SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - Plati - 05.11.2011

Co to jest LOIC? Już wiem.

Edit: Ten program jest ogólnie dostępny? Myślałem że jest chociaż ukryty.


Re: Pogawędki IX - Konto usunięte - 05.11.2011

slawektor napisał(a):@morphiusz Twój post jest niezgodny z regulaminem i przepisami. Podpada pod prawo i jest karalne.


Post poleciał do kosza ze względu na linki do programów.
@morphiusz:
Następnym razem wywalaj takie śmieci i wskazuj wyraźniej (przy użyciu bbcode), że kogoś cytujesz.

W ogóle wchodzę na stronę jednych - czytam 2-3 zdania i stwierdzam: idioci.
Później wchodzę na stronę drugich i mam to samo wrażenie...
O co się biją, skoro tak wiele ich łączy?Lol


Re: Pogawędki IX - Plati - 05.11.2011

biją się o tradycję oraz są kontrowersje nt. związków homoseksualnych. Poza tym o stosunki na linii Państwo - Kościół oraz o interpetację patriotyzmu -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Najbardziej śmieszą mnie te nazwy - faszyści i antyfaszyści Tongue

Gdybym mieszkał w stolicy, to bym na te marsze nie poszedł.


Re: Pogawędki IX - slawektor - 05.11.2011

Regula
lukasamd napisał(a):Temat usuwam ze względu na to, że znajdują się w nim linki do programów wspierających najprawdopodobniej DOS.

Schowanie w spoilerze to nie jest usunięcie. Słowo najprawdopodobniej to tłumaczenie. Tym bardziej jak nie Jesteś Pewien to powinno być usunięte.
10. Wszelkie szkodliwe oraz potencjalnie szkodliwe pliki umieszczamy w dziale Testy i Malware dodatkowo publikując je w specjalnym tagu: TAG – malware (tj. [*malware] link[*/malware]- bez "*"), aby przypadkowi i nieświadomi niczego użytkownicy nie zainfekowali swoich komputerów.
11. Wykorzystanie umieszczanych na łamach forum plików ze szkodliwym oprogramowaniem w celach innych (umyślne spowodowanie zakażenia maszyny innego użytkownika) niż testowanie wykrywalności danego programu, będzie karane.
Adminem się bywa a userem jest się zawsze. Regulamin w podpisie obowiązuje każdego.
Pzdr

Plati napisał(a):biją się o tradycję oraz są kontrowersje nt. związków homoseksualnych. Poza tym o stosunki na linii Państwo - Kościół oraz o interpetację patriotyzmu -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Najbardziej śmieszą mnie te nazwy - faszyści i antyfaszyści Tongue

Gdybym mieszkał w stolicy, to bym na te marsze nie poszedł.

Bardzo to uprościłeś. Może chcą nie dać zapomnieć:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Uwaga skupia się na kłótniach zapominając o samym święcie. Zapomnijmy o Powstaniu Warszawskim, Westerplatte, Monte Cassino:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Święto Odzyskania Niepodległości - Najważniejsze polskie święto narodowe związane z odzyskaniem w 1918 roku , po 123 latach zaborów, niepodległości.

Tło historyczne
W XVIII w. silna niegdyś Rzeczpospolita zaczęła się chylić ku upadkowi co doprowadziło do trzech rozbiorów Polski, ostatni trzeci rozbiór trwał od roku 1975, przez 123 lata, aż do 1918 roku kiedy to , 11 listopada, Rada Regencyjna (organ sprawujący władzę nad Królestwem Polskim) przekazała władzę nad wojskiem, Józefowi Piłsudzkiemu, który dzień wcześniej powrócił z internowania w Magdeburgu, a w trzy dni później rozwiązała się, przekazując mu pełną władzę ustanowiając go Naczelnikiem Państwa. Powstała Druga Rzeczpospolita.

Święto Niepodległości i obchody
Dzień 11 listopada ustanowiono świętem państwowym po raz pierwszy dopiero w 1937 roku. W latach 1939-44 podczas okupacji hitlerowskiej oraz w okresie od 1945 do 1989 roku, w czasie rządów komunistycznych obchodzenie święta 11 listopada było zakazane. Dopiero w roku 1989, ustawą Sejmu, przywrócono obchody tego święta, od tego roku Święto Niepodległości jest najważniejszym świętem państwowym a dzień 11 listopada jest dniem wolnym od pracy.
Święto obchodzone jest w całym kraju lecz najważniejsze obchody odbywają się w Warszawie na placu Józefa Piłsudskiego pod Grobem Nieznanego Żołnierza.

Dlatego uważam że zaproszenie wystosowane przez Antifę Polska do Antify Niemieckiej - organizacji która, posługuje się zakazanymi polskim prawem, symbolami komunistycznymi. Jestorganizacją o charakterze terrorystycznym, posługującą się przemocą, niebezpieczną dla porządku publicznego a w samych Niemczech uznawana jest za zagrożenie dla porządku konstytucyjnego jest ... brak słów. Kiedyś nasi dziadowie płacili krwią i umierali ze łzami w oczach za Polskę. Zaszczyt było być Polakiem w tamtych czasach. Teraz sprzedają wszystko co Polskie i mówią że jest ok.


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 05.11.2011

Uwielbiam comodo, ale na innym systemie mam avasta i szczerze mówiąc podoba mi się , jest lekki co dziwne


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 05.11.2011

shinjiru napisał(a):jest lekki co dziwne

Ale w jakim sensie dziwne? Przecież Avast od wersji 5 jest jednym z najlżejszych programów. Smile
U mnie Avast IS na najwyższych ustawieniach zużywa średnio 20MB.


Re: Pogawędki IX - Konto usunięte - 05.11.2011

slawektor napisał(a):Schowanie w spoilerze to nie jest usunięcie. Słowo najprawdopodobniej to tłumaczenie. Tym bardziej jak nie Jesteś Pewien to powinno być usunięte.


A zaglądałeś w ten spoiler chociaż? Linki do programów usunąłem, reszta jest w spoilerze bo większość to nie post morphiusza, ale cytat wiadomości od jednej z "frakcji".


Re: Pogawędki IX - Flash999 - 05.11.2011

Czy Windows Defender na prawde jest taki zły? Z programów antyszpiegowskich jest jednym z jedynych. Kiedyś w teście zajął pierwsze miejsce.


Re: Pogawędki IX - Plati - 05.11.2011

slawektor napisał(a):Dlatego uważam że zaproszenie wystosowane przez Antifę Polska do Antify Niemieckiej - organizacji która, posługuje się zakazanymi polskim prawem, symbolami komunistycznymi. Jestorganizacją o charakterze terrorystycznym, posługującą się przemocą, niebezpieczną dla porządku publicznego a w samych Niemczech uznawana jest za zagrożenie dla porządku konstytucyjnego jest ... brak słów.


Jakkolwiek Antify nie lubię, to mogę powiedzieć że Antifa Polska, Niemiecka i każda inna nie ma z socjalizmem nic wspólnego, a tym bardziej z komunizmem. To "nowa lewica", która jest piątą kolumną prawdopodobnie rządów zachodnich i je popiera, tak jak poparło atak NATO na Libię a wkrótce również na Iran.


Re: Pogawędki IX - slawektor - 05.11.2011

Nie ma znaczenia. Czy uczestnicy Marszu Niepodległości są faszystami? Czy zezwolenie przez prezydentową Warszawy na marsz blokujący w dniu Święta Niepodległości nie jest blokadą tego święta ? Historia nakierowana tak jak jest zatacza błędne koło.


Re: Pogawędki IX - Plati - 05.11.2011

Nie uważam uczestników marszu niepodległości faszystami. Ruchy lewicowe w Polsce nie są zainteresowane blokowaniem marszu.


Re: Pogawędki IX - slawektor - 05.11.2011

Cytat ze Stalina - wpasowany idealnie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Plati - 05.11.2011

O co ci chodzi? Napisałem, że nie popieram antify, a takie akcje jednych i drugich to świetny temat zastępczy.


Re: Pogawędki IX - polak900 - 05.11.2011

panowie czas sporów politycznych się skończył, już po wyborach Grin
ja ma generalnie wszystkie tego typumarsze w głęboki poważaniu


Re: Pogawędki IX - slawektor - 05.11.2011

Plati napisał(a):Ruchy lewicowe w Polsce nie są zainteresowane blokowaniem marszu.

Chodziło o to: Ci którzy chcą blokować. Ruch skupia niemal 80 organizacji lewicowych, anarchistycznych, walczących o prawa homoseksualistów czy mniejszości narodowych. W Porozumieniu znalazły się nawet wspólnie antyizraelska Kampania Solidarności z Palestyną oraz Żydowska Ogólnopolska Organizacja Młodzieżowa.
W Źródle jest wpis kto za kto przeciw:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


polak900 napisał(a):ja ma generalnie wszystkie tego typumarsze w głęboki poważaniu

Nic nowego. Tak jak zasady pisowni.Grin


Re: Pogawędki IX - Plati - 05.11.2011

Rzepa napisał(a):Federacja Anarchistyczna
Stowarzyszenie Nigdy Więcej
Kampania przeciw Homofobii
Stowarzyszenie Młodzi Socjaliści
Europejska Fundacja Praw Człowieka i Zwierząt
"Krytyka Polityczna"
Fundacja Trans-Fuzja


Znam te organizacje i muszę przyznać że lewicowe w tradycyjnym tego słowa znaczeniu to one nie są. Wpisują się idealnie w nurt nowej lewicy, która lewicą nie jest i chce zachować status quo w kwestiach gospodarczych w Polsce. Szkoda że jeszcze Ikonowicz się nie przypałętał, byłaby niezła gromadka.

bie napisał(a):Nurty nowolewicowe powstały w wyniku rewizji zasad socjalizmu-naukowego i odchdzenia od jego podstawowych założeń, popularnego na zachodzie Europy i w USA. W Polsce ich zwolennikiem i propagatorem był Adam Schaff. Nurty nowolewicowe stanowią połączenie nauki Marksa i zasad socjaldemokratycznych, i postulują utopijną, nierealistyczną wizję socjalizmu (np. bez odwoływania się do dyktatury proletariatu). Z tego powodu w rzeczywistości pełnią rolę przybudówki socjaldemokracji, ideologii mających na celu reformę i zmianę sposobu zarządzania kapitalizmem.
.

Natomiast Polska Partia Pracy, KPP, OCG, a nawet Władza Rad nic nie wspominają o blokadzie marszu. Ich priorytety są inne.


Dodano: 05 lis 2011, 22:46

polak900 napisał(a):panowie czas sporów politycznych się skończył, już po wyborach Grin


Lubię rozmawiać o polityce, o nurtach itp. z ludźmi, którzy tak jak ja, nie oglądają wiadomości w telewizji.


Re: Pogawędki IX - polak900 - 06.11.2011

zauważyłem to plati, że z polityką jesteś za pan brat
skąd wysnułeś taki wniosek że oglądam wiadomości? zresztą co to ma do rzeczy Question


Re: Pogawędki IX - buri - 06.11.2011

I znowu nie mam o czym z wami gadaćWink

Piękny dzień, uśmiechnąć się i do przodu przez życie!


Re: Pogawędki IX - mateusxzz - 06.11.2011

kamil10506 napisał(a):Kurde, znowu ucegliłem telefon Facepalm


Ucegliłeś? Czyli, że nie nadaje sie do niczego? Suspicious


Re: Pogawędki IX - Waves - 06.11.2011

Dostałem +10% ostrzeżeń na pcformacie :E