SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - Flash999 - 06.02.2012

Oj sorry. Nie zauważyłem. A więc to Cache Opery.
Wchodzimy do aboutcache -> adres strony -> szukamy pliku z filmem (często ma rozszerzenie .flv, warto też patrzeć na rozmiar plików)


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 06.02.2012

Flash999 napisał(a):Oj sorry. Nie zauważyłem. A więc to Cache Opery.
Wchodzimy do aboutcache -> adres strony -> szukamy pliku z filmem (często ma rozszerzenie .flv, warto też patrzeć na rozmiar plików)

Dzięki Smile


Re: Pogawędki IX - slawektor - 06.02.2012

Matka Madzi próbowała popełnić samobójstwo.

Edit:
Cytat: Nie wiadomo do końca, co zrobiła sobie Katarzyna W. najpierw pojawiła się informacja, że połknęła garść tabletek, potem, że wypiła detergent do mycia naczyń.



Re: Pogawędki IX - Borzuck - 06.02.2012

" 22-latka połknęła kilka łyżek detergentu do mycia naczyń, lekarze płuczą jej żołądek. "


Re: Pogawędki IX - slawektor - 06.02.2012

Matka Magdy nie próbowała popełnić samobójstwa:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Onet się dowiedział. Cała prawda, całą dobę..
Dobre. A to wszystko wymyślone:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - bardok206 - 06.02.2012

Kobiecie grozi do kilku miesięcy do5 lat więzienia. Jak dla mnie to kpina.Powinni jej przeciąć jajniki ( albo coś w tym stylu, nie znam się) aby już więcej dzieci nie miała.To z to istna premedytacja, porzucenie dziecka cała ta szopka z wymyślaniem sprawcy to plan niczym z dobrego filmu, a jak się doszło co do czego to płacz i o jaki straszy wypadek. Ludzie dostają mniej za jakieś bzdurne wykroczenia... był jeszcze taki tekst w gazecie jej słowa( nie pamiętam dokładnie) : " Jak mi dziecko wypadło z kocyka to co miała robić? dzwonić na policje?" JA tam nie wiem co się robi przy wypadkach raczej dzwoni się na 999.

Czasem mnie nachodzi taka myśl że na dzieci powinni robić jakieś pozwolenia, badania psychiatryczne rodziców. Bo są tacy ludzie którzy mentalnie nie dorosną nawet w wieku 50 lat. A potem takie historie powstają.


Re: Pogawędki IX - slawektor - 09.02.2012

Myślałem że nic mnie nie zaskoczy,a jednak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Na naradzie w sprawie Superpucharu między Legią a Wisłą minister Mucha była łaskawa postawić jedno, jakże ważne pytanie: "Kto wybrał drużyny do tego meczu"



Re: Pogawędki IX - Waves - 09.02.2012

Może to kogoś zainteresuje Smile
W Biedronce jest do kupienia pendrive EMTEC 8 GB za 28 zł Tongue


Re: Pogawędki IX - nikita - 11.02.2012

Ma ktoś zainstalowanego Corela i miałby chwilkę, żeby wyeksportować do innego formatu dla mnie parę obrazków? Byłbym niezmiernie wdzięczny Wink Wysłałbym maila z załącznikami - proszę pisać na priv.


Re: Pogawędki IX - Houdini - 11.02.2012

nikitagorbaczow napisał(a):Ma ktoś zainstalowanego Corela i miałby chwilkę, żeby wyeksportować do innego formatu dla mnie parę obrazków? Byłbym niezmiernie wdzięczny Wink Wysłałbym maila z załącznikami - proszę pisać na priv.


Może tym się uda?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - nikita - 11.02.2012

Houdini napisał(a):Może tym się uda?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat:
Filetype conversion is not currently supported for "cdr"



Re: Pogawędki IX - Waves - 11.02.2012

Zdałem egzamin na Bierzmowanie Smile


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 11.02.2012

Waves97 napisał(a):Zdałem egzamin na Bierzmowanie Smile

Szał Grin
Gratki Smile


Re: Pogawędki IX - Waves - 11.02.2012

Teraz tylko przywdziać garnitur i śluz. Do ślubu jeżeli będzie Tongue


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 11.02.2012

Moja ostatnia wizyta w kościele to właśnie moje bierzmowanie.


Re: Pogawędki IX - nikita - 11.02.2012

Eugeniusz napisał(a):Moja ostatnia wizyta w kościele to właśnie moje bierzmowanie.

+1


Re: Pogawędki IX - marsellus - 11.02.2012

Eugeniusz napisał(a):Moja ostatnia wizyta w kościele to właśnie moje bierzmowanie.

W sumie ja to od bierzmowania chyba tylko jeszcze raz byłem... Lol


Re: Pogawędki IX - Waves - 11.02.2012

Eugeniusz napisał(a):Moja ostatnia wizyta w kościele to właśnie moje bierzmowanie.


I ja również chętnie tak bym skończył .


Re: Pogawędki IX - bardok206 - 11.02.2012

Apotem będziecie chcieli wziąć ślub kościelny i będzie trzeba świecić oczami przed proboszczem ; o


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 11.02.2012

Cytat: A potem będziecie chcieli wziąć ślub kościelny i będzie trzeba świecić oczami przed proboszczem ; o

"Proszę księdza, co za pytanie: oczywiście, że chodze regularnie do kościoła" Grin