SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 06.01.2012

To i tak nie ma nic do tego. To że ktoś komuś dał tabletkę gwałtu nic nie znaczy.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 06.01.2012

...Obejrzyj najpierw materiał o tym

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...


Re: Pogawędki IX - nikita - 06.01.2012

Eugeniusz napisał(a):To i tak nie ma nic do tego. To że ktoś komuś dał tabletkę gwałtu nic nie znaczy.

No chyba chodzi o to, że osoby po pigule gwałtu nie trzeba tarmosić, a co za tym idzie: nie ma przetarć, siniaków i okaleczeń.


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 06.01.2012

Hmm ja ze słów Kamila wywnioskowałem że pigułka gwałtu==gwałt na miejscu.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 06.01.2012

nikitagorbaczow napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):To i tak nie ma nic do tego. To że ktoś komuś dał tabletkę gwałtu nic nie znaczy.

No chyba chodzi o to, że osoby po pigule gwałtu nie trzeba tarmosić, a co za tym idzie: nie ma przetarć, siniaków i okaleczeń.

Dokładnie Smile


Re: Pogawędki IX - Waves - 08.01.2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- znalazłem przypadkiem Smile


Re: Pogawędki IX - Plati - 08.01.2012

To jakaś podróbka. Uważać, nie wrzucać nic na takie strony


Re: Pogawędki IX - aope - 08.01.2012

Eugeniusz napisał(a):To i tak nie ma nic do tego. To że ktoś komuś dał tabletkę gwałtu nic nie znaczy.


Przecież ta mityczna "tabletka gwałtu", jak i swego czasu popularne Grin Ktoś komuś dał, chcieli się dobrze bawić, no i nie wyszło. A, że X robi konkretny młynek w mózgu, to i różne rzeczy dziać się mogą.


Re: Pogawędki IX - joa17t - 08.01.2012

Czy znacie tą stronę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Question

Swego czasu ściągnęłam z niej Firefox Portable , ale za Chiny nie wiem, czy ta przeglądarka jest do tego stopnia bezpieczna, by przy jej użyciu logować się na różnych forach, portalach społecznościowych i poczcie...

W sensie nie mam zielonego pojęcia kto ją wyprodukował... Bo przecież nie Mozilla...


Re: Pogawędki IX - zord - 09.01.2012

to normalna wersja ze zmienionymi ustawieniami tak żeby działała bez instalacji strona jest bardzo popularna i nigdy nie było żadnych problemów z ich wersjami


Re: Pogawędki IX - nikita - 09.01.2012

Czy ktoś z Was ma może telefon z Androidem w Plusie? Mam problem z przyjmowaniem MMSów. Plik konfiguracyjny ze strony Plusa nie działa i za każdym razem we wiadomości mam informacje, że zdjęcie jest dostępne na stronie plusa, albo opcje "pobierz" która nie działa...


Re: Pogawędki IX - Eru - 09.01.2012

Nie blokowałeś czasem transferu danych?


Re: Pogawędki IX - Waves - 09.01.2012

W ogóle jaki to telefon? Najlepiej udaj się na forum GSM. Tam pomogą na pewno.
Ciekawi mnie gdzie jest mój zapał do języka niemieckiego jaki miałem na początku roku? ZniknąłNone2


Re: Pogawędki IX - nikita - 09.01.2012

Eru napisał(a):Nie blokowałeś czasem transferu danych?

KHHH... Nie wiem, to telefon mamy i został teoretycznie ustawiony tak, żeby pobierał dane tylko jak jest podłączony do sieci bezprzewodowej. Pytanie: czy blokowanie/odblokowanie transferu danych wpływa na to, że telefon łączy się z Internetem poza połączeniem Wi-Fi? Bo trochę to drogo wychodzić może bez pakietu internetowego..

Telefon to Samsung Galaxy Mini.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 09.01.2012

Cytat:. Pytanie: czy blokowanie/odblokowanie transferu danych wpływa na to, że telefon łączy się z Internetem poza połączeniem Wi-Fi?

Niestety tak


Re: Pogawędki IX - nikita - 09.01.2012

kamil10506 napisał(a):
Cytat:. Pytanie: czy blokowanie/odblokowanie transferu danych wpływa na to, że telefon łączy się z Internetem poza połączeniem Wi-Fi?

Niestety tak

Łeeeh... Android jednak nie dla rodziców Tongue


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 09.01.2012

Galaxy Mini jest słabiutki. Ani do tańca, ani do różańca Grin


Re: Pogawędki IX - nikita - 09.01.2012

kamil10506 napisał(a):Galaxy Mini jest słabiutki. Ani do tańca, ani do różańca Grin

Dla mamy wystarczający, ale te pakiety, foki, jeże, internety....


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 09.01.2012

No niestety taki urok smartfona... Dlatego ja mam cały czas wyłaczony transfer i uzywam tylko WiFi


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 09.01.2012

A ja tak na prawdę nie widzę sensu w posiadaniu smartfona bez aktywnego pakietu internetowego. Przecież właśnie po to zostały te urządzenia stworzone - aby być online bez ograniczeń.