SafeGroup
Pogawędki VIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VIII (/thread-3327.html)



Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 11.10.2011

Hmm ja miałem fajnie. Do podstawówki bliziutko, jak miałem na 8 to za 5 wychodziłem. Do gimnazjum miałem trochę trochę dalej, 15 minut drogi. Do technikum przynajmniej 25 minut, w zimę 30.


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 11.10.2011

kamil10506 napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Ein guter rat ist oft mehr wert als eine Scheibe Brot.

Ich sehe, dass du Deutsch magst Smile


eh? że niby inni nie mogą skumać o czym gadacie?


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 11.10.2011

shinjiru napisał(a):eh? że niby inni nie mogą zkumać o czym gadacie?

Na razie to ja nie mogę za bardzo s kumać twojego polskiego Grin


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 11.10.2011

A nieważne ;d niech ktoś da tego palikota z dzisiaj


Re: Pogawędki VIII - Plati - 11.10.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 11.10.2011

Craze to nie dzisiaj miał być ten Palikot u kogoś tam w tv?


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 11.10.2011

N u Lisa chyba ma być...


Re: Pogawędki VIII - Plati - 11.10.2011

Wczoraj był u Lisa.


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 11.10.2011

o! Czekamy na video Craze


Dodano: 11 paź 2011 21:22

jakieś macie propozycje wirtualnych pulpitów [darmowych]na winde? Mam dexpot,ale...nie wiem... czasami aplikacje jakby od tak sobie skaczą na obecny pulpit mimo iż sa na innym... co do pulpitów... czemu ich się nie używa by dało się w nich ukryć aplikacje zamiast minimalizować? [domyślacie się; otwarta aplikacja jakby jest przez pulpit wchłaniana]


Re: Pogawędki VIII - Plati - 11.10.2011

Shinjiru łap

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 11.10.2011

GeForcy z serii GTS 250 są dobre?


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 11.10.2011

Ktoś ma bujną wyobraźnię na Softpedii, widziałem takie nicki jak: Ulrich von Jungingen, Prawo i Sprawiedliwość (chyba w Pandzie IS), Funkcja kwadratowa, paprykarz szczecińskiLol
Uwielbiam Polaków na zagranicznych serwisach.


Re: Pogawędki VIII - slawektor - 11.10.2011

kamil10506 napisał(a):GeForcy z serii GTS 250 są dobre?

Zależy w jakiej cenie, Kupować nowej już nie warto.


Re: Pogawędki VIII - Tomasz - 11.10.2011

i zależy do czego


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 11.10.2011

A to zaloze nowy temat jutro Smile


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 11.10.2011

dzięki, no, Palkot będzie walczyć z mafią, a do nas na euro ludzie będą latać samolotami oraz płynąć rejsami...przez trawę, bo dróg nie ma, ledwo prawie w ogóle dróg nie postawili to ciekawe jak sobie z lotniskami i portami poradzą


Dodano: 11 paź 2011 22:44

zniechęcają mnie ci politycy; ciągle tylko gadają o wspólnocie, dobru Polski itd. TO ZNIESMACZA...


Re: Pogawędki VIII - Konto usunięte - 11.10.2011

shinjiru napisał(a):ledwo prawie w ogóle dróg nie postawili to ciekawe jak sobie z lotniskami i portami poradzą


Nie no sorki ale zaiste pierd***. Widziałeś chociaż sam ile zostało zrobione / ile się ciągle w tej dziedzinie robi?
Mam okazję czasami jechać gdzieś dalej. W lutym jechałem do Gdańska - szok bo przed nim prawie 100 km po prostu idealnej autostrady.
W lipcu jechałem na Hot Zlot i za Gorzowem Wlk. zwariowały mapy TomTom oraz Google Maps - nagle nie wiadomo skąd wyrosła "droga ekspresowa" z ograniczeniem do 130 km/h (czyli autostrada jednak) lecąca aż do Szczecina. Droga okazała się o wiele lepsza niż się zapowiadała.
Okolice Bolesławca również rewolucja. Bliżej mnie np. Lubin ma na ukończeniu swoją obwodnicę, a i znana z fatalnego stanu i braku remontów przez lata droga Przemków <-> Szprotawa została nieco podreperowana / miejscami zrobiona na nowo. Naprawdę DUŻO się dzieje.


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 11.10.2011

to może niech nie mówią , że nic się nie dzieje, nie mam samochodu nie interesują mnie de facto WASZE drogi więc co się dziwić, że mam tak wąskie spojrzenie le fuk de welt?


Re: Pogawędki VIII - Konto usunięte - 11.10.2011

Weź to teraz ze sobą zestaw:

shinjiru napisał(a):przez trawę, bo dróg nie ma, ledwo prawie w ogóle dróg nie postawili to ciekawe jak sobie z lotniskami i portami poradzą


shinjiru napisał(a):to może niech nie mówią , że nic się nie dzieje, nie mam samochodu nie interesują mnie de facto WASZE drogiwięc co się dziwić, że mam tak wąskie spojrzenie le fuk de welt?


Jedyny komentarz:Facepalm
Jak można oceniać coś, o czym nie ma się bladego pojęcia? Dobra, mniejsza o to...

Co do lotnisk zgodzę się, pod tym względem jest bardzo słabo. W tym roku rodziną mieliśmy przyjemność korzystać z lotniska w Bremie (wylot z Polski opłacał się mniej niż samochodem do Niemiec i stamtąd samolotem...): niby nie jest specjalnie znane czy wielkie, a na łopatki kładzie to co widziałem w Poznaniu (acz całkiem niezły), czy Wrocławiu (tragedia, powinni to zaorać, przede wszystkim "parking").


Re: Pogawędki VIII - slawektor - 11.10.2011

Powiedz jeszcze ile zapłaciłeś za jazdę autostradą, chyba że na razie za darmo, z podkreśleniem na razie.
Dlaczego tiry nie jeżdżą autostradą, tylko rozjeżdżają drogi alternatywne? A2 - za przejazd jednym odcinkiem kierowca tira musi zapłacić aż 42 zł.
Kierowcy płacą za przejechanie kilometra autostrady nawet 53 gr. Rząd ustalił stawki tak, by ich wysokość zależała od kategorii pojazdów, a także klasy emisji spalin. Stawki wynoszą od 0,20 zł do 0,53 zł za kilometr autostrad i dróg ekspresowych oraz od 0,16 zł do 0,42 zł za kilometr pozostałych dróg krajowych.