SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - Konto usunięte - 08.04.2012

facecik napisał(a):zależy kto ile jeździ, jeśli jesteś niedzielnym kierowcą to nie warto masz rację , ale jeśli robisz 15-20 tyś rocznie , to już po roku będziesz jeździł za pół ceny.Oszczędności na gazie są aktualnie bardzo duże , a koszt instalacji nie taki wielki(2-2.5k sekwencja)


Potwierdzam. Robię właśnie w okolicach 15-17 tyś rocznie i gaz okazał się zbawieniem.
Naprawdę jest dużo taniej co odczuwa się przy każdym tankowaniu - 100zł a prawie 400zł za pełny zbiornik to jednak jest różnica Smile


Re: Pogawędki IX - polak900 - 08.04.2012

lucas ja np musiałbym dać ponad 6000 za instalację gazową bo mam samochód z bezpośrednim wtryskiem i jak dla mnie to już za dużo
a naet jakbym założył to i tak spalam beznzynę i gaz

nowe benzyniaki jak ktoś kupuje, średnio się będzie opłacaćprzerabiać na gaz

poza tym nie jestem zwolennikiem gazu i samochodów na ON (chociaż miałem już jedno i drugie)


Re: Pogawędki IX - Waves - 08.04.2012

Tymczasem na Białorusi Olej Napędowy po 4,20 za litr Grin


Re: Pogawędki IX - Street - 08.04.2012

Ciekawe jakiej jakości Tongue


Re: Pogawędki IX - Waves - 08.04.2012

Passat wujaszka jakoś jeździ Smile


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 08.04.2012

Księdza?? Tongue


Re: Pogawędki IX - Waves - 08.04.2012

Nie Grin W sklepie pracuje


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 08.04.2012

Eugeniusz napisał(a):Księdza?? Tongue

Hahahahaaha! Czemu księdza?


Re: Pogawędki IX - Galactico - 08.04.2012

Waves97 napisał(a):Nie Grin W sklepie pracuje


W warzywniaku pracuje?


Dodano: 08 kwie 2012, 15:19

ktostam napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Księdza?? Tongue

Hahahahaaha! Czemu księdza?


Bo każdy ksiądz, którego znam, jeździw VW.


Re: Pogawędki IX - Waves - 08.04.2012

U mnie to księża Mercedes i Honda Grin


Dodano: 08 kwie 2012, 14:30

Ale nie mowa o księżach. Burżuje i tyle Wink
Załóżmy rafinerię Grin


Re: Pogawędki IX - Galactico - 08.04.2012

Waves97 napisał(a):U mnie to księża Mercedes i Honda Grin


To już mafia.


Re: Pogawędki IX - Dusiek - 08.04.2012

...


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 08.04.2012

Bo widzisz, batmany ciągle powtarzają, że nie należy żyć w przepychu itd. kiedy sami pławią się w luksusie. Hipokryzja.
I niestety większość z nich tak właśnie żyje, a ci, którzy tak jak mówisz "chodzą w dziurawych butach", to wyjątki na tyle nieliczne, że nie są w stanie zmienić oblicza KK.


Re: Pogawędki IX - Street - 08.04.2012

ktostam napisał(a):Bo widzisz, batmany ciągle powtarzają, że nie należy żyć w przepychu itd. kiedy sami pławią się w luksusie. Hipokryzja.
I niestety większość z nich tak właśnie żyje, a ci, którzy tak jak mówisz "chodzą w dziurawych butach", to wyjątki na tyle nieliczne, że nie są w stanie zmienić oblicza KK.

Amen Beer


Re: Pogawędki IX - Eugeniusz - 08.04.2012

TASMAN napisał(a):Popatrzcie na polityków jakimi furamijeżdżą jak żyją czy chociaż jeden szczerze powiedział skąd na to wszystko ma .

Politycy to zupełnie inna kwestia. Samo porównywanie obu kwestii (Kościół i polityka) jest nie na miejscu.
Ale nie chcę na ten temat rozmawiać bo Plati nazwał mnie wojującym ateistą.
P.S. Według danych kościelnych, ochrzczono circa 89% Polaków, natomiast 95% Polaków uważa się za katolików. Wniosek? W Polsce religia to znak przynależności do wspólnoty, narodu czy powiedzmy plemienia. Nie ma tu miejsca na czysto duchowe przeżywanie życia.


Re: Pogawędki IX - Waves - 08.04.2012

ktostam napisał(a):Bo widzisz, batmany ciągle powtarzają, że nie należy żyć w przepychu itd. kiedy sami pławią się w luksusie. Hipokryzja.
I niestety większość z nich tak właśnie żyje, a ci, którzy tak jak mówisz "chodzą w dziurawych butach", to wyjątki na tyle nieliczne, że nie są w stanie zmienić oblicza KK.


Dokładnie. Starsze panie okropnie bojące się śmierci dają na tą " tacę " i liczą na zbawienie. Pieniądze te zamiast iść np. na remont świątyni to lecą do kieszeni batmanów właśnie. Dziś inaczej niż zawodu tego nie da się traktować bo liczba prawdziwych księży jest bardzo mała. Zamast naprawdę pomóc potrzebującym wydają na pierdoły.
Ale do kościoła chodzisz dla Boga a nie dla nich.


Re: Pogawędki IX - Dusiek - 08.04.2012

...


Re: Pogawędki IX - Galactico - 08.04.2012

Ja do Kościoła chodzę jajka święcić i na śluby. Tylko,że tyle razy ile szedłem na ślub, tyle razem szedłem do sądu w charakterze osoby towarzyszącej w sprawie rozwodowej. Jest jakaś sprawiedliwość?


Re: Pogawędki IX - marsellus - 08.04.2012

Waves97 napisał(a):Tymczasem na Białorusi Olej Napędowy po 4,20 za litr Grin

A pomyśleć że w Libii za generała Muammara al-Kaddafiego paliwo było po 45 groszyGrin


Re: Pogawędki IX - Dusiek - 08.04.2012

...