SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - slawektor - 22.03.2012

asg napisał(a):Jeżeli na Krakowskim Rynku masz napisy po chińsku - to wiedz, że coś się dzieje


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - Dusiek - 22.03.2012

...


Re: Pogawędki IX - Waves - 22.03.2012

Polską ligę to oglądam tylko jak gra Legia, Lech Poznań lub Wisła Kraków Wink


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 22.03.2012

Waves97 napisał(a):Polską ligę to oglądam tylko jak gra Legia, Lech Poznań lub Wisła Kraków Wink

No chyba sobie jaja robisz... Legia jeszcze, ale te dwa pozostale to tragedia.... Ich aktualna gra opiera sie na "to co, wypierniczam w pole karne, moze jakims cudem ktos z moich przyjmie" Mowie to z bolem, bo jestem z Poznania.


Re: Pogawędki IX - Waves - 23.03.2012

Dawno nie widziałem meczu Kolejorza więc nie powiem Ci jak jest Tongue
Ale jest coś w czym Polacy są naprawdę dobrzy. E-Sport <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> Ostatnio wygrali IEM - takie mistrzostwa w Counter Strike .


Re: Pogawędki IX - slawektor - 23.03.2012

Mógłby Ktoś wrzucić save od Need for Speed The Run, albo zna sposób jak wyczyścić te save. Mój sprytny syn (13 lat) chyba trainerem powykręcał takie czasy że..
I mimo kasowania save te nierzeczywiste czasy pozostają.


Re: Pogawędki IX - Street - 23.03.2012

Total uninstal Tongue


Re: Pogawędki IX - slawektor - 23.03.2012

kamil10506 napisał(a):No chyba sobie jaja robisz... Legia jeszcze, ale te dwa pozostale to tragedia.... Ich aktualna gra opiera sie na "to co, wypierniczam w pole karne, moze jakims cudem ktos z moich przyjmie" Mowie to z bolem, bo jestem z Poznania.

Dyskutował bym, jeżeli wynik remisowy Legi z klubem z 3 ligi nie jest blamażem.. To co nim jest?


Re: Pogawędki IX - bardok206 - 23.03.2012

slawektor napisał(a):
kamil10506 napisał(a):No chyba sobie jaja robisz... Legia jeszcze, ale te dwa pozostale to tragedia.... Ich aktualna gra opiera sie na "to co, wypierniczam w pole karne, moze jakims cudem ktos z moich przyjmie" Mowie to z bolem, bo jestem z Poznania.

Dyskutował bym, jeżeli wynik remisowy Legi z klubem z 3 ligi nie jest blamażem.. To co nim jest?
A jakim składem grała legia? Pełnym wyjściowym? A może rezerwowi grali?


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 23.03.2012

slawektor napisał(a):
kamil10506 napisał(a):No chyba sobie jaja robisz... Legia jeszcze, ale te dwa pozostale to tragedia.... Ich aktualna gra opiera sie na "to co, wypierniczam w pole karne, moze jakims cudem ktos z moich przyjmie" Mowie to z bolem, bo jestem z Poznania.

Dyskutował bym, jeżeli wynik remisowy Legi z klubem z 3 ligi nie jest blamażem.. To co nim jest?

O jakim meczu mówisz?


Re: Pogawędki IX - Galactico - 23.03.2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - slawektor - 23.03.2012

Legia Warszawa - Gryf Wejherowo 1:1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Zagraliśmy słabo jednak osiągnęliśmy swój cel. Styl w jakim to zrobiliśmy nie przyniósł nam jednak żadnej przyjemności - stwierdził po sensacyjnym remisie 1:1 z Gryfem Wejherowo trener Legii Warszawa Maciej Skorża.



Re: Pogawędki IX - Waves - 24.03.2012

Legia też nic nie pokazuje ...


Re: Pogawędki IX - nikita - 24.03.2012

Może by dało radę wydzielić temat "Sport", tak samo jak udało się z Dziewczętami Wink


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 24.03.2012

Kiedy banany są najtańsze? bo 8zł za kg [4-5 bananów]to za dużo!!!


Re: Pogawędki IX - zord - 24.03.2012

gdzie ty takie drogie banany widziałeś ? normalnie około 4 złotych kosztują


Re: Pogawędki IX - Galactico - 24.03.2012

Ostatnio w Kauflandzie były po 3,79. @shinjiru Do jakich ty sklepów chodzisz?


Re: Pogawędki IX - shinjiru - 24.03.2012

u mnie do którego sklepu nie pójdę to 7,50 za kilogram, może w carrefourze patrzeć?


Re: Pogawędki IX - Dusiek - 24.03.2012

...


Re: Pogawędki IX - Flash999 - 24.03.2012

U mnie nie ma ani Biedronki ani niczego Facepalm.