SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - buri - 01.12.2011

nikitagorbaczow napisał(a):Tak swoją drogą, abstrahując od upodobań i przyzwyczajeń... Nie rozumiem po co korzystając z linuxa bawić się w winampa lub jakieś apsy Windowsowe, które mają dobrze działające odpowiedniki zaprojektowane specjalnie dla linuxa. A spotkałem się z wieloma takimi osobami, które muszą obejrzeć film/posłuchać muzyki w swoim ulubionym playerze i nie w innymOczywiście nie mam na myśli poważnych kolosów aplikacyjnych, lub oprogramowania własnościowego, z którego po prostu trzeba skorzystać przez jakieś wina.

Też tego nie kumam, ja ostatnio sporo testowałem odtwarzaczy wideo na debianie i skończyło się na nakładce do mplayera - smplayer. Wine to zło i tak pozostanie u mnie - Office wolę odpalić na wirtualnej bo lepiej działa albo się przełączyć na Win7. Mam tak gry, parę programów pod studia - nawet nie chcę się bawić w odpalanie spod wine - strata projektu by mnie zabiła.


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 01.12.2011

Kiedyś byłem jakoś większym entuzjastą Wine, teraz już go nie instaluję i maksymalnie korzystam z zamienników.


Re: Pogawędki IX - Waves - 01.12.2011

Flashu powrotu do zdrowia Smile
Jutro już Frajdej i wolne <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Pogawędki IX - nikita - 01.12.2011

Waves97 napisał(a):Flashu powrotu do zdrowia Smile
Jutro już Frajdej i wolne <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

Nienawidzę piątków... Szczególnie tygodnia B - ćw. i lab. od 8 do 17. Nie tyle nienawidzę z powodu całego dnia na uczelni, co z powodu kiepskich przedmiotów <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Pogawędki IX - Waves - 01.12.2011

Przepraszam bardzo ale czy oni nie ukradli nam granatu? Chodzi mi o logo tego forum:
Kod:
http://forum.swiatgier.eu



Re: Pogawędki IX - bardok206 - 01.12.2011

up ciekawe...

edit: z tematu o logo ,cytuje "Wziałem ze strony z darmowymi logami, co zapodał Jarek w tajnym temacie".


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 01.12.2011

Niee, granat jest swobodnie dostępny w Internecie.


Re: Pogawędki IX - nikita - 01.12.2011

Eugeniusz napisał(a):Niee, granat jest swobodnie dostępny w Internecie.

Nie chce się wtrącać za bardzo bo nie mi oceniać, ale w takim razie może zrobilibyśmy coś unikatowego, co charakteryzuje TYLKO to forum? Wink


Re: Pogawędki IX - Eru - 01.12.2011

Granat może i jest ogólnodostępny ale, że nasz ma inny kolor to mamy do niego chyba prawa autorskie i jakby ktoś chciał go wykorzystać (granat w kolorach forum) to można by dopiero coś z tym zrobić Tongue


Re: Pogawędki IX - andrzej76 - 01.12.2011

Nasz jest pomarańczowy i kolor ten jest w innych miejscach niż na tamtym. Tamten jest czerwony.


Re: Pogawędki IX - Konto usunięte - 01.12.2011

Nokia po raz kolejny mnie zadziwiła - 6 maja 2009 była premiera E52, a dzisiaj mój telefon poinformował o dostępnej aktualizacji oprogramowania... moment i wgrane przez wifi + nieco dłuższy niż zwykle restart. Z opinii innych osób wygląda na to, że chyba wydłuży się czas pracy na baterii do 9-10 dni Grin
Żeby na Androidzie tak wspierali Tongue


Re: Pogawędki IX - PascalHP - 02.12.2011

Sony Ericsson ma marne wsparcie swoich produktów, wyda aktualiazcję np. do 2.1 i koniec. Samsung np. dostarsza bardzo często aktualizacje do nowych wersji Androida. Co do baterii, to ile Ci ten LG wyciągał?


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 02.12.2011

Uff, w końcu mi komputer działa... Jeszcze tylko formacik muszę zrobić...


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 02.12.2011

Hmm musiałem sobie coś wybrać za praktyki, więc zdecydowałem się na zewnętrzny napęd DVD, bo w moim laptopie pada.
I zonk, bo liczyłem na bootowanie z niego żeby normalnie zainstalować system ale się nie da.
Smutno mi... Sad


Re: Pogawędki IX - nikita - 02.12.2011

Eugeniusz napisał(a):Hmm musiałem sobie coś wybrać za praktyki, więc zdecydowałem się na zewnętrzny napęd DVD, bo w moim laptopie pada.
I zonk, bo liczyłem na bootowanie z niego żeby normalnie zainstalować system ale się nie da.
Smutno mi... Sad

Nie bądź Ci smutno Sad rozumiem, że to zakup za pieniądze z praktyk tak?


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 02.12.2011

Nie. Skończyłem właśnie praktyki i musiałem wybrać jakiś podarunek (do 150zł, bo kolega chciał kupić sobie obudowę z zasilaczem ale opiekun nie chciał pieniędzy). Przejrzałem półki i zauważyłem tylko zewnętrzny napęd.


Re: Pogawędki IX - nikita - 02.12.2011

aha Wink nie przejmuj się! A ja dopiero zaczynam praktyki luty-marzec-kwiecień.


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 04.12.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Waves - 04.12.2011

A ja instaluję CISa właśnie. Zobaczymy jak się u mnie sprawdzi. Jeśli będzie za bardzo mulił wrócę do avasta.


Re: Pogawędki IX - andrzej76 - 04.12.2011

Waves97 napisał(a):Jeśli będzie za bardzo mulił wrócę do avasta.


Żarty sobie robisz, a co masz 512MB ramu ?

CIS z Geek Buddy włączonym pobiera około 40Mb ram, bez niego 25MB ramu, co Ci ma mulić?