SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 25.11.2011

Test useragenta.


Re: Pogawędki IX - Waves - 25.11.2011

Masz plik uzupełniający jego " maszyny " ?


Re: Pogawędki IX - Flash999 - 25.11.2011

Eugeniusz napisał(a):Test useragenta.

Tutaj jest więcej UserAgentów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - nikita - 26.11.2011

Można do Acera Aspire One D260 zamontować 2 GB RAM? Jedne źródła mówią, że ma tylko jedno gniazdo obsługujące 1 GB pamięci, inne w specyfikacji określają 2 GB... Chyba zależy od serii, hm?


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 26.11.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

przymierzam się , ale nie jestem pewny... opłaca się brać? Tongue


Re: Pogawędki IX - nikita - 26.11.2011

shinjiru napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

przymierzam się , ale nie jestem pewny... opłaca się brać? Tongue

Zależy do czego ma służyć przecież Tongue


Re: Pogawędki IX - Flash999 - 26.11.2011

Gotowiec z allegro?None


Re: Pogawędki IX - Tomasz - 27.11.2011

Nie wiem czy ktoś z Was interesuje się tu MMA ... ale jeśli widzieliście walkę Pudziana ...

Przez pewien czas swojego życia trenowałem sporty walki - aktualnie mam przerwę z przyczyn nazwijmy to osobistych, ale to co się wydarzyło na KSW przechodzi ludzkie pojęcie... To jest ustawione. Rywal Pudziana wygrał i to bezapelacyjnie ... Na forach, gdzie rzeczywiście przesiadują ludzie, którzy znają temat zawrzało .... Bo wszyscy to widzieli. Jedynie ta czarna masa siedząca na trybunach jest zachwycona.

Przed momentem wysłałem maila do klubu z którego wywodzi się rywal Pudziana....

Cytat: Dear Friends from London Shootfighters,
I am Polish man who saw this ridiculous judge decision. I want you know that the most part of these people who sit there on KSW were extremly noob in MMA. After your fight almost all polish practicioners of MMA and bodybuildings wrote on many forums that YOU ARE THE WINNER!
The winner is James Thompson!
It''s shame for Polish nation what happend there!
What is more .... when you said that true, polish people saw extremly longTV advertisement. You was just cut off...
It''s big shame for Polish nation!
Sorry for that!

All the best,
Thomas


Tyle na ten temat. Wstyd na cały świat, bo już o nas piszą na wszystkich liczących się serwisach branżowych!


Dodano: 27 lis 2011, 0:07

Kto nie widział - może znaleźć walkę pewnie w sieci - jednak niekoniecznie to, co się stało po decyzji sędziów...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Thomson 100% racji ... a realizatorzy puścili 20 minutową reklamę....

Transkrypcja z tego, co powiedział Thomson

Cytat: What a fucking joke. Give Mariusz a big round of applause, come on. What a fucking joke. Come on (claps). I thought KSW was meant to be trying to be serious. If you can watch that back, hand on heart, and call it serious then you''re FUCKED. And KSW is going down the fucking toilet.



Re: Pogawędki IX - andrzej76 - 27.11.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ja bym dołożył i wziął tego, nóweczka.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 27.11.2011

Wow, nie widzialem tej walki, ale z tego co czytam, to musi byc niezly skandal :/
No ale oczywiscie np. WP jakby nie widzialo tego i napisalo, ze Pudzian wygral zasluzenie...


Re: Pogawędki IX - Tomasz - 27.11.2011

Niestety - póki, co nie ma na YT pelnej walki w dobrej jakosci.


Re: Pogawędki IX - Borzuck - 27.11.2011

Powinna być trzecia runda, dla mnie aktualnie był remis. Trochę wstyd teraz, pewnie poleci fala krytyki na zagranicznych serwisach. No ale...


Re: Pogawędki IX - Tomasz - 27.11.2011

Na pewno nie wygrał - czy był remis, ja się skłaniam ku przegranej ... Pudzian dopiero pod koniec coś tam zrobił, ale techniki w całej walce było mało ... Dawał się obalać i przetaczać jak dziecko...


Dodano: 27 lis 2011, 1:35

Rozumiesz chyba, że Pudzian dogrywki mógłby nie wytrzymać ... a już na wstępie jego brat śpiewał "Zaraz Cię zniszczę" ... więc byłoby głupio, gdyby wyszło inaczej.


Dodano: 27 lis 2011, 1:51

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - shinjiru - 27.11.2011

Cytat: Wszystkim którzy Twierdzą, że Mariusz powinien przegrać polecam poszukać zasad przyznawania punktów w "KSW". Za siedzenie to możecie je dostawać Wy na krześle przed PC ! A nie Thompson.. Połowa ciosów Thompsona była blokowana co znacznie obniża ich punktacje. Mariusz będąc w parterze punktował będąc od dołu co liczy się bardziej. Oraz pare razy przewrócił thompsona z swojego parteru do jego. Dodatkowo na koniec zarobił mase punktów zadając czyste ciosy prosto na twarz. Thompson punktowo przegrał


cytat z komentarzy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Tomasz - 27.11.2011

Nie bądź naiwny ... Zasada KSW jest prosta ... "Jeśli jesteś Polakiem i po walce wciąż potrafisz stać na nogach wygrywasz"

W swoim środowisku mam ludzi, którzy praktykują sporty walki, trenerów, sędziów gal(i to nie byle jakich). Nikt nie mógł w to uwierzyć.
Poza tym nie wiem, kto pisał ten komentarz na youtube, bo :

Cytat: Mariusz będąc w parterze punktował będąc od dołu co liczy się bardziej.

A to ciekawe w jaki sposób? Huh w twarz?

Cytat: Oraz pare razy przewrócił thompsona z swojego parteru do jego

Jak można przewrócić kogoś, kto już jest na ziemi - to się nazywa przetoczenie lub sweep i Pudzian tego nie zrobił, tylko zawsze wstawał, więc czasami spadli do parteru w poprzedniej, a czami w innej pozycji.

Thompson przetaczał Pudziana jak dziecko, do tego kilka razy go obalił. Trzeba przyznać fakt, że Pudzian poprawił u siebie stójkę, choć nadal jest kiła, ale jeśli chodzi o zapasy i partert jest MEGAŚMIECH.


Dodano: 27 lis 2011, 9:39

Do tego wszystkiego ... DOSIAD ... próba założenia KLUCZA

A obrona Pudziana przed ciosami od pierwszej walki wygląda tak samo - wystawia ręce prosto i stara się odepchnąć ręce przeciwnika - kwintesencja technikiWall


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 27.11.2011

Jesli juz mowimy o sporcie, to zaraz ide na pileczke Grin 2 godziny grania.... Ach...


Re: Pogawędki IX - Waves - 27.11.2011

A ja jestem Pacyfistą Tongue Jakoś nie obchodzi mnie czy Pudzian wgrał czy nie. Wolałem pooglądać Motocross - był w Gdańsku.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 27.11.2011

Kurde, rozcialem sobie warge na meczu... ale walnalem 2 ladne bramy, a gralem ze starszymi o 6-8 lat. Brat mnie zabral Smile


Re: Pogawędki IX - morphiusz - 27.11.2011

Na meczach jak się pojawiam to tylko z moją apteczką Grin I zazwyczaj muszę wysłuchiwać rad trenerów/ sędziów co muszę robić teraz, że teraz mocno przycisnąć, a teraz natrzeć solą bo to najbardziej pomaga... mówię, że jest to niezgodne z najnowszą wiedzą medyczną/wytycznymi i robie swoje....


Re: Pogawędki IX - nikita - 27.11.2011

andrzej76 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ja bym dołożył i wziął tego, nóweczka.


Kik. Fajne logo nvidii, a grafika GMA X4500 Grin