SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - Flash999 - 28.11.2011

Może OpenSuse lub Fedore?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 28.11.2011

GNOME 3 z GNOME Shell jest w Fedorze, openSUSE, Arch i coś tam jeszcze.


Re: Pogawędki IX - Konto usunięte - 28.11.2011

shinjiru napisał(a):kurczę jakiego linuxa instalować z gnome 3?


Ja bym obstawiał nową Fedorę.


Re: Pogawędki IX - slawektor - 29.11.2011

Pokazała się nowa wersja Avasta: 6.0.1367.


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 29.11.2011

fedore mógłbym zainstalować gdybym nauczył się wpierw jak ją obsługiwać [chodzi mi o to, że wszystko ponoć trzeba ustawiać ]opensuse na 100% u mnie wyląduje jak mi się spodoba ^^ Jakie wsparcie w świecie informatycznym ma linux?


Dodano: 29 lis 2011, 10:19

opensuse 12.1 z gnome ma na 100% gnome 3? na razie pisze z live cd 11.4 Tongue gnome 3 jest cool


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 29.11.2011

Tak, ma.


Re: Pogawędki IX - Flash999 - 29.11.2011

Trochę niewypał z avast! Market. Wszystko po angielsku, wątpię, aby ktoś z Polski coś stamtąd kupił. :crazy:


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 29.11.2011

Zlokalizują w przyszłości.


Re: Pogawędki IX - lanzone - 29.11.2011

Znacie sposób na migracje wsteczną Avasta z wersji IS do free bez deinstalacji całości??


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 29.11.2011

mam winampa na linuxie i manga studio odpaliłem, tylko beznadziejnie z wydajnością......... ciekawe czy photoshop też z opuźnieniem rysuje...


Re: Pogawędki IX - Flash999 - 29.11.2011

Eugeniusz napisał(a):Zlokalizują w przyszłości.

W to nie wątpię Smile. Mają pełno użytkowników w PL.
lanzone napisał(a):Znacie sposób na migracje wsteczną Avasta z wersji IS do free bez deinstalacji całości??

Nie wiem czy tak się da ale spróbuj zapodać do niego klucz z wersji Free. Powinien sam wykryć, że jest to Free i zaproponować powrót.


Re: Pogawędki IX - Waves - 29.11.2011

Zainstalowałbym Fedorę . W sumie to mi Windows nie jest potrzebny do szczęścia ale niestety rodzina korzysta...


Re: Pogawędki IX - PascalHP - 29.11.2011

Flash999 napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Zlokalizują w przyszłości.

W to nie wątpię Smile. Mają pełno użytkowników w PL.
lanzone napisał(a):Znacie sposób na migracje wsteczną Avasta z wersji IS do free bez deinstalacji całości??

Nie wiem czy tak się da ale spróbuj zapodać do niego klucz z wersji Free. Powinien sam wykryć, że jest to Free i zaproponować powrót.


Po wygaśnięciu licencji sam chyba proponował powrót do wersji darmowej. (A może to AVG tak robił?)


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 30.11.2011

mam pytanie jak w open suse powiększyć liczbę appsów w repo? zależy mi na vlc media playerze i chciałbym wiedzieć, czy wine na open suse posiada jakieś braki? Zainstalowałem winampa i wyskakuje po jego uruchomieniu błąd...


Re: Pogawędki IX - bardok206 - 30.11.2011

Do redakcji : da się zobaczyć w opcjach kto miał 100 000 post? Smile


Re: Pogawędki IX - nikita - 30.11.2011

shinjiru napisał(a):mam pytanie jak w open suse powiększyć liczbę appsów w repo? zależy mi na vlc media playerze i chciałbym wiedzieć, czy wine na open suse posiada jakieś braki? Zainstalowałem winampa i wyskakuje po jego uruchomieniu błąd...

No dodajesz repozytoria Tongue

a tu masz vlc na sztuki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - slawektor - 30.11.2011

W wieku 90 lat zmarłdziś w Czechach Zdeniek Miler, ilustrator i reżyser kreskówek, znany w świecie przede wszystkim jako twórca "Krecika"
Postać Krecika powstała w 1956. Bardzo lubię te bajki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - shinjiru - 01.12.2011

tylko co z tym wine....


Re: Pogawędki IX - nikita - 01.12.2011

Tak swoją drogą, abstrahując od upodobań i przyzwyczajeń... Nie rozumiem po co korzystając z linuxa bawić się w winampa lub jakieś apsy Windowsowe, które mają dobrze działające odpowiedniki zaprojektowane specjalnie dla linuxa. A spotkałem się z wieloma takimi osobami, które muszą obejrzeć film/posłuchać muzyki w swoim ulubionym playerze i nie w innym Wink Oczywiście nie mam na myśli poważnych kolosów aplikacyjnych, lub oprogramowania własnościowego, z którego po prostu trzeba skorzystać przez jakieś wina.

Pozwoliłem sobie dopiero teraz wstać z łóżka <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> Pozdrawiam.


Re: Pogawędki IX - Flash999 - 01.12.2011

Witajcie! A ja dopiero teraz mam siłę, aby napisać... Dopadła mnie grypa żołądkowa... Nieciekawa sprawa.