SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - bardok206 - 20.02.2012

Waves masz klasówkę z historii ? : )


Re: Pogawędki IX - Waves - 20.02.2012

Akurat przerabiam grozę Iwana Groźnego... sprawdzian będzie to narzekam Tongue


Re: Pogawędki IX - bardok206 - 20.02.2012

Waves97 napisał(a):Bo przecież zabiłby polityka ... tą Katarzynę W. to wsadziłbym na mniej więcej tyle za te same kłamstwa . Polska to epicko dziwny kraj.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. "pomroczność jasna" Wall

edit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Waves - 20.02.2012

EDIT Tongue
Jak go policja zatrzymała to zasłonił się tatusiem i już Smile


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 20.02.2012

Waves97 napisał(a):Polacy za to muszą znać pierwszych władców Rosji

To co ty masz za plan nauczania że musisz znać władców Księstwa Moskiewskiego? Przecież o tym można wspomnieć jedynie na lekcji o Wielkiej Smucie.
Iwana Groźnego trzeba znać bo był pretendentem do tronu polskiego.


Re: Pogawędki IX - nikita - 21.02.2012

Jakim programem nagrać widjo z testem pewnego programu, żeby w efekcie dostać wysoką jakość i mieć możliwość wrzucenia na projektor (w sensie żeby widzowie się zainteresowali programem a nie liczeniem pikseli) ?

Aha, no i może być 1 program na 2 platformy jeśli jest, a jeśli nie, to poprosiłbym o propozycję na Windowsa i Linuksa.


Re: Pogawędki IX - Waves - 21.02.2012

nikita ale masz na myśli transmisję na żywo czy po nagraniu? Proponuję Camtasia Studio.


Re: Pogawędki IX - nikita - 24.02.2012

Waves97 napisał(a):nikita ale masz na myśli transmisję na żywo czy po nagraniu? Proponuję Camtasia Studio.

Po nagraniu. No i darmowe ofkors Wink

EDIT: dobra, nie mogę się odkopać z propozycji, przetestuję Camtasie Wink


Mam takie kwiatki na laptopu dziewczyny po aktualizacji Javy z u26 do u31:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Każdorazowo się pokazuję w zasadzie. Co z tym zrobić? Wink


Re: Pogawędki IX - Waves - 24.02.2012

Zainstaluj certyfikat nie pomaga? Co jest w zakładce szczegóły?


Re: Pogawędki IX - nikita - 24.02.2012

Nie wiem, właśnie nie instalowałem jeszcze. Póki co wyłączyłem tylko aktualizacje automatyczne javy i standardowo - autostart jusched''a.


Re: Pogawędki IX - buri - 25.02.2012

Patrzcie jakiego rodzynka znalazłem u siebie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tak się zastanawiam, czy to mega fp czy tylko ta aplikacja tak działa. Jest to plik z Gimp-2.7.5-portable32bit.exe i służy właśnie do odpalania programu. Pobrałem go z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest to dobrze znana dużej ilości strona, gdzie jeden z testerów kompiluje nowe wydania gimpa do testowania. Teraz się zastanawiam czy to fp spowodowany sposobem działania jako portable czy raczej coś innego.

Wcześniej nie był wykryty przez MBAM, ani chyba PandaCloud (wtedy miałem wersję wcześniejszą gimpa), a tutaj skan EmsisoftEmergencyKit i taki kwiatek. Jednak też widzę iż EEK lubi pakować wszystko co dziwne jako wirus (podejrzane jest narzędzie do

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

). Jednak dodałem sobie dodatkowy skaner na żądanie do mego skromnego zabezpieczenia. Czy zainstaluje antywirusa ... nie bo nie widzę sensu dalej.


Re: Pogawędki IX - rafikrafiki - 25.02.2012

Wrzuć ten pliczek. Przeskanuję eScanem.


Re: Pogawędki IX - buri - 25.02.2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Znalazł ogółem 3 (1 trojan i 2 ryzykowne) pliki, każdy to niby coś niebezpiecznego dla mnie raczej tylko podejrzane aplikacje. Podoba mi się ich skaner bo czuły i daje sporo komuś kto wie co ma na komputerze.

Kurde 2 noc z rzędu skopana ... bo na chwilę się położyłem wieczorem by złapać oddech i obudziłem się o 3 rano. Kurde popsuje sobie cały harmonogram snu od tegoLol


Re: Pogawędki IX - rafikrafiki - 25.02.2012

eScan nic nie pokazał.

Coranti 2012wykrył- W32/Agent.JL.gen!Eldorado


Re: Pogawędki IX - Waves - 25.02.2012

AIS 7 - Czysto
Hitman Pro ( IKARUS ) - Trojan Dropper


Re: Pogawędki IX - nikita - 26.02.2012

Instalował ktoś ettercap na Windowsie 7? Jak macie chwile czasu i ochotę, to bardzo bym prosił o sprawdzenie, czy śmiga. U mnie po wybraniu karty sieciowej program pada.

Podaje link do najnowszej wersji (.msi)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Na Fedorze w VirtualBox''ie nie łapie wykrywa karty, czemu się nie dziwię, ale proszę o sprawdzenie na Siódemce. Z góry dziękuję!


Re: Pogawędki IX - byku81 - 26.02.2012

U mnie na win 7 64instaluje się ale po próbie uruchomienia wyskakuje ,nie można uruchomić brak packet.dll i prosi o ponowną instalacje.

Po ponownej instalacji to samo,czyli nic z tego


Re: Pogawędki IX - andrzej76 - 27.02.2012

No i jest od dzisiaj - pierwszy czterordzeniowysmartfon na świecie;
HTC ONE X

4 X 1,5 Ghz
1Gb Ram
Android 4.0 & HTC Sense
8 Megapixeli aparat
Dźwięk - Beats Audio
Bateria - 1800 mAh

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


No i to mi się podoba. Grin


Re: Pogawędki IX - Eru - 27.02.2012

Wolałbym usłyszeć o aktualizacji do ICS dla HTC Desire Z niż o nowym telefonie którego producent i tak będzie olewał kolejne aktualizacje jak ma to teraz miejsce i którego nie kupię bo mnie na to nie stać...


Re: Pogawędki IX - andrzej76 - 27.02.2012

U mnie była aktualizacja, wszak do wersji 2.3.5 , ale nie wszystkie modele olewa.

"HTC rozpocznie proces aktualizacji oprogramowania w swoich telefonach z Androidem do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.
Na pierwszy ogień idą modele Sensation, Sensation XE oraz Sensation XL, które "lodową kanapkę" mają dostać pod koniec marca. Potem, choć w bliżej nieokreślonym czasie, ICS mają dostać modele EVO 3D, Incredible S, Desire S i HTC Desire HD."

Do Twojego Desire Z - nie będzie 4.0, masz jak ja max. - 2.3.5 Sad
Do mojego Wildfire S - nic z tych rzeczy, słabiutki jest na ICS, procek by mu wystrzelił z obudowy.


Dodano: 27 lut 2012, 0:31

Eru napisał(a):i którego nie kupię bo mnie na to nie stać...


Kupisz, za rok jak będzie wszędzie już za zeta, ale wtedy zapewne będzie w kategorii - nie modne i słabe. Grin