SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - buri - 02.11.2011

Bok trójkąta a=4, więc reszta do policzenia od buta. Takie przyjemne zadanka ehh


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 03.11.2011

ej no... znalazłem sterowniki do motoroli v235 , ale jest ona pod usb jako modem... :X nie da się nic zrobić żeby skopiować z niej pliki na kompa?


Dodano: 03 lis 2011 08:39

tak w ogóle to z PC wordem [chyba]była płyta z funkcjami które sa tylko w win 7 ultimate, opłaca się kupować? czy da radę te funkcje gdzieś pobrać?


Re: Pogawędki IX - Tomasz - 03.11.2011

Wiesz coś więcej na ten temat? Na okładce napisane jest coś o wielojęzycznym interfejsie... Generalnie istotne jest czy to jakiś prezent od MS i PC World, czy PC World wrzuciło na płyte to co można pobrać z sieci i, co nie do końca jest legalne...


Dodano: 03 lis 2011 09:31

Moim zdaniem - nie warto.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie będzie to legalny upgrade, a jedynie modyfikacja, dodajmy nie zawsze stabilna.


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 03.11.2011

aha , myślałem już, że to coś ciekawego , no nic....


Re: Pogawędki IX - slawektor - 03.11.2011

@shinjiru
Gdyby były potrzebne Ci takie funkcje jak obsługa funkcji Branch Cache (tworzenie lokalnej kopii danych i programów, udostępnianych np. przez serwer korporacyjny), BitLocker (szyfrowanie dysku twardego), AppLocker (tworzenie listy programów, które można uruchomić w systemie) iDirectAccess (praca zdalna), możliwość uruchamiania systemu z plików VHDw razie potrzeby w necie jest sporo odpowiedników, dzięki którym można zmniejszyć różnice między wersjami Ultimate i Home a mamy podobną funkcjonalność. Dla przykładu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Electronic Arts ruszyło z promocją, w ramach której można otrzymać za darmo nowe nieśmiertelniki do Battlefielda 3. Wystarczy obejrzeć w całości trzyminutowy zwiastun filmu Act of Valor.

Trailer wspomnianej produkcji znajdziecie pod tym adresem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pamiętajcie – żeby otrzymać darmowe nieśmiertelniki do Battlefielda 3, musicie obejrzeć go w całości. Sprawdzone działa.


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 03.11.2011

Ja chcę do domu. Zmęczył mnie już pobyt w PL... Pozdrawiam ;-)


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 03.11.2011

ktostam napisał(a):Ja chcę do domu. Zmęczył mnie już pobyt w PL... Pozdrawiam ;-)

Nie chcę Ciebie znać Idea


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 03.11.2011

kurde nie mogę odinstalować zemany antyloggera, chciałem zobaczyć jak to wygląda no i teraz instalator się uruchamia i uruchamia potem jak klikam uninstall to też się uruchamia i uruchamia i nie wiadomo czy się uruchomi... oby revo sie pozbyło tego cholerstwa bo mi systemem muli jak cholera


Re: Pogawędki IX - Waves - 03.11.2011

Jeśli nie zadziała to wyłącz to z autostartu i już.
Mi zablokowali konto na gmailu -_-


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 03.11.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


lol


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 03.11.2011

Waves97 napisał(a):Mi zablokowali konto na gmailu -_-

Why?

Ostatecznie wywaliłem Pandę Cloud... Wkurzała mnie do granic mozliwości...


Re: Pogawędki IX - Plati - 03.11.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

:crazy:


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 03.11.2011

co sie stało,że panda wkurza?


Re: Pogawędki IX - Waves - 03.11.2011

Na GG Ci zostawiłem wiadomość. Tylko nie podawaj jej dalej do obiegu.


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 03.11.2011

kurde przydałby się jakiś downloader do filesonica Grin znalazłem sentai''e i kamen ''rejdery'' pełne serie heh tylko napisy skombinować ^^


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 03.11.2011

kamil10506 napisał(a):
ktostam napisał(a):Ja chcę do domu. Zmęczył mnie już pobyt w PL... Pozdrawiam ;-)

Nie chcę Ciebie znać Idea

Oj tam oj tam Tongue


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 03.11.2011

Heh, spoko Smile
Ja w sumie mam dosc tego kraju. Dlaczego w nim nie moze byc normalnie...
A Tobie Ktosiu musi byc w tej Holandii lepiej, skoro tam tak chetnie wracasz Smile


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 03.11.2011

za 4 lata macie szanse wesprzeć RP [lol]o ile się spiszą...


Re: Pogawędki IX - Plati - 03.11.2011

Holandia jest ciekawym krajem i ewentualnie mógłbym się tam przenieść, ale tylko wtedy, jeśli będzie rządził tam pewien polityk. Choć z drugiej strony, czytałem też o nim wiele złego.


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 04.11.2011

Plati napisał(a):Holandia jest ciekawym krajem i ewentualnie mógłbym się tam przenieść, ale tylko wtedy, jeśli będzie rządził tam pewien polityk. Choć z drugiej strony, czytałem też o nim wiele złego.

Czy masz na myśli G. Wildersa?