SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - mateusxzz - 28.01.2012

Już po feriach <3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Moja piękność Tongue


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 28.01.2012

U mnie ferie od 13 Grin

up
Stratiform Smile


Re: Pogawędki IX - zord - 28.01.2012

tu macie przeglądarkę która otwiera wszystko i świetnie działa na windows 7

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - KaMiL - 28.01.2012

zord napisał(a):tu macie przeglądarkę która otwiera wszystko i świetnie działa na windows 7

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Beautiful!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 28.01.2012

Kiedyś używałem IE6 - pójdę za to do piekłaCool


Re: Pogawędki IX - mateusxzz - 28.01.2012

nikitagorbaczow napisał(a):Tahh... Moja 2,5 letnia bateria dalej dobrze spisuje się podczas nauki bądź czytania e-booków w podróży.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

6 cell.


Mój na zrównoważonym z WI-Fi, przeglądarką i jasnością na 45% wytrzymuje 2h 34minuty...
Na oszczędzaniu wydłuża się czas do 3h 40minut
a na wszystkim wyłączonym, tylko do czytania jakiegoś e-booka daje radę 4h 30minut...


Re: Pogawędki IX - nikita - 28.01.2012

mateusxzz napisał(a):Mój na zrównoważonym z WI-Fi, przeglądarką i jasnością na 45% wytrzymuje 2h 34minuty...
Na oszczędzaniu wydłuża się czas do 3h 40minut
a na wszystkim wyłączonym, tylko do czytania jakiegoś e-booka daje radę 4h 30minut...

Ja nie korzystam z softu do zarządzania energią i nie zmieniam schematów zasilania, screen był robiony na schemacie "wysoka wydajność". Ponad 6 h trzyma, bo wyłączyłem Firewalla, SS, AQQ i inne softy. Włączona była tylko Sumatra z trzema załadowanymi dokumentami dość obszernymi. W normalnym stanie: Wi-Fi na max, Firewall, SS, Opera, AQQ, Word, Gmail Notifier, PeerBlock nie wyciągnę dłużej niż 3 godziny, ale to i tak dobry wynik jak dla sprzętu urodzonego prawie 3 lata temu, który jest przeze mnie męczony codziennie na uczelni i w mieszkaniu Wink


Re: Pogawędki IX - mateusxzz - 28.01.2012

Softu do zarządzania też nie mam.. Zrobiłem czysyt format, od HP nie mam nic Smile


Re: Pogawędki IX - andrzej76 - 28.01.2012

Kodak ogłasza bankructwo, ciekawe co dalej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Konto usunięte - 28.01.2012

ReviewsAntivirus napisał(a):Widziałeś kiedyś jakąś stronę, którą IE poprawnie wyświetla? Bo ja nie.


To zależy od autora strony, jak jest partaczem to nic się na to nie poradzi...
Za blog głowy nie biorę, ale forum poprawnie wyświetla się zarówno na IE9 jak i na IE8 (w obu wypadkach prezentując to samo tzn. np. zaokrąglone rogi paneli).
Jeżeli twórca strony nie bierze pod uwagę IE9 i IE8 no to świadczy to o jego poziomie Smile Ta przeglądarka po zsumowaniu obu tych wersji ma naprawdę spory udział, także w Polsce.

A czy inne wyświetla źle? No są niektóre sprawy które mogłyby być w IE lepsze (text-shadow), ale na ogół żadnych problemów nie mam. Tak samo wygląda sprawa na mobilnym IE9, który jest naprawdę dobrą przeglądarką (chociaż nie ukrywam, jakbym miał do wyboru Operę Mobile, to z niej bym korzystał z powodu dostępnej kompresji).


Re: Pogawędki IX - slawektor - 28.01.2012

Ja jego, kapnie się ktoś kto kiedyś tak wyglądał?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kto to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - ReviewsAntivirus - 28.01.2012

mateusxzz napisał(a):Safari też nie wyświetla wszystkiego poprawnie


Safari wszystko u mnie poprawnie wyświetla.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 28.01.2012

Test


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 30.01.2012

Po wielu kombinacjach i próbach wróciłem do sprawdzonego zestawu: MSE + SS Premium + SBIE. Myślę, że może dorzucę do tej mieszanki Kingsoft PC Doctor i EMET i na tym skończę eksperymenty. Ten zestaw jest naprawdę lekki i w miarę skuteczny, jeżeli używa się jeszcze głowy ;-)


Re: Pogawędki IX - ichito - 30.01.2012

To ja z innej beczki...muszę się pochwalić, choć może to wyglądać będzie głupio...ale cieszę się okrutnie Grin
Mój syn godzinę temu obronił pracę dyplomową na wydziale Inżynierii Akustycznej na AGH i jest pełnoprawnym inżynierem Smile
Dla wszystkich
Beer


Re: Pogawędki IX - marsellus - 30.01.2012

Gratuluje Ichito zdolnego potomka Beer


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 30.01.2012

ichito napisał(a):To ja z innej beczki...muszę się pochwalić, choć może to wyglądać będzie głupio...ale cieszę się okrutnie Grin
Mój syn godzinę temu obronił pracę dyplomową na wydziale Inżynierii Akustycznej na AGH i jest pełnoprawnym inżynierem Smile
Dla wszystkich
Beer


Chawlipięta!!!

Gratulacje Smile


Re: Pogawędki IX - buri - 30.01.2012

Nie musisz mi przypominać, że trza iść na uczelnięLol


Re: Pogawędki IX - Waves - 30.01.2012

Ichito brawo Smile
Cytat: Teraz już tylko mgr i dołączy do grona bezrobotnych


Z takim wykształceniem może uda mu się trafić do Biedronki czy też McDonaldaTongue


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 30.01.2012

A Wy co takie czarne wizje snujecie he!? Wink
Gratulacje dla syna Ichito!Beer