SafeGroup
Pogawędki VIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VIII (/thread-3327.html)



Re: Pogawędki VIII - Tomasz - 13.10.2011

pierwsza wersja phenomow też była słaba ... więc trzeba czekać na drugą... jeśli będzie


Re: Pogawędki VIII - ktośtam - 13.10.2011

Kurcze ta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wygląda na dość skomplikowaną, ale chyba spróbuję w weekend. Może nie ubiję cegłyNone2


Re: Pogawędki VIII - slawektor - 13.10.2011

Tutaj jest trochę info;

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Świat powoli dostaje pierdolca: Z wniosków paszportowych dla dzieci w Wielkiej Brytanii znikną określenia „matka” i „ojciec”. Zastąpi je nowa nomenklatura: „rodzic nr 1” oraz „rodzic nr2”. Wszystko po to, aby nie wprowadzać w zakłopotanie par homoseksualnych.


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 13.10.2011

ktostam
A jest sens wgrywania nowego ROM? Ja do mojej mulowatej X8 wgralem nowy, bo jest szybszy, ale Twoj SGS wolny raczej nie jest Smile
Jaj chcesz zmienic wyglad, to napisz na PW. Podam Ci linki do launcherow i widgetow.


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 13.10.2011

korci mnie użycie tego sprzątacza systemu od komody, ale w gruncie rzeczy sam nie wiem czy się opłaca...


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 13.10.2011

Zrób bekap i jazda!


Re: Pogawędki VIII - morphiusz - 13.10.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


nowa wersja free (wydana kilka dni temu wiec BETA), system cleaner jest za bardzo zbugowany Smile


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 13.10.2011

Kiedyś używałem Comodo Registry Cleaner i było spoko. Był "ostry" i "nieprzejednany" dla błędów, ale systemu nie rozwalił


Re: Pogawędki VIII - Tomasz - 13.10.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co o tym myślicie?


Re: Pogawędki VIII - Flash999 - 13.10.2011

Jak myślicie, na procesorze dwurdzeniowym dać w VMware dwa rdzenie czy jeden?


Re: Pogawędki VIII - shinjiru - 13.10.2011

nooo niebawem sobie update zrobie ubunciaka Grin


Re: Pogawędki VIII - lanzone - 13.10.2011

Orientuje się ktoś z was czy ogłosili już wyniki konkursu na MBAM z softpedii?? Może ktoś wygrał? Wink


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 13.10.2011

Softpedia to jedna wielka zagadka.
Pisałem do nich, cisza.


Re: Pogawędki VIII - Waves - 13.10.2011

A to był konkurs na MBAM Pro ? Nawet nie wiedziałem Craze


Re: Pogawędki VIII - Konto usunięte - 13.10.2011

slawektor napisał(a):Wczoraj też zadebiutowały nowe, długo wyczekiwane procesory AMD – FX.


To są Buldożery? Jeżeli tak, to chyba mimo wszystko niewiele ciekawego... Od kilku lat AMD jest mocno w tyle za Intelem...
Żeby nie było, iż jestem pro-intelowski, zobaczcie mój nick z "oryginalnym formatowaniem": LukasAMD. Wymyślony kilka lat temu, to AMD w nim nie jest bez powodu.
Teraz jednak nie zdecydowałbym się na kompa z ich procem... desktop jeszcze może tak, ale lapa nigdy w życiuNone2
Ehh.. jak sobie przypomnę czasy Semprona na Socket A czy Wenecji 64 na 939 i to kręcenie to się łezka w oku kręci...


Re: Pogawędki VIII - Tomasz - 13.10.2011

Rzeczywiście bywało lepiej... ale tragedii też nie ma.

Phenomy wersji II nadal będą wybierane do stacjonarek z ograniczonym budżetem ... Intel ma niestety dosyć zaporowe ceny, tym bardziej, gdy chce się kupić płytę główną w cenie podobnej do ceny procka.

No i konieczność wymiany podstawki, gdy chce się przejść na coś lepszego...


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 13.10.2011

AMD jest tanszy Smile


Re: Pogawędki VIII - Tomasz - 13.10.2011

Zdecydowanie - sam jakieś 2 miesiące temu zainwestowałem w AM3+ 990FX i 6rdzeniowego phenoma ....

Jeśli I wersja bulldozerow, okaże się kichą to poczekam do 2 albo do nowych procesorów... bo jest coś planowane już na am3+.


Re: Pogawędki VIII - Eugeniusz - 13.10.2011

A ja tam mam Pentium IV M i jestem zadowolony. Rejestry radośnie pomykają sobie od kilku lat i jest fajnie Smile


Re: Pogawędki VIII - KaMiL - 13.10.2011

O, w Boat Browser jest opcja ustawienia UA Firefoxa Smile