SafeGroup
Pogawędki IX - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki IX (/thread-3626.html)



Re: Pogawędki IX - Flash999 - 01.05.2012

Mam taką samą grafikę, mam najnowsze, 3-5 dni temu nowy system instalowałem


Re: Pogawędki IX - preter - 02.05.2012

Microsoft Home OS

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawy artykuł na temat nowego systemu Microsoftu. Zwróćcie uwagę na komentarz pod ostatnią grafiką Grin


Re: Pogawędki IX - ReviewsAntivirus - 02.05.2012

Test AroraSmile


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 05.05.2012

test


Re: Pogawędki IX - mateusxzz - 05.05.2012

Smutek, ból i rozpacz...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki IX - ktośtam - 05.05.2012

iPadł Grin


Re: Pogawędki IX - Eru - 05.05.2012

Raczej ZTE Crash - nowy model Grin


Re: Pogawędki IX - mateusxzz - 05.05.2012

ale działa i ma ICS''a Tongue


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 05.05.2012

ICS- I ncredibly C rashed S creen Cool


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 05.05.2012

ktostam napisał(a):ICS- I ncredibly C rashed S creen Cool

Grin

Moja X8 trzyma sie dzielnie, a pare upadkow na glowke przezyla Grin Ale nadal jest za wolny i malo stabilnuy, zeby go uzywac


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 05.05.2012

No co ty mówisz? U mnie ICS śmiga jak ta lala. Chociaż mój następny fon będzie z Windows Phone albo BlackBerry. Jeszcze nie wiem dokładnie.


Re: Pogawędki IX - Kolos28 - 05.05.2012

Na WFS również jest już dobrze działający ICS - sam używam go na co dzień, jeszcze kilka poprawek i bedzie cudownieGrin


Re: Pogawędki IX - Eru - 05.05.2012

Ja zwątpiłem w WP gdy przeczytałem, że aby ustawić sygnał SMS na swój koleś musiał aplikację specjalnie napisać Grin


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 05.05.2012

Porownaj sobie Sony Ericsson X8 do Twojego HTC Sensation Ktosiu Wink

Ogolnie, to najlepszy developer X8 pracuje juz nad ICS, jest coraz lepiej, tak za 2 miesiace bedzie go mozna mormalmie uzywac


Re: Pogawędki IX - Eru - 05.05.2012

Zacznijmy od tego że Sensation ma wersję ICS oficjalną a do Xperii jest tylko nieoficjalna robiona przez Community Tongue


Re: Pogawędki IX - ktośtam - 05.05.2012

A to inna sprawa. Myślałem, że X8 ma oficjalną, dlatego byłem zdziwiony tym co pisze Kamil.
Niemniej jednak będę się baczniej przyglądał nowinkom ze świata WP i BB, bo Android troszkę mi się znudził.


Re: Pogawędki IX - andrzej76 - 05.05.2012

Odchodząc od tematu ICS i Androida - porzuciłem ten system bo mnie drażnił. Zmieniłem fona na Nokia 500 z Symbian Belle i jest o niebo lepiej, szybciej na niej niż na HTC Wildfire S z Androidem 2.3.5 - nieraz klepałem kilka razy w ekran by zatrybiło i wiele razy muł. Tutaj nie mam tych problemów. Fakt procek w Nokii 500 ma 1GHz a w HTC zaledwie 600MHz i jeszcze wpakowali mu Androida. Wink

Ogólnie przypadł mi do gustu Symbian. Może nie cud, miód i maliny ale podstawowe aplikacje za free w sklepie są i to wystarcza w zupełności.


Re: Pogawędki IX - KaMiL - 05.05.2012

X8 to za stary telefon, zeby dostal aktualizacje Wink Ale SE i tak jest w tej kwestii wzorcem, bo ICS dostaly wszystkie modele z serii 2011. Taki HTC wydal aktualizacje tylko dla flagowych modeli


Re: Pogawędki IX - andrzej76 - 05.05.2012

kamil10506 napisał(a):Taki HTC wydal aktualizacje tylko dla flagowych modeli


A przecież nie każdy z modeli HTC by uciągnął to ustrojstwo. Mulą na 2.3.5 a co dopiero na ICS. Dlatego nie ma opcji aby ze słabszym prockiem to miały. Wink

( mam HTC Wildfire - 450MHz procek, HTC Wildfire S - 600MHz procek)


Re: Pogawędki IX - Kolos28 - 05.05.2012

ktostam napisał(a):A to inna sprawa. Myślałem, że X8 ma oficjalną, dlatego byłem zdziwiony tym co pisze Kamil.
Niemniej jednak będę się baczniej przyglądał nowinkom ze świata WP i BB, bo Android troszkę mi się znudził.


telefony "low end" nie maja aktualizacji oficjalnej do ICS ale jak wspomniałem na Wildfire S jest juz praktycznie w pełni działający CM9 - sam go uzywam na co dzień i z podkreconym prockiem do 806Mhz ( narazie karnel nie pozwala na więcej ale pewnie sie to zmieni) nic nie muli a nawet chodzi szybciej niż CM7 itp.Grin