SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - nikita - 13.11.2011

morphiusz napisał(a):Wyobraź sobie, że to był żart Wink

A nawet z twarzy podobny... Wink

To też był żartSad


Re: Pogawędki IX - buri - 13.11.2011

Winko to było czerwone półsłodkie "Sophia" Pamid z Auchan, ale bardziej polecam mołdawskie za 10 zł w materiale butelka Wink

Kolejny dzień na wysokim ciśnieniu, kurde wykończy mnie to poranne wstawanie Grin


Re: Pogawędki IX - nikita - 13.11.2011

buri napisał(a):"Sophia" Pamid

Byłem blisko. Jak już jesteśmy przy alkoholach, to gorąco polecam piwo Magaryčių alus. 2l, cena 20-30 zł.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - ktośtam - 13.11.2011

A skoro o piwie mowa, to ja polecę Perlenbacher - dostępny w sieci Lidl. Naprawdę świetny. A ostatnio ojciec doniósł mi, że w Lidlu dostępny był również Budweiser.


Re: Pogawędki IX - Waves - 13.11.2011

Magnat polecam Cool


Re: Pogawędki IX - slawektor - 13.11.2011

A Leżajsk? mniam BeerJak je kiedyś trudno było dostać. Browar w Leżajsku jest spadkobiercą wielowiekowej tradycji warzenia piwa. Za sprawą królewskiego przywileju nadanego przez samego Zygmunta I Starego, w 1525 r. wzniesiono tam browar.


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 13.11.2011

Ostatnio będąc w PL próbowałem piwa niepasteryzowanego Łomża, ale jakoś mi nie podeszło. Zdecydowanie najlepiej wchodzi mi Perlenbacher, Jupiler,Grolsch i Palm - dokładnie w tej kolejnościBeer


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 14.11.2011

siedzę sobie ludziki w bibliotece UW i ściągam materiały do nauki... polećcie mi czym się odżywić, aby mieć siły na cały dzień Grin planuje za godzinkę zejść na snikersa i kawkę...tylko jaką? hmm


Re: Pogawędki IX - buri - 14.11.2011

Wino białe półsłodkie z Auchan made in IzraelWink - dobre nie muli, cena ~10 zł "Feteasca Alba"

Chwilowe zabijanie głodu szkodzi, a nie pomaga. Jak masz bufet to lepsza kanapka z mięchem, pomidorem/ogórkiem i do tego prawdziwa kawa. Coś słodkiego to dodatek po tym, a nie jako zastępstwo.

Kurde alem leniwy nic nie robię od dwóch dni tylko grzebię na kompie - jak ja potrzebuję motywacji do działania ... a nigdzie jej nie ma jak jest potrzebnaSad


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 14.11.2011

motywacja do działania jest, tylko trzeba się do niej zmusić by ją aktywować Craze ehhh spróbuje posilić się kanapką, ale wolałbym nie bo drogie cholerstwo! 7zł za kanapkę którą bym miał za niecałe 2zł? albo i mniej?


Re: Pogawędki IX - buri - 14.11.2011

shinjiru napisał(a):7zł za kanapkę którą bym miał za niecałe 2zł? albo i mniej?

Wow
Nie no u mnie na uczelni taka na maksa kanapka=fullwypasmegaultra to 5 zł. Za 7 zł to ja idę na lekki obiadek, a za 10-12 zł to już wyżera na maksa jak się umie wybrać to co trza.

Trza kombinować ile się da - tylko tego się chyba nauczyłem na studiach.


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 14.11.2011

haha Craze to fajne studia, ja się jeszcze rozejrzę, ale naprawdę...takie ceny to są chyba tylko w tych empik coffe czy innych....


Dodano: 14 lis 2011, 12:25

tak swoją drogą mam ponad 3gb materiałów do matury ;O


Re: Pogawędki IX - Eru - 14.11.2011

I tak jej nie zdasz bo nie będą wiedzieć przy wypracowaniu o czym ty do nich piszesz Tongue


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 14.11.2011

z kluczem napiszę wypracowanie poprawnie, nie czepiaj się Craze


Re: Pogawędki IX - Eru - 14.11.2011

Ta tylko najpierw trzeba będzie trafić w ten ich "magiczny" klucz Tongue
A wypracowanie z polaka to jakaś lektura, którą trzeba w całości znać (albo chociaż o co w niej chodziło i po części co się działo) inaczej leżysz i kwiczyszFacepalm


Re: Pogawędki IX - buri - 14.11.2011

shinjiru napisał(a):z kluczem napiszę wypracowanie poprawnie, nie czepiaj się

I tutaj jest święta prawa! Klucz to podstawa na maturze, a nie twoja prawdziwa wiedzaFacepalm


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 14.11.2011

jakby nie było klucza to by im się nie chciało tego sprawdzać... to jest ułatwienie nie dla nas, a dla nich, tak sądzę...dobra zaraz idę jeść, a teraz matmę podstawową pobieramLol


Re: Pogawędki IX - Eru - 14.11.2011

BTW. jak jesteśmy przy temacie nauki - trzeba by powtórzyć algebrę bo w piątek kolos mnie czeka Grin


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 14.11.2011

wy też tak macie, że zjecie coś, popijecie kawą i muczycie jak krowa? [chce się tak zbekać, ale nie można]CrazeDD


Re: Pogawędki IX - Eru - 14.11.2011

Ja tam kawy nie pije Tongue