SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - Flash999 - 06.11.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

1/43 - nieładnie


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 06.11.2011

Jiangmin??
Pierwsze raz słyszę o tym AV. Natomiast jest na pewno dobry, bo jako jedyny wykrył wirusa w tym niewątpliwie zarażonym pliku Smile.

Jakby ktoś chciał wypracowanie na "Pięknie żyć i pięknie umierać", to właśnie skończyłem i mogę dać Grin


Re: Pogawędki IX - Waves - 07.11.2011

Mieli tego nie odkryć. Jeju Smile


Re: Pogawędki IX - Plati - 07.11.2011

Czy może ktoś podrzucić linka do treści prawa własności? Edit: Już mam.


Re: Pogawędki IX - Waves - 07.11.2011

Zapowiada się przyjemny czwartek. Czytanie treści prezentacji przy 1500 widowniFacepalm


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 07.11.2011

Waves97 napisał(a):Czytanie treści prezentacji przy 1500 widowni Facepalm

Ech, też to masz? Sad
Można spytać, o czym robicie, i gdzie to pokazujecie, że będzie 1500 osób?? U mnie w szkółce (muzycznej) przyjdzie raptem kilka osób. No i mamy to pod koniec maja.


Re: Pogawędki IX - Plati - 07.11.2011

Gdzie mogę znaleźć save do Battlefield 3 po schwytaniu Kafarowa? W połowie misji zawsze mnie zabijają w ciemnościach a gościu ktory tworzył tę grę zapomniał utowrzyć w tym miejscu punktu kontrolnegoWall

Edit: omk, już przeszedłem grę. Coraz krótsze te gry robią. Przecież tyle misji to na wstęp powinno wystarczyć, potem jeszcze z 20 misji powinno być.


Re: Pogawędki IX - Waves - 07.11.2011

Plati no właśnie. Ja po BF 2 BC byłem rozczarowany. Myślałem że akcja się rozkęci i będę rozwalał łby ruskom na Alasce a tu koniec. Dziękuję bardzo. Mario jest dłuższe.

Kamil u mnie to Zespół Szkół więc uczniowie, nauczyciele i jacyś goście z miasta typu prezydent itp. Nic ciekawego. Czytamy z kolegami bo nasza prezentacja wygrałaGrin chociaż teraz na to patrząc wolałbym 2 miejsce - i tak jest 6 i nie trzeba czytać.


Re: Pogawędki IX - buri - 07.11.2011

@Waves97 nie narzekaj bo takie doświadczenie się przyda na przyszłość. Ja obecnie jak mam coś prezentować to 3/4 zapominam i często się plącze przez to - nawet mając wyuczone. Za mało tego było w prawdziwej formie, bo czytać każdy umiem, a poprowadzić dobrą prezentacją to już mało kto ma ten dar.

Kurde jak mi się podobają studia na 5 roku ... takie przyjemne luźne rozmowy.


Re: Pogawędki IX - Waves - 07.11.2011

Nie narzekam . Nazwałbym to wstydem bardziej. Duża publiczność jakby nie patrzeć.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 07.11.2011

Waves97 napisał(a):Nie narzekam . Nazwałbym to wstydem bardziej. Duża publiczność jakby nie patrzeć.

Dokładnie Smile
A na jaki temat masz prezentację?


Re: Pogawędki IX - bardok206 - 07.11.2011

A nie tremą? A co takiego wykładasz że się wstydzisz? Raczej gdyby było to coś"obciachowego" to tyle ludzi by nie przyszło. Trzeba po prostu znaleźć sposób radzenia z tremą pod siebie i tyle.


Re: Pogawędki IX - Waves - 07.11.2011

Prezentacja o Józefie Piłsudskim. W środę mam próbę generalną tego wielkiego czytania.
Trema to dobre określenie.
Cytat: Raczej gdyby było to coś "obciachowego" to tyle ludzi by nie przyszło

Idą z przymusu :E


Re: Pogawędki IX - Plati - 07.11.2011

Możesz przytoczyć na prezentacji kilka cytatów Piłsudskiego Tongue


Re: Pogawędki IX - bardok206 - 07.11.2011

Jak idą z przymusu to pociesz się tym że połowa nawet nie będzie cie słuchać ; ]


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 08.11.2011

Wróciłem Grin


Re: Pogawędki IX - ichito - 08.11.2011

Witaj Ktosiu...juz w nowym domku? Smile


Re: Pogawędki IX - Piotrex44 - 08.11.2011

Plati napisał(a):Edit: omk, już przeszedłem grę. Coraz krótsze te gry robią. Przecież tyle misji to na wstęp powinno wystarczyć, potem jeszcze z 20 misji powinno być.


Dziś wychodzi Call of Duty Modern Warfare 3 i zapewne single będzie lepsze od BF3 który osobiście nie spodobał mi się i BF2 był dla mnie o niebo lepszy...


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 08.11.2011

ichito napisał(a):Witaj Ktosiu...juz w nowym domku? Smile

Hej ichito! Jeszcze nie. Dzisiaj wstępnie oglądaliśmy domek a klucze odbieramy 16.11 i zaczynamy remonty Grin
Mam nadzieję, że do świąt się wyrobimy...


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 08.11.2011

A ja, ja jestem na praktykach. Wczoraj instalowałem w jakimś przedszkolu antywirusa na komputerze dyrektora, oj ktoś będzie wściekły na Kasperczaka, ho ho ho Smile