SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - Waves - 14.02.2012

Dobry wieczór Smile Z czasem.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 14.02.2012

Waves97 napisał(a):Dobry wieczórKamil i tak jak zwykle wróci do F-SecureZ czasem.

Zamilcz!Lol


Re: Pogawędki IX - Waves - 15.02.2012

Jeszcze zobaczymy Craze


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 15.02.2012

Waves97 napisał(a):Kamil i tak jak zwykle wróci do F-Secure Smile Z czasem.

Na pewno. A ja zapewne do MSE/PCAV + SS + SBIE Grin


Re: Pogawędki IX - slawektor - 15.02.2012

Cytat: O jak to dobrze, że upadł pomysł nazwania Stadionu Narodowego imieniem Lecha Kaczyńskiego. Mam nadzieję, że i Deyna, i Górski też się wywiną


Mucha na żywo transmisja w TvnXXIV:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Waves - 15.02.2012

Każdy ma swój zestaw ulubiony Tongue


Re: Pogawędki IX - slawektor - 19.02.2012

Pokazały się nowe stery AMD releases Catalyst 12.2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czekają tylko za certyfikatem.
Cytat: The update includes tons of bug fixes for games including Tom Clancy''s HAWX, Call of Duty: Modern Warfare 3, Dragon Age 2, Battleforge, Battlefield: Bad Company 2, StarCraft II, Batman: Arkham City, Crysis Warhead, and Dirt 3.
Various bugs involving Blu-ray playback have also been squashed.



Re: Pogawędki IX - facecik - 19.02.2012

Na DP znowu oceny internautów w kwestii AV poszły w dół , mają dzieci zabawę.


Re: Pogawędki IX - buri - 20.02.2012

facecik napisał(a):Na DP znowu oceny internautów w kwestii AV poszły w dół , mają dzieci zabawę.

Dobrze, że przypomniałeś o ocenach na DP. Oceniam tylko to z czego korzystam i czasami to co tam się dzieje to porażka FacepalmOceny redakcji też czasami wzięte z tyłka (10 pod Win a 7 pod Linuksem, bo nie ma pl, prosty TrueCrypt). Najlepiej olać oceny i samemu przetestować na sobie ile dany program jest wart.

Piękna pogoda dzisiaj, ślizgawka wszędzie! Juuupi!


Re: Pogawędki IX - Konto usunięte - 20.02.2012

Panowie przerzucam się z Polsatu na n''kę. Jaki dekoder polecacie? Jakichś wymyślnych funkcji mi nie trzeba, ostatnio "próbowaliśmy już" i n''ka poszła w cholerę po 2 dniach, bo ten standardowy biały dekoder co chwila się zawieszał. Myślę o jakimś z nagrywarką - albo ten który jest z ofertą za 49zł (250 GB), albo za 99zł ten cały "turbodekoder" (500 GB).
Ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi?


Re: Pogawędki IX - buri - 20.02.2012

Kolejny spam wysyp na fb pod tytułem:
"ile czasu spędziłeś na fejsie"
Nie jest źle bo dzięki nowym opcją można zablokować wszystkie takie informacje. Jednak liczba "odpowiednie określenie" jaka na to się złapała poraża Wall Jak można uwierzyć, że ktoś spędził ~6000-7000 godzin na tym.


Re: Pogawędki IX - bardok206 - 20.02.2012

to tylko 291 dni. Jak kiedyś grałem w world of wacraft to spotkałem się z przypadkami co miały czas gry grubo ponad 300 dni...


Re: Pogawędki IX - buri - 20.02.2012

Pomyśl logicznie chwilę ... to jest 290 tak? Dobra koleś ma konto około 2 lata i co? Wierzysz w te 290 dni? to są pełne dni, tylko idiota (nie bierz tego do siebie, tak tylko uogólniam) w to uwierzy. Nie wiem co ta aplikacja pobiera i jakie dane od nas chce, ale znając życie piękną bazę sobie ktoś robi. To jest przykład jak naiwniaków się wykorzystuje, co chwila kolejny taki spam i nikt się nie uczy. Nawet nie wiesz jak żałuje, że chociaż raz podałem tam swoje prawdziwe dane, bo teraz nawet jak zmienię nic to nie da, bo oni wszystko przechowują. Wszędzie teraz pchają się z tym fb i aż rzygać się chce. Jednak ludziom co raz bardziej już odpierdala (to jest jedyne i ładnie pasujące słowo) tam.
Mówi się nawet w gronie znajomych, że teraz pracodawcy sprawdzają na fb Twój profil najpierw, ale oni dalej wrzucają tam takie rzeczy, że szkoda o tym rozmawiać. Ich życie, ich prywatność i nic mi do tego do momentu, aż nie pchają się z tym na moje podwórko.

Kurde moje ciśnienie ... i to jeszcze po kawie. Trza chyba wrzucić na luz, walnąć browrka i zabrać się za robotę. Lol


Re: Pogawędki IX - bardok206 - 20.02.2012

Dlatego ja zawsze powtarzam ,prędzej piekło zamarznie niż pojawię się na fb z prawdziwymi danymi: )


Re: Pogawędki IX - byku81 - 20.02.2012

Sam mam konto na fejsie pod pseudonimem (jestem gwiazdąGrin )ale to co widze jak ludzie bezmyślnie klikają we wszystko co popadnie to naprawde przeraża.
Te wszystkie profile typu co ona zrobiła na ślubie,ile razy kliknąles,jak rzadkiego masz stolca powinni na samym wejsciu blokowac.


Re: Pogawędki IX - bardok206 - 20.02.2012

byku jak jakiś znany pseudonim to spodziewaj się autoryzacji konta, mają to niedługo wprowadzić...


Re: Pogawędki IX - byku81 - 20.02.2012

bardok206 napisał(a):byku jak jakiś znany pseudonim to spodziewaj się autoryzacji konta, mają to niedługo wprowadzić...


Nie znany,mam podane moje imie a jako nazwisko to mam osiedlową ksywe wpisaną

Czyli ci co mają wiedzieć to wiedzą o kogo chodzi.


Re: Pogawędki IX - slawektor - 20.02.2012

@lukasamd
Weź turbacza za 99.
Jeśli brałbyś jednak z 250 za 49 zł to warto brać model z oznaczeniem CLRA . Gdybyś Zdecydował się z czasem na soft Turbo to nie trzeba już wymieniać dekodera.
On ma w sobie już twardy dysk 500 gb, jest tylko zablokowany.
Tutaj jest opis na starym sofcie, teraz jest już nowszy, dekoder działa bez zarzutu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Bytomscy programiści chwalą się wynikami standaryzowanych testów wydajności, z których wynika, że ich procesor jest ponad 56-krotnie szybszy od bazowego standardu Intela, oraz o co najmniej 70 proc. bardziej wydajny
od najlepszych konkurencyjnych rozwiązań:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - bardok206 - 20.02.2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Przypadkowy koleś,miał pecha,chwila nieuwagi. Może przydarzyć się każdemu. Katarzynę w wypuścili z więzienia i dali jej ochronę policji, a ten koleś dostanie 8 lat.


Re: Pogawędki IX - Waves - 20.02.2012

Bo przecież zabiłby polityka ... tą Katarzynę W. to wsadziłbym na mniej więcej tyle za te same kłamstwa . Polska to epicko dziwny kraj.
Powiedzcie mi czy taki 14 letni Siergiej mieszkający w Moskwie uczy się o pierwszych władcach Polski na lekcji historii? Wątpię... Polacy za to muszą znać pierwszych władców Rosji i ich historię bo przecież Polska jest bardzo przychylna Rosji delikatnie mówiąc.

Albo amerykańskie dzieci. Oni myślą że Europa to kraj a my mamy znać szczegóły z ich historii. Ech...