SafeGroup
FileMedic Antywirus 2012 - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: FileMedic Antywirus 2012 (/thread-3730.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: FileMedic Antywirus 2012 - tommyklab - 23.08.2013

2 miesiące nieaktualizowany Filemedic, nie wiem, czy był sens robić taki test porównując do zaktualizowanego ClamAV. Zresztą Clam też nie powala choć zaktualizowany.


Re: FileMedic Antywirus 2012 - kuklu - 24.08.2013

tommyklab napisał(a):2 miesiące nieaktualizowany Filemedic, nie wiem, czy był sens robić taki test porównując do zaktualizowanego ClamAV. Zresztą Clam też nie powala choć zaktualizowany.


Chodzi o bazy wirusów, czy może o "dziury" w programie?


Re: FileMedic Antywirus 2012 - ELWIS1 - 24.08.2013

@Tommy

Jak dla mnie był sens. Nie moja wina, że Filemedic nie chciał się zaktualizować. Z resztą na paczkach ze styczniaczy marca, wynik 0 mówi sam za siebie.


Re: FileMedic Antywirus 2012 - BudbarareHell - 24.08.2013

@ELWIS1
Problem nie chce sie aktualizowac nie wykonuje testu proste logiczne?


Re: FileMedic Antywirus 2012 - tommyklab - 24.08.2013

ELWIS1 napisał(a):@Tommy

Jak dla mnie był sens. Nie moja wina, że Filemedic nie chciał się zaktualizować. Z resztą na paczkach ze stycznia czy marca, wynik 0 mówi sam za siebie.


Właśnie chodzi oto, że jak kupili bazy, czy coś się ruszyło. To że nie wychodzi z 10% na paczkach z przed pół roku to wiem. Niezaktualizowany to tak jakby go nie było, g...o wykrywa. Kto kupił, lub używa ten program (nie daj bóg na serwerze, w firmieTongue


Re: FileMedic Antywirus 2012 - ELWIS1 - 24.08.2013

@BudbarareHell

Hehehe, bez sensu takie myślenie. Program kosztuje 49 zł, kupuje ktoś program i co dzisiaj jest 24 sierpnia 2013, a program ma bazy z 19 czerwca . Więc jeszcze bardziej ta osoba nie jest chroniona. To, że się nie aktualizuje, kogo to wina? Przecież nie moja. Ma nową heurystykę niby, i co na samplach (Zboty, Ransom, ZeroAccess etc.) ze stycznia-marca,też nic nie wykrył.

Mam czekać pół roku kolejne, aż wielmożny program się zaktualizuje. Może chcę przetestować skuteczność i go kupić?


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Murek - 24.08.2013

Panowie, po co ta sprzeczka?


Rzadko tutaj piszę, ale często się przyglądam.
Ja zawsze sprawdzam coś przed kupnem, jeśli coś nie działa tak jak powinno wtedy tego nie kupuje.
Z wątku wyczytałem, że program wykrywa na poziomie 5%, więc odradzam jego używanie.

Chodzi o to, ze ja również wykonalem test maly Filemedica za 49 antywirusa, z darmowym ClamWinem, i ten Clamwin lepsza skutecznosc ma.
Ten darmowy sie aktualizuje, a ten platny Filemedic
ma bazy z 19 czerwca, nie chce sie aktualizowac. To wina Filemedica
a jak ktos zaplaci, to co go obchodzi ze nie chce sie aktualizowac. W sensie, ze nowych sygnatur nie tworza
chyba zgodzicie sie ze mna, co?


Re: FileMedic Antywirus 2012 - BudbarareHell - 24.08.2013

@Elwis
Wykonam test dostarcz sample pogadamy....
bede braly udzial 4 Rpogramy:Filemedic,Arca.Anvisoft.QuickHeal
Platforma testowa
XP SP# postawiony na VMWare Workstation


Re: FileMedic Antywirus 2012 - tommyklab - 24.08.2013

Chętnie bym zrobił test, ale coś skurczybyk sobie loguje z VM czy przez VM i po odświeżeniu obrazu nie ma triala, trzeba kupować licencje, żeby sprawdzić, a nie chce mi się stawiać od nowa wirtuala; to jest jedyny taki AV co stosuje takie zabezpieczenia Grin


Re: FileMedic Antywirus 2012 - zord - 24.08.2013

Na twarzoksiążce można dostać darmowy klucz.


Re: FileMedic Antywirus 2012 - BudbarareHell - 24.08.2013

tommyklab napisał(a):Chętnie bym zrobił test, ale coś skurczybyk sobie loguje z VM czy przez VM i po odświeżeniu obrazu nie ma triala, trzeba kupować licencje, żeby sprawdzić, a nie chce mi się stawiać od nowa wirtuala; to jest jedyny taki AV co stosuje takie zabezpieczenia Grin


Filemedic nie jest jedyny sprobj sie poabwicQuickHealemkrew cie zaleje zanim przetestujesz Tongue A wyniki na paczkaach tak marne ze nawetn ie publikuje....


Re: FileMedic Antywirus 2012 - tommyklab - 24.08.2013

zord napisał(a):Na twarzoksiążce można dostać darmowy klucz.


Na starym VM nowy key nie zrobił wrażenia, dlatego piszę, że musiałbym na nowo stawiać, lub inny V.

Cytat: Filemedic nie jest jedyny sprobj sie poabwic QuickHealem krew cie zaleje zanim przetestujesz Tongue A wyniki na paczkaach tak marne ze nawetn ie publikuje....


To jest dział o FM, QH jest albo będzie w innym Smile


Re: FileMedic Antywirus 2012 - zord - 24.08.2013

Oni chyba sie zwinęli i została strona tak samo jak w starym MKS

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: FileMedic Antywirus 2012 - ELWIS1 - 24.08.2013

BudbarareHell napisał(a):@Elwis
Wykonam test dostarcz sample pogadamy....
bede braly udzial 4 Rpogramy:Filemedic,Arca.Anvisoft.QuickHeal
Platforma testowa
XP SP# postawiony na VMWare Workstation


Spoko. Przygotuję jakąś paczkę Smile


Re: FileMedic Antywirus 2012 - BudbarareHell - 24.08.2013

Macioe racje ten program to porazka ani ochorny po intslacji nie urcuhamia anie sie niekatualizuje jedna wielka beta


Re: FileMedic Antywirus 2012 - Mikołaj - 24.08.2013

Ktoś da zrzut ekranu, z informacja o dacie aktualizacji, z przed miesiąca?Wyślę to do zespołu z FM, z zapytaniem. Co się dzieje, ale muszę mieć dowódSmile


Re: FileMedic Antywirus 2012 - tommyklab - 24.08.2013

Za jakieś 15-30min sprawdzę, może chodzi mu o stały IP Tongue
Będzie i zmienne.

Ze zmiennym działa. Nie chce aktualizować baz od 2013.06.19 (pokazuje)

Czyli już wiecie, że producenci tego softu wydymali klientów i odpoczywają na jakichś karaibachLol

Heurystykę tak poprawili, że FP tylko 3x w systemie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: FileMedic Antywirus 2012 - ELWIS1 - 24.08.2013

Jak widać u każdego tak jest. Klikałem na aktualizuj i klikałem i nic to nie dało.

hehe, to sygnatura chyba, a nie heurystyka Grin Przynajmniej te dwa ostatnie.


Re: FileMedic Antywirus 2012 - kuklu - 24.08.2013

tommyklab napisał(a):Czyli już wiecie, że producenci tego softu wydymali klientów i odpoczywają na jakichś karaibach Lol


Święta racja! Nabili użytkowników w butelkę... Teraz do sądu! Lol


Re: FileMedic Antywirus 2012 - chomikos - 24.08.2013

@kuklu, nie ma co się śmiać. Chodzi o okołp 80ZŁod osoby. Za coś takiego, to można sobie kupić dużo więcej ciekawszych rzeczy.