aparatczycy PRLu na nich głosują oraz ci, którzy uwązają SLD za lewicowe Grin

Najbardziej niepokojące jest to, że PSL może wejść do Sejmu. To byłaby katastrofa.


Re: Pogawędki VIII - polak900 - 27.09.2011

oj ciekawie będzie w te wybory.
podobno wypłynie rozmowa kaczek przed katastrofą,
jak myślicie będzie miała jakieś znaczenie, czy nie


Re: Pogawędki VIII - Plati - 27.09.2011

polak900 napisał(a):oj ciekawie będzie w te wybory.
podobno wypłynie rozmowa kaczek przed katastrofą,
jak myślicie będzie miała jakieś znaczenie, czy nie


Przepraszam za tę wypowiedź, ale czy ty jesteś użytkownikiem "imperium ryb" z pewnego forum?

@Morhpiusz - Czy nie zapomniałeś o czymś?Wink


Re: Pogawędki VIII - polak900 - 27.09.2011

czemu tak myślisz ?


Re: Pogawędki VIII - morphiusz - 27.09.2011

Plati napisał(a):@Morhpiusz - Czy nie zapomniałeś o czymś?


Ale co? Grin

- Sprawa Pana Majstra, który chce za pomalowanie biura prawie 50 tys zł (obudził się tydzień przed wyborami, ludzie odpowiedzialni za ten cyrk już są pozwani),
- Pani od PR ( nie znam sprawy!),

No i inne historie o milionowych zadłużeniach Smile