SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - KaMiL - 22.11.2011

Twój instrumencik to najlepszy model w klasie "instrument dla 2-latka" Grin
Ale że ja mam Ci napisać nuty, czy jakieś skombinować?


Re: Pogawędki IX - Waves - 22.11.2011

Ale działa. Bardziej traktuję to jako żarty i zabawę Tongue Nuty skombinuj . Czy Flet będzie dobry? Znalazłem mój z 6 klasy.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 22.11.2011

Ja grałem w podstawówce też na flażolecie...
Wbij jutro na GG, to Ci jakieś nuty dam Grin Dzisiaj nie mam siły, ani czasu... Własnie robię geografię i jestem bliski depresji..


Re: Pogawędki IX - Waves - 22.11.2011

Granie. Tego bym tak nie nazwał bo cała klasa zamiast nut pisała sobie ile dziurek ma zakrywać i dmuchała jak z sprężarki . Nie byłem wyjątkiem Tongue
Ja mam jutro 3 kartkówki ...


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 22.11.2011

Z czego? :crazy:


Re: Pogawędki IX - Waves - 22.11.2011

Koniec tego małego off topu . To w końcu poważne forum a my tak tutaj luźno. Nawet jeśli to pogaduszki Smile
Co z Tymi lickami od spysheltera?


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 22.11.2011

Waves97 napisał(a):Koniec tego małego off topu . To w końcu poważne forum a my tak tutaj luźno. Nawet jeśli to pogaduszki Smile
Co z Tymi lickami od spysheltera?

Nie no, niemożliwe... To o czym mamy a pogawędkach, jeśli nie o wszystkim i o niczym? Smile
A offtop to Ty robisz. O pytanie w sprawie SS proszę prędziutko iść do tematu o konkursie, ale już!


Re: Pogawędki IX - Waves - 22.11.2011

Najlepiej taki temat żeby każdy mógł się wypowiedzieć a nie tylko nas dwóch <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 22.11.2011

Bardzo proszę Smile
Real Madryt po pierwszej połowie wygrywa 4:0 z Dynamem Zagrzeb Grin
I proszę, dyskutujemy na temat piłki. Zauważyliście, że piłkarze coraz częściej symulują? Jest to ich główna broń, tuż po BRAKU umiejętności. czywiście liderami w tej dziedzinie są piłkarze "wielkiej" Barcy.


Re: Pogawędki IX - buri - 23.11.2011

Kurde fajne:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ma to jak opuścić zajęcia i od razu człowiek czuje się lepiej Grin


Re: Pogawędki IX - Waves - 23.11.2011

Pilką się nie interesuję. Jedynie stoję naWF na bramce. Więcej się nie udzielam.
A więc to z okazji Lema Tongue


Dodano: 23 lis 2011, 16:59

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


O Kurde! Albo wrzucę sobie jakiegoś linucha albo wyrzucę komputer przez okno:crazy:


Re: Pogawędki IX - bardok206 - 23.11.2011

Szybciej już chyba nie mogli mówić...


Re: Pogawędki IX - ichito - 24.11.2011

Waves97 napisał(a):A więc to z okazji Lema Tongue

To "doodle" jest rewelacyjne!!! Nie widziałem do tej pory tak świetnej i klimatycznej animacji, a w dodatku z zagadkami logicznymi. Chwała twórcom, bo S. Lemowi należy się jak mało któremu pisarzowi sci-fi. Bawiłem się tym z wielką przyjemnością Grin


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 24.11.2011

Nic się nie stanie jeśli Memtestem przetestuje od razu 3 kosci RAM? Bo mi nie zalezy ba tym, zeby program wskazal, jaka pamiec jest uszkodzona.

Chyba mam doła... marzę tylko o łóżku.


Re: Pogawędki IX - Waves - 24.11.2011

Kamil to nie dół. To normalne. Ja tak od połowy lekcji nie kontakuję i chcę tylko do łóżka.


Re: Pogawędki IX - Blade - 24.11.2011

Wiecie może czy do Noki x2-00 da się założyć smycz?


Re: Pogawędki IX - Flash999 - 24.11.2011

Blade napisał(a):Wiecie może czy do Noki x2-00 da się założyć smycz?

" Dół to jedynie miejsce na smycz. "
Źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


" Na dole jest zaczep na smycz – dla niektórych bardzo przydatny. "
Źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Konto usunięte - 24.11.2011

Czaiłem się czaiłem i czaiłem... dzisiaj zdecydowałem i kupiłem Civilization V PL przez STEAM.
W pierwszą część grałem na Amidze jako mały dzieciak - ciekawe jakim cudem po pewnym czasie udawało się grać...
W drugą już na PC, głównie kampanię II WŚ.
Trzecia część... tej poświęciłem najwięcej czasu, istny majstersztyk do którego czasami wracam (też jakiś czas temu w STEAM wziąłem).
Czwóreczka... jakoś tam ją ominąłem, nie było kiedy grać.

Zobaczymy czy było warto Smile Jeżeli ktoś może się o tej grze wypowiedzieć, będę wdzięczny.


Re: Pogawędki IX - Flash999 - 24.11.2011

Zmieniłem sterowniki do WiFi w laptopie i zauważalnie szybciej łączy. Zawsze za pierwszym razem. Wcześniej był przypadek, że dopiero za 6 razem połączyło.
Zobaczę, jak to na dłuższą metę chodzi Grin.


Re: Pogawędki IX - Waves - 25.11.2011

Da się do x2 wsadzić smycz. Sam korzystam.
Ma ktoś pomysł jak postawić internet na komputerze? Komputer czyta poprawnie połączenie jednek jest ograniczone .
Wszelkie konfiguracje , ustawienia dotyczące internetu zawsze były u mnie problemem...