SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - Eru - 15.03.2012

nikitagorbaczow napisał(a):
Eru napisał(a):Może zaktualizuj przez program a nie z poziomu Bios''u Tongue

Z poziomu Windowsa?


Dokładnie tak - ja tak zawsze robię na PC jak i laptopie Tongue


Re: Pogawędki IX - nikita - 15.03.2012

Na laptopie aktualizowałem z poziomu systemu, ale ze względu na to, że płyta w stacjonarnym tak jakby leciwa mam pytanie: Asus oficjalnie nie udostępnia narzędzia do aktualizacji biosu dla Windowsa 7 - czy nie będzie problemów z wersją dla Visty? Ewentualnie, czy można uruchomić narzędzie tego typu w trybie zgodności z Vistą? Bo prawdę powiedziawszy, nie mam za bardzo czasu na naprawianie nieprzewidzianych usterek Wink


Re: Pogawędki IX - damian.z - 16.03.2012

Galactico napisał(a):Jutro zaczyna się sezon Formuły 1. Kogo typujecie jako zwycięzce wyścigu w Melbourne?

Moje typy:

1. Button
2. Alonso
3. Massa
4. Raikkonen
5. Webber
6. Vettel
8. Hamilton
9. Schumacher
10. Rosberg

Ale na pewno się mylę.

Ja sądzę że Raikonen będzie w 2 dziesiątce, bo jeszcze nie przyzwyczaił się do bolidu.
Moim zdanie Vettel będzie 3, Alonso 2, a 1 miejsce zajmie Massa


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 16.03.2012

Ja bym chciał zobaczyć Kubicę Sad Może za rok... Jestem bardzo ciekawy, czy przejdzie do Ferrari


Re: Pogawędki IX - Galactico - 16.03.2012

damian.z napisał(a):
Galactico napisał(a):Jutro zaczyna się sezon Formuły 1. Kogo typujecie jako zwycięzce wyścigu w Melbourne?

Moje typy:

1. Button
2. Alonso
3. Massa
4. Raikkonen
5. Webber
6. Vettel
8. Hamilton
9. Schumacher
10. Rosberg

Ale na pewno się mylę.

Ja sądzę że Raikonen będzie w 2 dziesiątce, bo jeszcze nie przyzwyczaił się do bolidu.
Moim zdanie Vettel będzie 3, Alonso 2, a 1 miejsce zajmie Massa


Po dzisiejszych treningach trochę zmienię zdanie. Schumacher będzie się liczył w tym sezonie. I bardzo dobrze. Nareszcie!!! Raikkonen dzisiaj mało przejechał. Jak wszyscy zresztą. Też lubisz Massę. Ja go uwielbiam, nie to co tego Vettela. Raikkonena również lubię głównie za styl jazdy i osobowość.Smile


Re: Pogawędki IX - preter - 16.03.2012

A ja mam teraz szybsze łącze, o. Przeglądam internet z szybkością 2 Mb/s, haGrin


Re: Pogawędki IX - Dusiek - 16.03.2012

[quote="preter_m"] A ja mam teraz szybsze łącze, o. Przeglądam internet z szybkością 2 Mb/s, haBeer


Re: Pogawędki IX - Plati - 16.03.2012

Ja w tym sezonie zamierzam zainteresować się Formułą 1 Smile Zupełnie jestem zielony w terminologii F1 i nowinkach technicznych... Nawet jak startował Kubica to w ogóle mnie nie interesowała ta dyscyplina. Na którym kanale są te wyścigi?


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 16.03.2012

Polsat i Polsat Sport


Re: Pogawędki IX - Galactico - 16.03.2012

kamil10506 napisał(a):Polsat i Polsat Sport


Ale treningi są na Polsacie Sport Extra no i najlepiej oglądać na Polsacie HD.


Re: Pogawędki IX - Plati - 16.03.2012

OK Smile Dzięki


Re: Pogawędki IX - Galactico - 16.03.2012

W pełni popieram Rossa Brawna.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Galactico - 18.03.2012

Kto z Was oglądał dzisiejszy wyścig? Mnie dekoder nawalił i wprosiłem się do sąsiada. Zastałem sąsiada z sąsiadką w łóżku. Trochę się speszyła na mój widok, ale sąsiad tez jest wielkim fanem wyścigów i fajnie nam się oglądało. W między czasie młoda sąsiadka zrobiła kawę. Nie ma tego złego. Chyba?! Co uważacie na temat dzisiejszych zmagań?


Re: Pogawędki IX - Waves - 18.03.2012

Galactico napisał(a):Kto z Was oglądał dzisiejszy wyścig? Mnie dekoder nawalił i wprosiłem się do sąsiada. Zastałem sąsiada z sąsiadką w łóżku. Trochę się speszyła na mój widok, ale sąsiad tez jest wielkim fanem wyścigów i fajnie nam się oglądało. W między czasie młoda sąsiadka zrobiła kawę. Nie ma tego złego. Chyba?! Co uważacie na temat dzisiejszych zmagań?


Smile Specjalnie nastawiłem budzik żeby obejrzeć . Co cię stało z bolidem Petrowa?


Re: Pogawędki IX - Galactico - 18.03.2012

Waves97 napisał(a):
Galactico napisał(a):Kto z Was oglądał dzisiejszy wyścig? Mnie dekoder nawalił i wprosiłem się do sąsiada. Zastałem sąsiada z sąsiadką w łóżku. Trochę się speszyła na mój widok, ale sąsiad tez jest wielkim fanem wyścigów i fajnie nam się oglądało. W między czasie młoda sąsiadka zrobiła kawę. Nie ma tego złego. Chyba?! Co uważacie na temat dzisiejszych zmagań?


Smile Specjalnie nastawiłem budzik żeby obejrzeć . Co cię stało z bolidem Petrowa?


Zaparkował na prostej start/meta.


Dodano: 18 mar 2012, 14:39

Galactico napisał(a):Kto z Was oglądał dzisiejszy wyścig? Mnie dekoder nawalił i wprosiłem się do sąsiada. Zastałem sąsiada z sąsiadką w łóżku. Trochę się speszyła na mój widok, ale sąsiad tez jest wielkim fanem wyścigów i fajnie nam się oglądało. W między czasie młoda sąsiadka zrobiła kawę. Nie ma tego złego. Chyba?! Co uważacie na temat dzisiejszych zmagań?


Przeszedłem się do puntu sprzedawszy i już wszystko wiem. To wina dysku. We wtorek wymienię na nowy. Ale ten widok sąsiadki - bezcenny.


Re: Pogawędki IX - polak900 - 18.03.2012

gorzej dla ciebie, jak sąsiad czyta to forum
po co takie pierdoły piszesz ? wkraczasz w ich strefę priv zastanowiłeś się nad tym


Re: Pogawędki IX - Galactico - 18.03.2012

polak900 napisał(a):gorzej dla ciebie, jak sąsiad czyta to forum
po co takie pierdoły piszesz ? wkraczasz w ich strefę priv zastanowiłeś się nad tym


Znam dobrze sąsiada i nawet jakby czytał, to się nie obrazi. A co ja takiego napisałem? Bardziej się cieszę, że sprawa z dekoderem została rozwiązana. A może ktoś miał podobny problem? Mianowicie. Dysk przepełniony - dekoder się nie uruchamia.


Re: Pogawędki IX - polak900 - 18.03.2012

w takim razie ok, trochę mu się dziwię,ale spoko pokolenie wieśbooka, już jest dla mnie niezrozumiałe
co do dekodera to dobrze że to napisałeś
pozdro


Re: Pogawędki IX - Galactico - 18.03.2012

polak900 napisał(a):pokolenie wieśbooka, już jest dla mnie niezrozumiałe pozdro
Lol


Re: Pogawędki IX - preter - 19.03.2012

Hej Waves97, co to za dziewczyna, której zdjęcia wstawiasz jako avatar?