SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - KaMiL - 02.11.2011

asg napisał(a):
Waves97 napisał(a):Kamil avatar fajny tylko jej oczy. Ktoś z wadą wzroku nie zauważy że patrzy są w bok i powie że nie ma źrenic

Mila Kunis ma MA piękne źreniceGrin

Dokładnie! Smile


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 02.11.2011

chiałem się dowiedziec czegoś o edycji programów..... jakieś sensowne poradniki ?


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 02.11.2011

W sensie?


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 02.11.2011

chce zobaczyć jak one działają , generalnie się poduczyć o tych mechanizmach jakie w nich są, ciekawi mnie to, czy da się zajrzeć DO wewnątrz każdego programu.


Re: Pogawędki IX - Eru - 02.11.2011

Po prostu kolega chce się nauczyć crackować programy... Ale oczywiście zamiast napisać w prost jak zawsze wybiera sposób trudny w interpretacji...


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 02.11.2011

to że ty jesteś przewrazliwiony nie oznacza, że każdy jest taki jak ty uważasz


Re: Pogawędki IX - Eru - 02.11.2011

Oj uwierz, że daleko mi do "przewrażliwienia" ...
Za to ty może nauczyłbyś się wyrażać myśli w sposób prosty i logiczny a nie tylko sobie znany...


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 02.11.2011

lol? nie ma czegoś takiego jak "sposób tylko sobie znany" zawsze mnie to bawiło; pisze coś JASNO tylko trzeba pomyśleć, ale nieeee lepiej powiedzieć, że kombinuje LOL to tak jakby każdy czytany przez ciebie zwrot nie miał znaczenia w całym zdaniu, to co wykasowałeś jasno mówiło, że ciekawi mnie czy taki libre office jest KOPIĄ [gorszą?]''oficjalnego officea'' i , że myślę by w przyszłości spróbować napisać jakiś darmowy program.


Re: Pogawędki IX - Eru - 02.11.2011

Nie będę z tobą dłużej dyskutował bo po prostu szkoda mi na to czasu i nerwów, ale:

Cytat:
1.czy da się właściwie ''edytować'' wersje free w jakimś programie tak by dodać do niej brakujące funkcje z wersji premium? Sorry za off top. No i czy inne programy też da się ''edytować''?
2.ale tak się zastanawiam czy by sobie nie po analizować kiedyś niektórych płatnych programów i wykombinować własnych darmowych hehe ;>


Z 1 jasno wynika, że chciałbyś scrackować SS''a - z 2 też idzie wywnioskować, że chciałbyś sobie pocrackować inne programy w "przyszłości" co jest niezgodne z regulaminem i dlatego poszły do kosza - na przyszłość jeszcze raz takie coś zobaczę to poleci ban na miesiąc...


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 02.11.2011

NIE 1. jasno wynika że chce otworzyć jakiś program w edytorze by zobaczyć wnętrzności, no i nie wiem w czym problem odpowiedzieć na pytanie o przenoszenie kodu [?]do kodu
2. jasno wynika, że chce po ANALIZOWAĆ programy i spróbować coś darmowego zrobić.

nie wiem co trzeba mieć na bani by wpieprzyć mi w zdanie słowo crack kiedy nie o to mi chodzi.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 02.11.2011

@Eru
przesadzasz... Jak dla mnie, to shinjiru chce się zapoznać z budową programów i samemu spróbować je stworzyć...


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 02.11.2011

nie wiem tylko w jaki sposób autor spysheltera wymyślił swoje mechanizmy tak samo reszta, to jest teraz ogromna przeszkoda, czy wszystkie są takie same z jednego źródła? to mnie najbardziej właściwie ciekawi; jak wymyślec własny kod który byłby inny od innych i działał! Mam wrażenie, że to niemozliwe bo jak może działać coś czego nie ma?


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 02.11.2011

Chcesz na poczatku swojej kariery programistycznej stworzyc program zabezpieczajacy z elementami HIPSa?? Powodzenia Smile


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 02.11.2011

dzięki Craze kiedy spy shelter wyszedł? zastanawiam sie ile czasu mógł spędzić ten kolo nad robieniem go


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 02.11.2011

Powstal chyba na przelomie 2008/2009 roku.


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 02.11.2011

panda IS na netbooki mi się nawet podoba, szkoda, że ludziki od antywirusów nie mogą dać takich rozwiązań na normalne sprzęty... ta lekkość... ;D


Dodano: 02 lis 2011 19:24

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

może ktoś pomóc? ;< napisałem, że spróbuje sam, ale szczerze mówiąc pisałem to licząc tam na pomoc ;<


Re: Pogawędki IX - Waves - 02.11.2011

Która to klasa shinjiru ? Zobaczyłem jednak nie ogarniam.


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 02.11.2011

3 LO teraz nie ogarniam za bardzo, ale bedę próbowaćSmile


Re: Pogawędki IX - Plati - 02.11.2011

Ten trójkąt to nie jest czasem równoboczny?


Re: Pogawędki IX - Eru - 02.11.2011

Jest równoboczny - co więcej takie samo zadanie robiliśmy na matmie w Tech dawno temu Grin